reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witam, przede wszystkim gratulacje dla kolejnej rozpakowanej mamusi ;-)
ja też dzisiaj kiepsko spałam..po tej wczorajszej uroczystości ledwo żyję..chyba te 5 godzin na sztywnym krześle mi nie posłużyło..( a itak wszyscy marudzili, że tak szybko wychodzimy..)podejrzewam, że mała trochę zmieniła pozycję i mi gdzieś uciska, bo tak potwornie boli mnie kość ogonowa, ze nie mogę się schylić, usiać, wstać..żadnych skłonów..założenie skarpetek dzisiaj było wyczynowo porównywalne ze zdobyciem Mont Everestu :-pmogę stać i chodzić, to w tej chwili jedyne pozycje, które nie sprawiają mi bólu.. w dodatku mały pierwszy raz był na zabawie z prawdziwymi tańcami, więc z nadmiaru wrażeń budził się całą noc - on już tak ma..:crazy:
Ale skoro chodzenie mi dzisiaj służy to byliśmy już na zakupach i na cmentarzu ogarnąć grób(ja patrzyłam jak moje chłopy działają, bo nie mogłam się do grobu schylić..)ale ważne, że zrobione :tak: idę się trochę położyć, bo już mój bąbel próbuje mnie naśladować i podnosi się z podłogi jak paralita głośno przy tym stękając..:confused:
 
reklama
hej Kochane:-) Nie dam rady Was nadrobic:-( melduję że u nas prawie wszystko dobrze. Majeczka jest wzorową córeczką:tak: Śpi i je, malo płacze tylko matkę ma do doopy bo cycki odmawiają posłuszeństwa. Tatuś też wzorowy, lepszego sobie nie mogla wymarzyć... chcemy ją dziś powerandowac a jutro może spacerek, bo pogoda ładna:-D
Wchodzę dziś u widzę że nowe dzieciątko się pojawiło:-)
Trzymam kciuki za resztę mamusiek z objawami porodowymi;-)
 
Witajcie dziewczynki:-)

A jednak trafiłam z oceną sytuacji u Katerinki:-D
Moje wielkie gratulacje!!!

Dziewczyny sorki, ze przynudzam, ale ten czop cały czas wyłazi. Teraz pewnie czop bedzie mi odchodził kolejny tydzień:wściekła/y:No ja sie chyba załamię! A nocy tak fatalnej to jeszcze nie miałam:-(
 
hej wróciłam po badaniu ze szpitala jutro wieczorkiem po 19 myślę że dojdzie do rozwiązania :)))))))))))))) dziś jak tam poszłam rozkleiłam się maksymalnie poryczałam się z emocji pierwszy raz dopadl mnie stres przed porodem jutro rybki się odezwę jeszcze przed wyjazdem do szpitala dziękuje za kciuki :* kochane jesteście
 
kati no to super! Już niedługo bedziesz tuliła swoja kruszynkę:-) Nic dziwnego, ze się rozkleiłaś. Ja jak byłam ostatnio w szpitalu na badaniach to też sie mało nie popłakałam;-)Powodzenia!!!
 
Kati, powodzenia! nie dziwię się, że się rozkleiłaś, stres bierze górę, ja pewnie będę panikować, jak się już zacznie, to chyba normalne :-) dawaj jutro koniecznie znać!

Gola​, ja nie w temacie, jak to Cię okradli?????
 
margana wielkie
dzięki :) ja mam nadzieję że też się ruszy u Ciebie i przestaniesz się zamartwiać ,kiedy to nastąpi , mam tylko nadzieję że nic w szpitalu nie pokrzyżuje moich planów mam być fajny lekarz na dyżurze wiec też jestem spokojniejsza ale jak się jest w szpitalu na prodówce to są takie emocje wiec jutro to przebeczę cały poród chyba to jest niekontrolowane ale cieszę się ze jeszcze dziś w domku będę wiec może może moja kruszynka bedzie hallowenowym dzieckiem :-)
 
Hej wszystkim! Ja jestem padnięta dzisiaj, dopiero weszłam do domu...Musiałam za moją biedną połamaną mamę załatwić groby i zakupy...Dostałam esa od Katerinki, ale nie miałam jak Wam go przekazać wcześniej:-( Na szczęście widzę, że jednak dotarł i wiecie że jej Patusia jest już na świecie...
No a następna chyba Kati będzie:tak: Powodzenia kochana!

Ja jutro mam wizytę, więc zobaczę Tosinkę i dowiem się co tam u mnie w środku słychać:tak: No i oczywiście zdam potem relację. A teraz idę odsapnąć bo serio padam...:rofl2:
 
reklama
katerinka gratulacje :)

sniło mi się , że zaczełam rodzic, a potem juz tuliłam małego promyczka.
z jednej strony, juz chce zeby sie urodził z druguej sie troche boje i myśle ze to dobrze zeby sobie jeszcze w brzuchu posiedział.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry