reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Nimfii jeszcze wszystko przez Tobą i może w przyszłości bedziesz miała Córeczke?? :-) jak to mówią Nigdy nie mów nigdy :-)

Majuska1 ty to masz w domu cały przekrój tego co może siedzieć w umyśle dorastającego młodego meżczyzny i młodej kobiety i tu jeszcze takie Maleństwo. Ale super!!! naturalny zabieg odmładzający:-)

Ponko pewnie Malutki ma gorszy dzień. Może wczoraj za długo spał, wiec dzisiaj dla równowagi niestety nie spi :-( powodzenia w doborze 100% antykoncpecji, ale takiej chyba nie ma, chyba, że szklanka wody dla ochłody :-D ale śmiechem żartem po ciąży trzeba sie pilnować bo wtedy podobno najłatwiej wpaść.
 
reklama
No ja tak właśnie wpadłam po pierwszej ciąży, nawet okresu nie zdążyłam dostać bo pierworodny był cały czas na cycu, właściwie to praktycznie od razu po zajściu w drugą ciążę mleko mi zaniknęło, a potem zaczęły mi strasznie papierochy śmierdzieć ( bo mój mąż palił ) i stąd się zorientowałam , że jestem znów w ciąży :))) Po urodzeniu córy zaczełam od razu łykać tabletki i u mnie one działały przez prawie 18 lat :))) Nie wiem co pewniejsze , ale chyba tylko spirala z dodatkowym dozowaniem hormonu
 
Też dziewczyny po połogu, na wizycie u gina, zapytam o jakieś tabl. anty bo na razie nie planuję drugiej dzidzi...
Bylyśmy dziś z Polą na 30 minutowym spacerku, ja zmarzłam cholernie, a mala spała jak głaz, nawet po powrocie do domu spała jeszcze ponad 2 godziny.
Zmykam bo zbliża się kąpiel - wczoraj Pola spała w wanience na leżaczku, mam nadzieję, że już się jej nie odwidzi i tak zawsze będzie lubiła kąpiel.
 
Cześć :) ostatnią godzinę spędziłam z dzidzią na cycu nadrabiając trzy dni forum :)

co do antykoncepcji to zaskoczył mnie mąż pytając chyba 4 dni po porodzie "a co z jakąś antykoncepcją?" :-D raczej wtedy o tym nie myślałam czyjąc się jakby mnie ktoś solidnie skopał po kroczu :-) teraz już dwa dni nie boli mnie łechtaczka :-Djuppii:-D no i dzisiaj po raz pierwszy przy korzystaniu z toalety udało się na chwilę zatrzymać strumień moczu:happy: do dzisiaj jak już się zaczęło to zatrzymać się nie dało :happy:
Czyli powracam do formy.
Szwy jeszcze są wyczuwalne-ile czasu powinny się wchłonąć szwy rozpuszczalne??

Napiszcie jak przebiega wasza rekonwalescencja po porodzie SN ??

A wracając do antykoncepcji...
Ja zaszłam w ciążę "cudem" przy bałaganie hormonalnym, przyjmując min. Bromergon obniżający prolaktynę, czyli (tak sobie tłumaczę) teraz mając w trakcie laktacji prolaktynę wysoko w kosmos, nie mam szans na zajście w ciążę. A nawet jeśli moja teoria się nie sprawdzi to nie mam nic przeciwko następnemu dzidziusiowi :laugh2:
 
Witam.
Podczytuje was regularnie, tylko jakos duzo pisac nie mam czasu...

Niuniunia wspolczuje Ci sytuacji w szpitalu,tez jestem ciekawa ktory to szpital w Warszawie, bo mam swoje opinie i wiedzie na temat kilku i chcialabym sprawdzic czy sie zgadza....Nie martw sie,poradzisz sobie z dzieckiem,zawsze mozesz napisac do forumowych ciotek i cos poradza.

Co do antykoncepcji to jak juz bedziecie mialy jakies przepisane piguly to dajcie znac co wam przepisal gin bo ja dopiero do gina na kontrole 30 grudnia i moze wtedy podpytam ale wole sie upewnic u innych lekarzy a w PL bede pewnie dopiero podkoniec marca to sie wybiore do swojego bylego gina na wizyte.

