reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Tak więc jestem pod nową nazwą:-) Na początek trochę o nas, ma na imię Kaśka mieszkam w Łodzi, jestem mamą Wojtusia który urodził się 15.11.2011, rodziłam SN i muszę przyznać że było ciężko bo ważył 4050 i rodził się na supermena czyli najpierw rączka potem główka ale dałam radę:-) Oprócz mojego listopadowego skarba mam też synka z października 2004.
 
katarek - mój ważył 4110kg ale przez cc przyszedł na świat... a to ci supermen :-) z tego co widzę jesteś rocznik 85 i już dwójeczka dzieci ale fajnie :-)
 
Hejka! Mnie wczoraj antybiotyki rozłożyły, zapadłam w długi sen i nic nie było mnie w stanie obudzić, nawet płaczący Franek:szok: Dziś jest o niebo lepi, dalej trochę boli przy oddychaniu, ale jak dla mnie jest super. Franek dzisiaj pierwszy raz zasnął zupełnie sam... na macie, zapodałam mu tylko smoka i niunię:-) a dopiero narzekałam, że tylko na rękach:-)
Onanana oj biedulka z Majusi, faktycznie u nas wygląda to inaczej, mnie tylko ten siwy martwi i muszę o niego lekarza zapytać. Mam nadzieję, że z krwiaczkiem będzie wszystko w porządku, fajnie, że niania spasowała!
Andrzelika w sprawie patrzenia w oczy, ja tylko tłumaczyłam Sabrinie dlaczego nie zalecają, nie mówię że ja tak nie robię:-)
Ponko trzymam kciuki za poprawkę. Zresztą podziwiam, dziecko i studia...
AnnaJ ja po cc nie ćwiczę muszę odczekać pół roku.
Witamy nową Listopadówkę Mamusie1994 i Katarek85!
Ssabrinaa
przybrał super, teraz maluchy będą przybierały coraz mniej:-)
Anek Franciszek dzisiaj ma takie spanie a nigdy mu się to nie zdarzało! Tyle, że u mnie robi częste półgodzinne drzemki.
Gola Ty jakaś pechowa jesteś, jeszcze pamiętam historię z oszustem... przytulam mocno!
Nimfii zazdroszczę pizzy, chciałam wczoraj mojego namówić, ale jemu się udek zachciało... musiał sam je zrobić a co:crazy:
Kasiek dla mnie podgrzewacz to super sprawa, kuchnię mam na dole a sypialnię na poddaszu, więc nie muszę biegać, tylko mam na górze 3 butelki, przegotowaną wodę i mleko, więc nigdzie nie gonię z butelkami, dopiero jak je ubrudzę, to myję i przygotowuję kolejną wodę na mleko:-) dla mnie to wynalazek na 6!!!



CO do wieczornego spania, to my kąpiemy między 18:30 a 19:30, zależy jak Frankowi wyjdzie ze spaniem, czasami ma jakąś obsuwkę, ale zawsze przed 20-stą jest już w łóżeczku:-) dzisiaj spał do 5:30:szok: A co do gratisów, dostaliśmy tylko Hippa i to zaraz po zarejestrowaniu. 2 herbatki, łyżeczka i słoiczek z jabłuszkiem i rabaty 20% w rosmannie. Majuska ja nie mam info o 2 paczce:crazy:
 
Andrzelika ja też uważam że fajnie mieć już dwójkę dzieci, z mężem znamy się od podstawówki i tak planowaliśmy żeby mieć dziecko jak skończę szkołe, odchować maluszka i skupić się na pracy a drugie dziecko jak już będę miała właśnie stałą pracę żeby nie martwić się o powrót po um. Często słyszałam że wpadłam i musiałam urodzić bo miałam pierwsze dziecko w wieku 19 lat ale ja mam opinie innych w nosie kocham moich łobuziaków i uważam że pojawili się we właściwym czasie, ale to też zasługa mojej mamy która bardzo mi pomogła i nie byłam zamknięta z dzieckiem w domu, jak chciałam to mogliśmy z mężem wyjść gdzieś, chociaż my jesteśmy raczej domatorami i najlepiej czujemy się w swoim towarzystwie:-)
 
katarek - witam serdecznie:)
Cocca normalnie ja to sierota jakaś jestem:-( I pechowa bardzo... Dobrze, że już dziś kochana czujesz się lepiej, Franuś grzeczniutki, super zasnął, a Pola dziś to diobeł wcielony, jest niemożliwa!!!!!!!!!!!!
andrzelika - wóziory faktycznie kosmos, a ten dziwaczny co ma Liszowska w ogóle już do mnie nie przemawia...
 
katarek ja planowałam też dziecko po 19 roku życia tyle,że po ślubie ogółem jak brałam ślub w tym wieku to inni myśleli,że jestem w ciąży... Niestety ja planowałam, udało się byłam w ciąży, ale trzy razy poroniłam dopiero 4 donosiłam i jest Alan :tak:

gola ja nie lubie takich dziwactw te wózki jakieś jakby liche ruszają się itp...
 
reklama
kasiek ja uzywam podgrzewacza caly czas, a juz na pewno w nocy. Zostawiam w nim wode w butelce i w nocy tylko dosypuje Bebiko i gotowe :)
Podgrzewam w nim tez soczek dla Kuby.


cocca moj maz jak ma jakies szczegolne smaczki to tez sobie musi robic np jutro robi placki ziemniaczane po wegiersku ;-) Mnie sie tam nie chce tak szalec przy garach.


katarek
przy starszym synu takze mielismy pomoc mamy ktora z nami mieszkala. Moglismy jeszcze czasem poszalec i gdzies wyjsc. Teraz juz mieszkamy sami z dwojka chlopakow, ale juz mnie wcale nie ciagnie do wychodzenia z domu do znajomych itp. Jest fajnie byc rodzinka :D
 
Do góry