reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Dziewczyny ja się dzisiaj wystraszyłam,że Alan się dusi i od razu reakcja przez nogi i po plecach nie wiem co to było, ale wyglądał jakby się zakrztusił... ehhh stracha nam napędził jeszcze długo patrzyłam, czy ok..:eek:

A są tu osoby pracujący w firmie BODZIO?

Mój smyk jeszcze nie śpi , ale zje butle i pewnie padnie :tak:
 
reklama
onanana super fotki z basenu. ciesze sie ze jestes zadowolona z ksiazek
gola zdrówka dla dziadka :)
Margana hymm kurs zawodowy a na czym to polega???
andrzelika obiadek na medal zrobiłas alankowi... :) . Ojejku no to wam stracha napedzil
syl84 milego wieczoru :)
angun Niom fajne kołysanki...Kamilka woli muzyke pop lub dance.. heh w dzien właczam eska tv i ona usypia.. w ciazy duzo takiej muzyki słuchalam i moze dlatego..
cocca a jak ja byłam ostatnio u poloznej bo kamilka miała goraczke 39 stopni to ja sie wychylilam z tym ze moze to zeby w koncu ma 3,5 miesiaca.. ale ona mnie wysmiala.. ;/ a przecierz to zalezy od dziecka

Dziewczynki wykapane nakarmione i spia teraz . a ja padnieta zaraz tez ide spac. bo padam dzis gaba dała mi popalic.
ale zanim pujde spac top jeszcze cos zjem . jutro planuje male zakupy bo musze gabi skarpetki kupic i wgl cos do domu jakies art. spożywcze .. miłej i spokojnej nocki wa zycze .. ja tez mam nadzieje ze kamilka da mi pospac dluzej DOBRANOC:*
 
mamusia tak w skrócie napisałam zawodowy;-)To kurs specjalistyczny, który mi się przyda w pracy. Tzn. bardziej papierek, bo doświadczenie w tej dziedzinie już mam:-)

onanana tak myślałam, ze niebawem bedziesz smsować;-) Co do foteczek to ja nigdy nie wklejałam. Jakoś nie chcę tak wklejać fotek żeby były dostępne dla wszystkich. Zaraz coś wkleję na zamknietym:tak:
 
U mnie Kinga juz spi chociaz niezla symfonie nam urzadzila, chcialam jej dac butelke ale nie chciala tylko wrzask wiec poszla spac bez butelki, zobaczymy o ktorej sie obudzi.

Gola
zdrowia dla dziadka

Margana fajnie ze u Was wszystko dobrze i rehabilitacja daje efekty, my z Kinga tez chodzimy i tez widac rezultaty.

Onanana, Kati nie martwcie sie, ja sie do was dolaczam, moj maz ciagle daje mi do zrozumienia ze brzuch mi rosnie i mam nie jesc slodyczy ale ja nie umie, teraz jak mama przyleciala to przywiozla ze soba pelno slodyczy i jak tu sie powstrzymac.
 
MARGANA JA TEZ nie lubię się upubliczniać zwłaszcza że piszę różne rzeczy nie chciałabym by ktoś znajomy mnie rozpoznał :-):-) bo piszę z Wami i dla Was a nie dla szerszego grona, choć wszyscy mogą nas podczytywać :no: dobrze że jest choć prywatny
onanana ja kocham jeść i ciężko mi się opanować , widzę że Twoje motylisko na suwaczku nie drgnęło moja wychudzona calineczka też utknęła na starcie jak zaklęta tam stoi he he musimy je troszkę podszypać może się ruszą razem z naszą wagą ;-)
ja chłonę dziś cały dzionek na wysokich obrotach męża nie ma jak zwykle lata a ja jak więzień w domu smutno mi jak tak późno wraca w końcu niedziela powinna być dla rodziny :no: pojechałabym do rodziców ale szkoda kasy na paliwo bo i tak po niedzieli będe musiała do nich wlecieć więc zostałam w domku .
mala miała dziś napady ryku aż się trzęsła i nie dotykałam jej bo jak to robiłam to jeszcze bardziej ją telepało - macie też tak? i to taki numer przy cycu nie wiem czy nie połknęła za dużo mleka czy co - ale musiałam się wyciszyć w kąpieli bo to są chwile gdy ciśnienie mi wzrasta a panuję nad sobą by ją wyciszać a nie pobudzać dodatkowo
ANGIE nic mi nie mów ja dodatkowo się dobijam bo nasze pożycie jest do doopy od porodu i to powoduje że samoocena spada niby się wzięłam w garść ale brak czułości boli
a z odchudzaniem jeden do przodu 2 do tyłu i tak mam od paru lat
 
Ostatnia edycja:
reklama
Margana Aha.. spoko.. ja to szukam jakiegos przyuczenia do zawodu .. musze jais zawud zrobic a jak do szkoly pujde to zajmie mi to 3 lata zanim bede miala zawód. a jak na przyuczenie pujde to ile 3 miesiace.. no moze troche dłuzej ale napewno nie 3 lata... sama nie wiem chciałam isc w kierunku fryzjerki ale teraz tak mysle ze chyba lepiej sie bede czuła w garstronomi.. i w tym kierunku chce isc. tylko gdzie ja znajde takie przyuczenie na kucharza bo u mnie w zadupiu takich to nie ma.. na fryzjera jest pelno ale na kucharza zero tylko w wawie a ja do wawy nie bede miała jak dojezdzac .. kicha...

A takto u nas pogoda nawet nawet tylko wiatr mam nadzieje ze jak bede wychodzic to bedzie ładnie ale nawet jak bedzie padac czy snieg bedzie padac to i tak wyjde poniewaz musze sprawy pozalatwiac dzisiaj naszczescie mój p zostanie dzisiaj z gabrysia w domku bo cos katarku dostala i pokasłuje troszke daje jej cebion i syrop prawoslazowy.. narazie powinno jej pomuc mam nadzieje ze to jej pomoe.. dobra idziemy sie karmic z kamilka...
 
Do góry