reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witam... ale miałam stron do nadrobienia... ;-) ja w sobotę biegałam z mamą po sklepach, fryzjerach itp... zmokłyśmy trochę... wczoraj było ciepło... prawie cały czas robiliśmy w ogródku... a dziś bolą mnie nogi i ręce... (mam nadzieję, że to z pracy, a nie jakieś przeziębienie...)

Saabrinaa
oczywiście NAJLEPSZE ŻYCZENIA od nas... (trochę spóźnione... :zawstydzona/y:) co najważniejsze zdrówka teraz i terminowego, bezproblemowego rozwiązania... :-)


Ja też taką huśtawkę mam w planach... a raczej p. babcia... ;-) sąsiadka miała taką... rewelacja... mały w niej spał od strzału... i można go było zostawić na przygrzanie butelki czy coś...

Witam laseczki;)

U mnie świeci dziś piękne słońce i jest baardzo gorąco. Ostatnio mam problemy faktycznie z ciśnieniem bo mam to urządzenie do pomiaru ciśnienia i jak mnie znowu głowa boli to od razu sprawdzam. Co się okazuje ja normalnie mam 90/50 a jak się źle czuje to mam wyższe koło 120/70 albo 130/90. Są to ogólnie niby normalne jeszcze ciśnienia bo akurat 120/70 jest teoretycznie ciśnieniem dobrym ale dla mnie chyba za wysokim...

Ja po weekendzie też jestem troszkę padnięta przez szkołę. Choć egzaminów nie było, mam za 2 tyg egzaminy. Dziś spałam do 10;)) Humorek mam dość dobry;)

Na 17 mam przymiarkę sukni ślubnej tak więc trzymajcie kciuki za mnie bym się w nią zmieściła:p

Super :-) ja ostatnio byłam na zdjęciu miary i jutro dzwonię do salonu jak daleko są... bo czasu coraz mniej... mamie jeszcze auto padło i zabrała nasze... więc z załatwianiem teraz jest kiepsko czegokolwiek... mam nadzieję, że znajomy mechanik szybko się z tym upora...

Co do ruchów... to też jeszcze nic nie czuję... :-( dziś nawet palcem pukałam w brzuszek i pytałam czy ktoś tam jest... ale nikt się nie odezwał... :-p jeszcze poczekam... ;-)

Co do wanienki to też chciałam taką profilowaną... ale jeszcze się zastanowię nad tym... moja mama stwierdziła, że jak chcę, żeby mi pomogła kąpać maleństwo to koniecznie z taką wkładką... żeby się nie bała... :rofl2:

A wózek... to mi się ten marzy:
HIT ANMAR ''ESPACE'' 5w1 MEGAZESTAW NOWOŚĆ PROD. (1631992012) - Aukcje internetowe Allegro

ma dużą gondolę (83cm) a to jest dla mnie ważne... teraz wszystkie te wózki mają takie "klitki"... co o nim myślicie??
 
reklama
Poxo super ten wózek wygląda, taki jakby trochę na retro stylizowany i co mi się mega podoba, to to, że ma bialutką wyściółkę wewnątrz (teraz prawie każdy wózek ma w jakimś innym kolorze, a mnie się najbardziej biały podoba). A jaką będziesz mieć ślubną kiecuszkę?? :-)

Dziewczyny mam uczulenie na kwitnące trawy, byłam teraz w polach z psem i nie mogę wytrzymać, mam katar, oczy mnie swędzą i szczypią, można coś w ciąży na to brać?? Nie zapytałam teraz gina
 
Dziewczyny czy was czasami bolą brzuchy? Bo mnie od 2 dni dość mocno boli i zaczynam się martwić. Dodam jeszcze, że nadal pracuję a pracę mam niełatwą i ostatnio się trochę przemęczyłam. Czy ten ból może być spowodowany moim zmęczeniem? Do lekarza idę w przyszłym tygodniu...
 
