reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Alma super że masz już chrzest za sobą... mi się bardzo nie chce tego organizować, no ale w końcu trzeba będzie...
Gola biedaku, jednak sie rozkręciło Twoje choróbsko:-:)-( Kuruj się kochana!!!
Ponko super że święta takie udane!!!
Mirelka fajnie że odpoczęliście w domku, mam nadzieję że malutkiej nic nie będzie:tak:

Święta Święta i po Świętach... ja jestem obżarta jak nie wiem a w domu lodówka pełna jedzenia... Święta spędziliśmy dość sympatycznie, żałuję że pogoda nie dopisała... Majcia była grzeczna- jak na nią:-) Jest coraz fajniejsza i kochaniutka. Uwielbiam jak się do mnie śmieje i gaworzy:-):-)
Mam nadzieję że u Was Święta minęły w super atmosferze:-D Buziaczki dla maluszków:tak:
 
reklama
hej kochana ale przesiew u nas tak malo nas jest - ale nie dziwię się bo macierzyństwo pochłania tyle czas...
u mnie święta oki na wigilię pojechałam do rodziców z mala mężem i wzięłam teściową co by sama w dmou nie siedziała , JAK ZWYKLE MIAŁA SWOJE ''MĄDROŚCI'' ALE DO PRZEŻYCIA na śniadania oczywiście przychodziła do mnie w pierwsze święto trochę jej wygarnelam że się czepia mnie, wtrąca i takie tam .. dziś o dziwo była miła wiec może coś do niej dotarło. Moja córka teraz śpi więc mam czas by coś tam napisać - tęsknie za forum ale trudno to wszystko [pogodzić
co do chrzcin my na koniec stycznie na ok 18 osób w lokalu chciałabym trochę schudnąć ale karmię a waga stoi jak zaklęta.
buźka dla Was rybki :))))
 
Witam Mamusie po świętach:)

Ja juz w domu i nareszcie mam dostep do internetu. Zabrałam komputer do dziadków ale u nich na wiosce nie ma zasięgu z "play", jedynie to na podwórku złapałam sygnał. Troche zimno zeby stac na tarasie:) Swieta mineły dobrze, Kubuś zgarnał troszkę kasy i ma swoja skrabonke:)

Mam pełną lodówke jedzenia a wiekszosc z tych rzeczyniestety nie moge bo daje cycka małemu. A mam bigosik i taka pyszna rybe w zalewie...buuuu....będę płakać...
Poza tym mój synek przespał cały dzień u dziadków, potem drugi u teściowej i jakby dziecka nie było a w domu to może godzinne w ciągu dnia śpi.

Niuniunia ja mam stronę na której można zamówić oryginalne kropelki sab simplex Sab Simplex | www.sabsimplex.pl | Zam
 
Dzień dobry mamusie:)
Jak to mówią Święta, Święta i po Świętach ... Pogoda rzeczywiście nastrajała do świątecznego klimatu i zimy w ogóle...
Czuję się dziś lepiej, ale Pola jest od kilku dni niemożliwa - wczoraj to był brzuszek, bo gdy tylko puszczała bączki, albo kupkę robiła to płakała, a dziś marudna od rana jak nie wiem :(
Chrzciny chyba będziemy robić na Wielkanoc - też zazdroszczę mamom, które mają to już za sobą. Myślę o lokalu, byłoby ok 20 osob - i to jest tylko najbliższa rodzina..
miłego dnia:)
 
Jak dziewczyny po swietach?:) u nas mlody dzis chyba te trzy dni odyspia:) spal od 24 do 8 potem karmionko, chwila zabawy i kimnal do 11 potem o 11:30 karmienie i troszke mlody pofikal w lozeczku i teraz znow spi:) Kupalce walil straszne u mojej mamy na wigilii:d tak sie rozluznil:d ale jedzonko wigilijne przyjal bardzo pozytywnie:) ja teraz oprozniam piersi bo jutro z mezem zabieramy naszych ojcow na kregle, a mlody u babci zostaje wiec musze przygotowac mlecio dla niego:)
Mam nadzieje ze u Was tez pozytywnie:)
 
