reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Dzień dobry.

Ja dzisiaj zakręcona, w nocy Wojtuś był marudny budził się co troche a jeść nie chciał:no: ale jakoś daliśmy radę, o 8 się obudził na dobre to moja mama go wzięła do siebie na pogaduchy:-) a ja pospałam jeszcze godzinkę:tak: mąż niestety do 14 w pracy (takie uroki pracy na 4 zmiany:-() ale za to jutro ma wolne więc sobie odbijemy.

O 13 przyjeżdża po nas teść i zabiera do nich na obiad a m po pracy wpadnie po nas i jedziemy razem na zakupy bo z moich wczorajszych planów nic nie wyszło bo przyjechała do nas siostrzyczka pokazać zdjęcia z wesela.
Teraz idę zrobić jakieś śniadanko i zaczynam się zbierać bo z moimi chłopakami żeby wyjść to godzina minimum na przygotowania:szok:, jak idę z małym na spacer to się zbieram w 10 minut i jest ok, ale już we trójkę jest gorzej:-D
 
kochane, Pola śpi już godzinę, miałyśmy iść na dwór, nagle zrobiło się ciemno, zaczęło tak sypiać śniegiem, ale to takim gęstym ,takie kulki - wyglądało jak grad, teraz znowu słońce! Jak tak dalej będzie to jak tylko wstanie to uciekamy na spacer, rzekło by się w marcu jak w garncu, ale to jeszcze luty :tak:
 
czesc dziewczyny

tak produkujecie ze nawet nie nadarzam zeby Was przeczytac a co dopiero odpisac.

W piatek przyleciala do nas moja mama na tydzien wiec troche ja wykorzystam ale na necie tez raczej nie bede siedziec. Wczoraj zabralismy mama i Kinge nad ocean, pogoda byla piekna i naprawde super spacer zaliczylismy, dziasiaj juz gorzej ale podobna ma sie poprawic.


onanana super fotki z basenu


ponko gratuluje pierwszych zabkow u Filipka


Martttika mam nadzieje ze teraz juz bedzie tylko lepiej, strasznie sie wycierpialas, bardzo Ci wspolczuje.

Witam nowe mamy katarek i mamusia

Agutek
udanego weekendu rodzinnego

Ankusch super ze juz lepiej sie czujesz, ja tez walcze z przeziebieniem od tygodnia jest lepiej ale jeszcze nie minelo calkiem
 
Witam mamusie
my też planujemy dziś iść na spacerek Liwia teraz zasnęła od godz. 8 zero drzemki teraz to pośpi :tak:
Angun ja już 2 razy pisłąm czy ktos wie co u Margany nikt nic nie wie dziwne tak nagle przestała pisać a była raczej aktywną mamusią na BB
ankusch fajnie że już lepiej się czujesz
angie życzę samych przyjemnych chwil z mamą, zdrówka życzę:tak:

Nic uciekam się trochę ogarnąć pa pa :tak:
Życzę miłej niedzieli:tak:
 
angie super, że masz mamę u siebie! Nacieszycie się sobą , a mama wnusią :) Niech i pogoda będzie super, żebyś mogła jak najwięcej mamie pokazać :tak:

Już nie mogę doczekać się wiosny, lata, tych gołych stopek, samych bodziaczków ! Całych dni na polku i długich spacerków, posiedzeń u mojego dziadka na ogrodzie:-D

PS zapomniałam wczoraj napisać, mój dziadziuś ma półpaśca, bardzo Go boli. Mam nadzieję, że szybko Mu przejdzie. Dobrze, że z Polcią nie byłam u Niego, bo miałyśmy wpaść we wtorek, ale przypomniałam sobie, że mamy szczepienie...
 
katarek85 to tak jak ja z tymi spacerami jak jeszcze sama z kamilka to 10 min. i jestem na dworzu ale jak jeszcze gabrysia dochodzi do ubrania i wgl. to zajmuje mi to ok. godziny..

ankush dobrze ze juz lepiej sie czujesz a co do podstawki to pomysle

angie80 a witam witam

a my dzis ze spacerku zrezygnowalismy poniewaz pogoda w kratke raz słnce raz deszcz raz snieg i grad szkoda gadac wiec dzisiaj sobie odpuscimy spacer:wściekła/y: ale moze jutro..
 
Ostatnia edycja:
I jak wystawa? Ja ją widziałam kilka lat temu w Londynie i powiem szczerze, że po jakiejś pół godzinie oglądania zaczęło mnie to obrzydzać...

Wystawa bardzo interesująca i ciekawa...dla mnie nic obrzydliwego nie było, to sama nauka.Myślę że jak miałabym dziecko w wieku ok.14 lat to też bym zabrała...


A półpaśćca ma goli DZIADZIUŚ (Dziadek)
 
Ostatnia edycja:
reklama
anna matko moje nie doczytanie ja dzidziuś przeczytałam i mnie to zmyliło... nawet mamusia myślała,że pola ma półpaśca, a ja myśle tu piszę,że ma na dole,że nie i nie kumałam hehe teraz wszystko jasne :-)
 
Do góry