Dziewczyny czy was czasami bolą brzuchy? Bo mnie od 2 dni dość mocno boli i zaczynam się martwić. Dodam jeszcze, że nadal pracuję a pracę mam niełatwą i ostatnio się trochę przemęczyłam. Czy ten ból może być spowodowany moim zmęczeniem? Do lekarza idę w przyszłym tygodniu...

witaj, ja póki co teraz nie odczuwam bólu (wcześniej mnie pobolewało) gin tylko na ostatniej wizycie mi mówił, że mogę też odczuwać skurcze lekkie. Jak się zdenerwuję to czuję napięcie w brzuchu, takie nieprzyjemne. Może się przemęczyłaś, ale jeśli trwa ból ciągle od dwóch dni , to może lepiej przedzwonić do lekarza. A jak się położysz i odpocząć próbujesz też boli?
 
Jak się położe to też mnie boli. Przed ostatnim usg też mnie pobolewał brzuch i wszystko było dobrze. Ale coraz bardziej się boję. Jak jutro mi nie przejdzie to spróbuję przełożyć wizytę na wcześniejszy termin..
 
jestem wkurzona i zdołowana na maxa;(((( Pojechałam na przymiarkę sukni ślubnej. Przyjeżdżam do salonu, a tu sytuacja taka. Stoi baba po 40, widać, że dość bogata - pracownica sklepu. Mówię, że jestem umówiona na przymiarkę sukni a ta do mnie "ale to na pewno tutaj u nas?" Ja na nią oczy, co się okazuje zobaczyła, że ubrałam się na sportowo, a nie w szpile i od razu wiecie jak ktoś taki mógł u nas cokolwiek zamawiać... Po czym się okazuje, że mojej sukni niestety nie ma, ponieważ kurier nie dowiózł... No przecież są telefony mogliby zadzwonić i powiedzieć że taka sytuacja jest, ja na darmo pojechałam i się wymęczyłam. Teraz nawet nie wiem kiedy pojadę na przymiarkę sukni bo z łaski swojej nawet terminu nie powiedziały ani nazwiska nie wzięły, dosłownie nic. Jestem wnerwiona na maxa. Jak można tak ludzi traktować, a doskonale wiedzą one, że jestem w ciąży. Co za bezczelność... ;((((
 
alma26 takich majtek poporodowych jeszcze nie widziałam, ale te siatkowe chyba są lepsze, co? Bardziej przewiewne i w ogóle. Kolezanki opowiadały, ze super sie sprawdzają i jeszcze w domu ich używały, bo bardzo wygodne.

Gola84 ja właśnie mam alergię na trawy i od roku się odczulam. Jednak leków rzadnych teraz nie biorę, jedyne co to jak nie daje juz rady z oczami to kropię proplami Cromohexal. One są bez recepty, są słabe i te mo moja alergolog pozwoliła ewentualnie stosować. Nic wiecej póki co. Jak bym nie dawała rady to by mi coś przepisała, ale jak na razie nie jest najgorzej przez toodczulanie właśnie. Rok temu to bym nie dała rady bez leków.

Inka20 jak juz sie zdążyłyśmy zorientować ból moze nic nie oznaczać złego, a moze równie dobrze sie coś dziać bez rzadnych bóli. Jesli nie bedzie przechodzić, a Ty sie denerwujesz to nie zaszkodzi przełozyć wizyty. Lepiej dmuchac na zimne. Zresztą jak wszystko jest dobrze, to i tak Twój stres nie wpływa dobrze na dziecko, wiec lepiej się upewnić, ze jest ok.

Niuniunia20 kurczę, okropnie Cie potraktowali w tym salonie! A nie mozesz wnieść jakiejs skargi do właściciela? Moze spróbuj zadzwonic i sie wszystkiego na spokojnie dowiedzieć?
 
