reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

hej kochane :-)
tak jestem zabiegana praca mała że nawet nie miałam od 2 tyg.czasu poczytać co u Was choć myślami jestem cały czas z Wami :))))
u nas oki tylko uciekający czas jest wrogiem ..
w skrócie Klaudia ma już dwa ząbki !!!!!!!!!!!!! mam z 8,5 kg jest zdrowa dziś byłam u neurologa to stwierdziła że jest okazem zdrowia, włoski rosną wprowadzamy coraz więcej jedzenia odstawiam ją od piersi powoli
próbowałam już prawie wszystko jeść i super nic nie wypluwa
byłam 3 dni w darłowie z mała i mężem było super
mąż jak mąż wkr..mnie jak zawsze :-) do pracy chodzę i uruchomiłam dietkę -zobaczymy na jak długo
to tyle u mnie z nowości. Mam nadzieję że u Was też oki pozdrawiam I TĘSKNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Maggipka, ja w ogóle nie prasuję i w zasadzie nie robiłam tego nawet jak Filipek był naprawdę malutki. Nie mam nawet żelazka. Wszyscy chodzimy w pogniecionych ale nie powiem,żeby mi to jakoś bardzo przeszkadzało ;-)

Mirelka, ja słyszałam o tych 100 tys... masakra, a ona jeszcze tak wyśmiewa i dobrego słowa nie powie... moim zdaniem Gessler się nieźle panoszy :tak:

Cocca, Filip jak się nim nie zajmuję to wielki ryk i co to ma znaczyć :-D Sam z siebie chyba nie poleży, woli zdecydowanie na brzuszku. Nawet jak go już to męczy to się nie poddaje i na brzuch obraca, spodobało się :-D

Kati, super, że się odezwałaś, my też tęsknimy! :-) Super, że Klaudia zdrowa, oby tak dalej :tak:

Ja już wstałam, obudziłam się - WYSPANA o 6:20 a co najlepsze czuję się już o wiele lepiej i gorączki nie mam. Lecę teraz na zajęcia, posiedzę do ok. 10 na uczelni a potem mam znowu od 17. Filip śpi cały czas, rzadko się zdarza, żebym wstawała przed nim, przeważnie to on mnie zrzuca. A dzisiaj święto, mój A. mnie odwozi na zajęcia, kochane to, muszę przyznać :-D
 
Ja od 05.00 na nogach. Mała ma gorączkę 38,5. Dałam czopka ale nie wiem co jeszcze moge jej dać. Nie wiem czy wzywać lekarza czy poczekać. Nic innego jej nie jest.
Macie jakies rady?Sama nie wiem co tu robić?:no:
 
Ja od 05.00 na nogach. Mała ma gorączkę 38,5. Dałam czopka ale nie wiem co jeszcze moge jej dać. Nie wiem czy wzywać lekarza czy poczekać. Nic innego jej nie jest.
Macie jakies rady?Sama nie wiem co tu robić?:no:

Dałaś paracetamol w czopku? Jeśli tak a gorączka nie spada, to podaj jej ibuprofen w syropku (2,5 ml powinno wystarczyć). Do lekarza nie ma co dzwonić, bo każą Ci samej zbijać. Daj znać, czy Oleńce się polepszyło.
 
kochane - dziękuję Wam za słowa wsparcia...
Ja wiem, że zdrowie najważniejsze - i dziękuję codziennie Panu Bogu, że nasza rodzina się trzyma, że Polunia urodzila się zdrowa i teraz az do dziś nawet bez katarku , ale laski księgowa nam zawalila - skarbowka za vat wyczycscila nam do zera konto ijeszcze im wisimy 800 zł :-(
poszło jak psu w d.... ponad 8 tyś :-( Nie mamy nic, D. jeźdźi tylk odo konca czerwca izamykamy dzialanosc , to jeszce na koniec sie zesrac musialo:-( Ja juz nie mam macierzunskiego w pon sie ide zarejestrwoac do UP- przepraszam, ze marudze mimo tak pieknej pogody, Boli mnie zoladek i mam dosc .
Dobrze, ze moja mama mi pomoze, bo nie wiem jakbysmy dali rade
PS a mojemu ojcu znowu bije na dekiel i mamie robi awantury, bosz jak tu normalnie zyc :-(

Wczoraj bylam u mojego dziadzia na ogrodze od 9 do 13 (Polcia caly czas w cieniu, ja z restza tez heh), a p opludniu az do 18:30 na ogrodku u mojej Ani :)
ale mnie boli głowa , chyba wszystko od cisnienia...
Wiecie, bardzo mocno Was kocham :* Fajne i dobre z Was dziewczyny
Wieczorem dokladniej Was nadrobie i poodpisuje, teraz musze wywiesci pranei i zjesc ereszcie cos...
buziaki laseczki:*
 