witam.
u nas swieta w miare spokojnie, bylismy u znajomych w Boze Narodzenie i mala troche dala mi tam czadu ale i tak wszyscy byli nia oczarowani :-) a moj starszak rozszalal sie na dobre juz nic do niego nie dociera... jak grochem o sciane :-(
od meza dostalam zumbe na xboxa wiec dzis sprobuje zaczac cwiczenia.
my zamierzamy chrzcic mala dopiero w wakacje bo moja rodzinka porozjezdzana w 4 strony swiata i chrzestna z USA dopiero wtedy przyjezdza ale mamy problem bo nie mamy kogo na chrzestnego wziazc :-(
a teraz drogie mamusie pozdrawiam was i ide robic obiadek.
 
Hej dziewczyny...

Ja po świętach przemęczona. Wigilia była u nas bo mieszkam u mojej mamy więc przed i po wielkie sprzątania i gotowania. W niedzielę byli u nas teściowie czyli znów dzień roboty. Wczoraj były siostry i też mega robota dopiero dziś skończyłam zmywać bo nie posiadam zmywarki... Mała była całkiem spokojna, zjadłam sporo nowych rzeczy po czym moje dziecko wcale nie płakało tylko nawet lepiej spało więc cieszę się bo mogę jeść więcej rzeczy;)
Kupiliśmy małej na gwiazdkę takiego misia FISHER PRICE SZCZENIACZEK UCZNIACZEK DWUJĘZYCZNY! (1996258320) - Aukcje internetowe Allegro co się okazuje ona jest nim bardzo zainteresowana. Włączam jej to się patrzy, jak śpiewa to się cieszy aż jestem w szoku bo na opakowaniu jest napisane 6m-36m.Ja od męża nic nie dostałam co mi zrobiło małą przykrość ale wkurzyłam się i mu też nic nie kupiłam oprócz ptasiego mleczka. Mamusia przywiozła mu karpia bo tak płakał, że my nie robiliśmy karpia (nie mam gdzie go zabić i trzymać) i tym karpiem się zatruł (ha ha ha). Lecę odpoczywać, wpadnę wieczorkiem;)
 
Hej mamusie :-)
Widze ze u wszystkich swieta minely spokojnie :-) U nas swieta minely normalnie,tzn my nie obchodzimy swiat jako tako wiec u nas dzien jak codzien bez zadnych abstrakcji,ale pogoda dopisala bo bylo slicznie,cieplutko i spacerowalismy ile sie dalo :-) Wczoraj byly u nas wyprzedaze wiec wykorzystalismy tez pogode i wyruszylismy na sklepy oj przeceny byly niesamowite i obkupilam Samiego ciuszkami z Nexta na nastepne kilka miesiecy :-):-D
alma super ze chrzciny juz macie za soba :-)
Gola zdrowka zycze,kuruj sie kochana i dla Poluni tez zycze zdrowa zeby sie czasem nie zarazila malenka.
Niuniunia no to Wiki ma teraz faworyta swojego :-) najwazniejsze ze sie interesuje i ze jej sie podoba ;-)
 
reklama
Dziewczyny, jako że Zosia śpi... o dziwo:szok: szperam po necie, szukając odpowiedzi na złążącą skórkę z brzuszka i plecków u małej - nic nie znalazłam. Postanowiłam kupić jej OILATUM SOFT do kąpieli - może jej to zagoi, bo ilowka i nawet maści nie działają. w aptekach 500ml stoi po ok. 65 pln a na Allegro znalazłam to:
OILATUM SOFT 2x 500ml EMULSJA DO KĄPIELI KURIER (2021983918) - Aukcje internetowe Allegro
2x500ml olilatum soft za 88pln (juz razem z kosztami przesyłki). To wychodzi za butlę 44zeta!!!! Zamówiłam taki zestaw i zobaczymy, czy to nie aby jakaś ściema, bo 20 zlotych taniej na butelce to strasznie duzo obnizki ceny. Wklejam linka jak by kótraś z Was też chciała się skusić.
 
Do góry