Niuniunia, współczuję Ci, dzwoń tam do nich codziennie i im nie odpuszczaj, niech sobie nie robią jaj, też bym się wkurzyła, czas straciłaś, a one nawet nie zadzwoniły, co za pipy.

pepsi, fajnie że też masz takiego pieska, pokaż fotkę :-)

Poxo, niezły ten wózek, nie wczytywałam się w szczegóły, ale wygląda na trochę ciężki, nie wiem może się mylę :-)

Inka, po pierwsze to się nie przemęczaj w pracy! Bardzo możliwe, że od tego Cię boli, ja staram się oszczędzać i wyręczać innymi osobami, kiedy tylko mogę, lepiej teraz na siebie uważać żeby potem nie żałować, jak Cię dalej będzie bolało, to leć do lekarza.

A ja byłam u koleżanki, mają urządzenie do pieczenia chleba, bardzo zachwalała, mówi że praktycznie wcale chleba już nie kupują, jak mi dała spróbować, to smak genialny, ma któraś z Was?
 
Gola Ja tak mialam na samym poczatku,lalo mi sie z oczu z nosa,katar i kichalam non-stop i jak poszlam do lekarza tutaj w UK to mi przepisal krople do oczu i cos do nosa,teraz czuje sie duzo lepiej,na pewno warto isc do lekarza niz sie meczyc oni na pewno cos poradza ;-)
Inka20 prawdopodobnie bol zostal spowodowany przemeczeniem i ciezka praca wiec proponuje zwolnic tepo,duzo wypoczywac no a jesli bol nie bedzie ustepowac i bedziesz sie denerwowac przez to to moze warto isc do lekarza wczesniej:tak:
Niuniunia no sytuacja nieciekawa,a ludzie czesto oceniaja ludzi po wygladzie czego w ogole nie rozumiem,wspolczuje Ci tej sytuacji i mam nadzieje ze szybciutko jakos sie uporasz z tym problem i jakos na dniach zdolasz zrobic przymiarke sukni :tak::-)
Poxo wozeczek wyglada ciekawie,fajny jest no i cenowo tez super :-D
 
reklama
Gola84 też lubię takie rzeczy stylizowane na retro... :-) Co do sukienki to będzie... ecru, ze złotym... prosta, długa, lejąca się przy ciele... w biuście wycięta w "v", z taką a la koronkową nakładką niesymetryczną (ściętą w trójkąt) i na tym są świecidełka... odcięta pod biustem kawałkiem materiału i broszką... hmmm ciężko opisać... jak już będzie po wszystkim to wkleję jakąś fotkę... :-p

Niuniunia20 nie denerwuj się... co do sprzedawczyń w takich "ekskluzywnych" sklepach... to jest tragedia... jak szukaliśmy garniturów, to trafiłam na 2 sprzedawczynie, które w ogóle nie znały się na kolorach... pani próbowała wcisnąć nam kit, że srebrny garnitur jest beżowy... (bo niby wpadał w złoto nie srebro)... zorientowałam się, że najlepiej patrzeć na guziki przy garniturze... i aż z ciekawości wróciłam do tego sklepu i spojrzałam, okazało się, że były szare... więc garnitur nie mógł wpadać w złoto...
Tak samo było z drugim garniturem... Pani twierdziła, że wpada w siwy... a to była jasna czekolada (guziki były brązowe...)

To samo z koszulami w sobotę, markowy sklep, wyciągam musznik ecru i prosze o koszulę ecru, na spitki, z długim rękawem, w odpowiednim rozmiarze i najlepiej lekko satynową (żeby nie była taką szmatą...) a babka wciska mi białą, bo do ślubu... bez pytania jaka sukienka ani nic... i mogłaby przynajmniej po muszniku się zorientować, że coś chyba nie gra z białym...

Człowiek jak szuka pracy to każdy ma wymagania wyśrubowane... (nawet i głównie w sklepach...) a jak przyjdzie coś kupić, to sprzedają tam ludzie w ogóle niekompetentni...

julieet stelaż 6,7kg, więc nie wiem... :-p[FONT=Times New Roman, Times, serif][/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Do góry