Co do rekonwalescencji to nie jestem po SN ale po CC i powiem szczerze ze dobrze wspominam i pierwsze wstanie z lozka i inne rzeczy.Teraz tez jest ok, troszke czuje rane ale malo...

A dzis z synkiem bylismy na jego pierwszej dlugiej wyprawie.Pojechalismy do Haagi zlozyc podanie o paszport dla malego...
Smiesznie- w rubryce wzrost wpisalam 50 cm;)))
 
Ostatnia edycja:
Hej Maminki:-)
Nadrobiłam Was po łebkach.. niestety..
Ponko co z Twoim karmieniem?? nie doczytałam nigdzie żebyś pisała o wizycie w poradni (chyba że przeoczyłam)...
Angun, Niuniunia witajcie spowrotem:-)
Katerinka podziwiam Cię... ja to na myśl o drugiej dzidzi dostaję jakichś dreszczy!!!! Co do połogu to powiem Ci ze nam wczoraj minął miesiąc i ja już zapomniałam że rodziłam.. Czasem, bardzo rzadko pojawią się jakieś delikatne upławy ale to już chyba naprawdę resztki!! Krocze mnie bardzo szybko przestało boleć- po kilku dniach siadałam bez problemu... ba z porodówki wracałam sama samochodem (tzn prowadziłam), więc musiałam usiąść na tyłku..
Ja mam wizytę u ginka 8 grudnia i też poproszę o jakieś anty!!
Kachutko gdzie idziecie na bioderka?? dasz namiary na poradnię??

Dziewczyny wybaczcie ale nie jestem w stanie wszystkim odpisać... Idę nadrobić resztę wątków..

U nas strasznie- tzn. z Mają wszystko ok ale reszta wali się na łeb na szyję... Mój D. ma same problemy, jest mi go strasznie szkoda i nie wiem już jak mu pomóc, jak go wesprzeć... Życie go bardzo doświadcza, a to taki dobry człowiek... Może kiedyś Wam opowiem, choć sa to bardzo trudne sprawy... Ja się boję że on tego wszystkiego co mu się dzieje nie wytrzyma psychicznie choć staram się mu pomagać jak mogę...

ściskam Was wszystkie i całuję!!!
 
Hej laseczki :-)
Ja doslownie na moment dzisiaj,gosci mielismy i taki zagoniony dzien mialam ze hej :tak:
Dzisiaj zaliczylismy z Samim pierwszy spacerek oj ale bylo super,wytrzeslo mu dupke fajnie i po spacerku tak super spi ze sie nawet na jedzonko nie chce budzic i musze go wybudzac :tak:
mirelka nie ma za co kochana ;-) jak potrafie pomoc to pomoge :-D

Dobra mamuski i brzuchatki Ja zmykam pod prysznic i pakowac torbe na jutro gdyz jedziemy do innego miasta na maly zabieg z malutkim :tak: ale bedzie wrzasku tam na pewno :nerd: Dobra zmykam ;-)
Dobranoc i niech dzieciaczki spia spokojnie ;-) :-D:happy:
 
onanana przykro mi bardzo, ze taka kiepska sytuacja u Was:-(Mam nadzieje, ze jeszcz sie wszystko odmieni!

Mój mąż tez ma kiepsko. W dniu porodu Natalki jego tato trafil do szpitala i nienajlepiej z nim. A mąż ciagle sie zamartwia. Tez mi go strasznie szkoda, bo przy tym bardzo mnie wspiera.
 
reklama
Hej Mamusie, jak tam, rozpakowuje się któraś?;-)

U mnie nocka standard, czyli 3 karmienia co 3 h...Jest dobrze.

onanana Jeżeli chodzi o bioderka to obdzwoniłam wszystkie przychodnie w Katowicach i najbliższe terminy (przez NFZ) są na styczeń. Zaklepałam taki termin w poradni na Wyszyńskiego...Ale ponieważ Mała będzie miała wtedy już 7 tygodni a bioderka mam robić w pierwszym miesiącu, zdecydowaliśmy zrobić je prywatnie na Łubinowej, koszt 100zł.
 
Ostatnia edycja:
Do góry