reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Aż się fajnie robi, jak się czyta, że ludzie już zauważają...

No pomijając sytuację w kolejce... ja też nie wytrzymuję w takich sytuacjach i chętnie bym tej babie nagadała... :wściekła/y: :-p

Ja się jeszcze nie spotkałam z tym, że ktoś "głośno" się zorientował o tym, że "ktoś mieszka w moim brzuszku"... nawet w sumie sąsiedzi nie wiedzą... :-p może dlatego, że się nie afiszuję przed nimi a po ogródku zwykle w luźniejszej bluzeczce chodzę... choć z takich czy innych powodów nie chcę, żeby wiedzieli jeszcze 22 dni... (do wesela, o którym też nikt nie wie :-):-):-))

Starzy sąsiedzi z K-ce też pewnie rybką strzelą 4-go (bo na śląsku jest tradycja tzw. trzaskanie... kto ze śląska ten wie... ;-)) no i planujemy taką "imprezkę" sobie zrobić... :happy2:
 
reklama
AniaSam mnie tez to wkurza bo ta laska to nie pierwszy raz u nas zamiescila takie posty ale tym razem przesadzila 6 postow jeden pod rugim i to w jakim rozmiarze juz napisalam do adminki niech sobie z nia robia pozadek bo mi dziewczyna weszla juz na nerwa :wściekła/y:
 
Poxo trzaskanie to super frajda, nie wyobrażam sobie żeby nas to ominęło:-D Pogoda nam dopisała też i było super;-)
 
Dziewczyny Ja staram sie zawsze przegladac wszystkie tematy ale czasem moge cos przeoczyc wiec smialo pisac jesli cos gdzies zauwazycie a Ja to pomine ;-) No a faktycznie do sprzedazy jest odpowiedni dzial i nie powinlo sie zasmiecac innych pod-forum no ale nie ktore kobitki maja tupet i leja na to :oo2:
 
A najlepsze jest to ze ona na kazdym innym pod-forum zrobila to samo bylam teraz na Grudniu i maja to samo.Tez sie z Toba zgadzam jakby jeszcze podala linka to spoko ujdzie ale nie takie cos,no ale najwazniejsze ze jest juz to zgloszone teraz trzeba nam cierpliwie czekac na rezultat ;-):-)
 
reklama
Hej babeczki!

Ja już po wizycie.
Z najwazniejszych rzeczy, dzidzia zdrowa. Ja nie przytyłam, czyli dalej minus 2

Szyjka mi się mocno skróciła, jutro rano mam miec założony szew. boję się narkozy, trzymajcie kciuki
Z tego wszystkiego nie mam zdjęc maluszka
Może następnym razem
 
Do góry