Gola no niech to szlag trafi, jak mogla tak nawalic?? Nic juz sie nie da zrobic? Wiem ze jak skarbowka wezmie to juz nie chce oddac. A moze sa jeszcze jakies szanse na wyprostowanie tego? Strasznie Ci wspolczuje, kupa kasy. Trzymaj sie dzielnie, w koncu musi byc z gorki

kasiek oj biedna Olenka, ja niestety nie pomoge bo Kinga nigdy nie miala goraczki. Trzymam kciuki zeby malej szybko ta goraczka minela. Daj nam pozniej znac jak Olenka.

ponko powodzenia na zajeciach, fajnie ze juz lepiej sie czujesz.

A mojej Kindze cos sie ostatnio poprzestawialo i budzi mi sie dwa razy w ciagu nocy na jedzenie no i oczywiscie ok 6.00 juz jest wyspana a ja padam. Dzis o 8.00 sprzedalam ja mojej siostrze a sama jeszcze na godzine poszlam spac. Ale jak jutro siostra pojedzie to juz nikt mi sie nia nie zajmnie :-( Mam nadzieje ze jej sie unormuje i znow bedzie tylko jedna pobudka. Teraz wlasnie sie obudzila ze swojej "dlugiej" drzemki - 30 min. Wogole jest ostatnio strasznie marudna.
A dzis idziemy na 3 urodziny chrzesnicy mojego meza. Pewnie bedzie tam duzo dzieci, ciekawe jak sie Kinga zachowa.

U mnie nawet slonecznie dzis ale oczywiscie chlodno - 12 stopni max ma byc.

Zycze Wam udanego weekendu.
 
Hej maminki :-)
U nas nocka ok,Sami jadl o 3 a potem o 7 i jeszcze pospalismy do 9:30 wiec spoko.Pogoda sie dzsiiaj zapowiada u nas mniej deszczowa wiec po obiadku malego jesli nie bedzie padac to uciekamy na spacerek :tak::-)
AniaSm i angie kurtke przeciwdeszczowa mam ale musze sobie zakupic inna bo tamta jakas zrobila sie ciasnawa po porodzie a wolalabym jakas luzniejsza i za tylek zeby byla :tak:
angie a to Ci poranny ptaszek z Kingusi,moze to ma chwilowe i wroci do starego rytmu ;-)
ponko powodzenia na zajeciach,oby Ci czas szybko zlecial ;-)
kasiek zdrowka dla Olenki oby jej ta goraczka szybko zniknela.Moze ta goraczke ma od zabkow Twoja niunia?
andrzelika z tego co sie orientuje to usuniecie zdjecia kolo suwaka a i zmiana avatara nic nie daje zdjecia tam zostaja w google,jedynie nie dodawac nowych zdjec do avatara a i kolo suwaka.
Gola o w morde jeza normalnie,co za baba jak ona mogla taki blad wam zrobic i tyle kasy zescie stracili,wspolczuje Ci kochana i nie dziwie Ci sie ze sie denerwujesz i humoru nie masz sama bym chyba po scianach chodzila w takiej sytuacji.Moze uda sie wam jeszcze jakos wyprostowac ta sytuacje i odzyskacie pieniazki?!
 
reklama
Witam mamusie :-):tak:

u nas ciąg dalszy ładnej pogody :-)nocka ok. Liwia spała od 20.00 - 6.30, do 7.30 pohasała sobie w łóżeczku o 8.00 wypiła pierwsze mleczko 180ml, pierwsza drzemka zaliczona na świeżym powietrzy w wózku spała od 9.20-11.00 udało mi się posprzątać całą chatę z góry na dół więc jestem zadowolona

Gola współczuję Wam kochana człowiek trochę zaoszczędzi a tu takie coś co to za księgowa, dobrze że możesz liczyć na pomoc mamy, oby było już u Was tylko z górki, trzymaj się dzielnie nie daj się problemom
Kati witamy po długiej nieobecności, fajnie że u Was wszystko ok,
zwolnij kochana trochę z tym tempem odetchnij sobie
Angie udanej imprezki życzę
Kasiek oby gorączka szybko ustąpiła szkoda małej
Ponko powodzenia na zajęciach oby szybciutko zleciało, fajnie że się już lepiej czujesz

Udanego weekendu dłuuuuuugiego majowego życzę :-)
 
Do góry