reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witajcie listopadowe mamusie!
Dużo się działo przez ostatnie dni, zdążyłam zaliczyć dwa razy usg, wizytę u gina (cytologia itd.) i dużo spraw w związku z przeprowadzką, ale najważniejszym wydarzeniem jest to, że od wczoraj wiemy, że będziemy mieli SYNKA :) !!!!!!
Przyszły tata bardzo dumny, ja też się cieszę, tym bardziej, że nie nastawialam się na konkretną płeć, problem tylko z imieniem, bo dla dziewczynki było wybrane a teraz trzeba się będzie trochę pogłowić.
A jakoś od początku ciąży dręczyły mnie te męskie imiona, może to podświadomość ;-)
A ginekolog walnął z tą wiadomością bez przygotowania nas na to, po prostu pokazywał po kolei narządy i w pewnym momencie mówi: "A tu mamy pitolka" :) ja słyszałam dobrze a mąż siedział mu za plecami i nie dosłyszał (może z emocji) i musiał się upewnić czy będziemy mieli syna :)
 
reklama
Angun gratuluje synka! Jak narazie to chyba tylko jedna dziewczynka jest. :-)

U mnie dzis spokojny i leniwy dzien, bylam na spacerku ,teraz lece robic kolacje i potem film. Ostatnio codziennie mam jakis seans filmowy :-D Milego wieczorku.;-)
 
Angun gratulacje! I rzeczywiście na razie same chłopaczki się urodzą :-D Wiecie, tak sobie myślę, że jak już się wie, to się mówi, mój synuś, córcia - jak to duma jest ! :-)
 
Dzięki za gratulacje dziewczyny. Byłam dumna i śmiałam się a mąż był zaskoczony, że ta drobinka tak skacze mi w brzuchu :) Mamy to nagrane na płytę i mogę sobie to odtwarzać do woli :) Pierwszy filmik mojego synka :)))
 
Angun gratuluję syneczka... :-) ale będzie zatrzęsienie chłopców :rofl2::rofl2::rofl2:

Angie tylko powoli i ostrożnie w tej podróży... no i miłego pobytu... ;-)

Co do Dnia Matki... to oczywiście będziemy świętować ale z moją mamą... ;-) (no i podjedziemy do p. teściowej... :happy2:) ale to dopiero w weekend... ja się jeszcze wstrzymam ze świętowaniem... :happy2: do przyszłego roku... mam nadzieję, że już pełną parą będziemy świętować najbliższy Dzień Babci i Dziadka... :-)

Zjadłam dziś fasolkę po bretońsku... (mam nadzieję, że nic mi po niej nie będzie... :-p)

Emy daj znać jak tam po wizycie... ;-)
 
andrzelika gratuluję zdrowego synka!

anus0207 ciesze sie, ze wyniki sa dobre!

mary-bath przykro mi bardzo z powodu pracy. To straszne, ze ludzie tak postępują, szkoda, ze nic się nie da zrobić:-(

ponko Ty chomiczku:-) Ale sie usmiałam.

kati tak jak julieet pisze, musisz powtórzyć tą cytomegalię i zgłosić sie do lekarza. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze i dzidzia nic nie załapie!

Angun gratuluje synka!

Ja mysle, ze chłopcy na razie przeważają, bo chłopca łatwiej rozpoznać. Poza tym jak się juz rozpozna chłopca to są małe szanse na pomyłkę. Dziewczynki dopiero zaczna się ujawniać na połówkowych:-)

A mi się wczoraj zdarzyła fajna sytuacja. Myślałam, ze jeszcze ludzie patrząc na mnie nie maja pewnosci czy jestem w ciaży czy po prostu gruba. A tu kupowaliśmy wczoraj opony do autka i właściciel zakładu patrząc na mój brzuszek zapytał co bedzie. Miło mi się zrobiło:-)
 
W temacie Ikei mysle ze w okresie wakacyjno urlopowym jednak sporo osob wezmie sie za urzadzanie mieszkania, wiec kolejki raczej beda ;-)

angun kolejny chlopczyk w drodze! Super :-)
Pamietam ze nas gin tez nie przygotowywal na ta wiadomosc tylko wystrzelil na USG "tutaj jego...." itp a pozniej tylko powierdzil "mówię ON bo bedzie chłopczyk"
 
Hej brzuchatki :-)
Ja cos po tych zakupach zle sie czulam dostalam bolu glowy i musialam sie polozyc na jakas 1h i nie wiem od czego ten bol,moze cisnienie niskie albo cos no ale na szczescie po krotkiej drzemce bol mi przeszedl i teraz lepiej sie czuje :-)
angun GRATULUJE syneczka :-D no no dziewczyny faktycznie bedzie wysyp listopadowych facetow :-D super najwazniejsze zeby dzieciaczki zdrowe byly ;-)
Emy kciukasy zacisniete &&&& :-D no i czekamy na wiesci od Ciebie i malenstwa :-D
 
reklama
hej
gratuluje udanych wizyt :)
zazdroszczę Ikei bo u mnie daleko daleko i jak jedziemy to już wycieczka na cały dzień
mam do was pytanie :nie denerwuje was jak jakieś osoby robią sobie na naszych wątkach allegro?? kurcze no ta ostatnia laska to już przesadziła , przecież tutaj na bb są odpowiednie działy "sprzedam" , proszę wypowiedzcie się w tym temacie bo może jak będziemy zgodne to moderatorka będzie usuwać takie wpisy??
 
Do góry