reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Winki, łapie się, dziękuję bardzo :))
Myśmy wczoraj właśnie o te isofixy pytali w hurtowni i niestety są dość drogie, ale uważam, że warto. Zdecydowaliśmy się mimo wszystko na nowy fotelik, bo nie chcę kupować takiego, którego historii nie znam, a nikt ze znajomych raczej dzieci nie ma :p Jesteśmy pierwsi ;)

W ogóle wczoraj zapytałam mojego A. czy będzie mi pomagał po porodzie, bo ciężko mi to sobie wyobrazić. A boję się, że wrócę po 10h z uczelni i zastanę stertę brudnych naczyń. Ale się obraził! Prawie się do mnie przestał odzywać, musiałam go przeprosić, biedak chyba pomyślał, że go nie doceniam :p
 
reklama
kasiek to musisz się oszczędzać leżeć leżeć leżeć dla dobra Waszego na pewno sprawa się w końcu unormuje :)))
agaludz tak mi żal Ciebie że tak długo już cierpisz biedulko kurde może faktycznie zobacz a akupunkturę poczytaj w necie
madziakurde ten lekarz sumienia nie ma co Ci elki nie chce dać ?? ja sądzę że moja stara gin. też by lepsza nie była ale teraz mam lekarza spoko wiec jak co z l4 problemu bym nie miała w ostateczności możesz zmienic lekarza lub symuluj jakieś dolegliwości :)
miłego dnia dla WAs
 
Cześć Dziewczyny, ja dziś pospałam do 10-tej, bo w nocy nie mogłam. Teraz mnie głowa boli, coś mi się wydaje, że ciężki dzień mnie czeka :-(

Nimfii gdzie kupujesz te worki? i w jakiej to jest cenie? To bardzo fajny pomysł, ja co prawda mieszkam w domu, ale bardzo małym, bo takim starym 100-letnim, bez piwnicy (oczywiście dom po generalnym remoncie;-)) i też mi brakuje miejsca, szczególnie, że mam dużo ciuszków dla większego dziecka.

Kasiek nic się nie przejmuj, będziesz kolejną leżącą "na naszym forum". Trzymaj się i słuchaj zaleceń lekarza!

agaludz mam nadzieję, że w końcu coś się wyjaśni z tą ręką, będę w sobotę rozmawiała z szwagierką, o której Ci pisałam, że miała akupunkturę w ciąży, jak chcesz zapytam, na co pomagało i czy pomagało :-) ale weim, że była zadowolona!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :-)
Ja dzisiaj tez spalam do 10 i jakas taka nadal niewyspana jestem a i znowu zapowiada sie duchota na dzisiaj ehh, z gardlem lepiej a i wczoraj zauwazylam ze mi opryszczka wychodzi powoli no ale mam nadzieje ze jak szybko zareagowalam to ze zniknie szybciej ,nie mam sil powoli u mnie jak jest przeziebienie to wszystko na raz :confused2:
agalodz wspolczuje Ci tych boli i nieprzespanych nocy zycze Ci aby dzisiaj Ci pomogli i cos zaradzili na ten bol.
kasiek lez i odpoczywaj i sie niczym nie przejmuj a wszystko bedzie w porzadku.
A Ja ide zjesc wkoncu jakies sniadanie :-D
 
ale Wam zazdroszcze tego spania:) ja to musze przed 8sma wstac zmierzyc cukier o 8:15 zjesc, garowac godzine zeby zmierzyc cukier potem o 10:45 mam drugie sniadanie i wtedy na dwie godzinki moge sie kulnac dospac co nie zdazylam;) Idealnie na wyspanie dla mnie byloby sie klasc o 20stej ale o 20:45 mam ostatnia kolacje a jeszcze okolo 22 musze cos wszamac wiec chodze spac wymeczona i dosypiam jak sie da w ciagu dnia:D masakra:D
 
Kasiente i tak nie masz źle.Ja budze m o 5 ,sama wstaję o 5.30.Przez cały dzien nie mam możliwości na odespanie,a zanim położę młodego i cos ogarnę to jest 22.W nocy to też latam do wc,a jak nie ja to z małym.
No,ale dziewczyny śpijcie póki możecie!!! Jeszcze 3 m-ce i już tak kolorowo nie będzie ;-)
No niestety-dla mnie te nieprzespane nocki to chyba najgorszy aspekt macierzyństwa.
 
angun te kocyki u mnie w sklepie osiedlowym upatrzylam - firmy Baby Ono. Takie same na Allegro sa droższe o dziwo :sorry:
A Pampersy teraz sa na dobrej promocju w carefour za 79zl za paczke kartonowa (tylko nie wiem czy obejmuje rozm 1 i 2), albo w Realu po 84zl za dwupak. Zawsze sobie przeliczalam tak zeby wychodzilo ok 0,50-0,60zl za sztuke, choc dwa lata temu latwiej bylo o taka promocje, teraz jest juz bardzo trudno. Wiec jak sie znajdzie tak za 0,70zl za szt to tez jest super. Standardowo wychodzi 1zl za jednego Pampersiaka :sorry:


Madzia a wiesz tak sie przyjrzalam temu kocykowi to sobie pomyslalam ze moznaby tym otulac dziecko jak z rożka wyrosnie bo ma takie prawie kwadratowe wymiary. Spiworki tez mam tylko po Macku pamietam ze szybko z nich wyrósł.



kasiek zdrówka Wam życze i spokojnego dwupaku az do listopada :)



ponko oj tak przyjmowanie na IP troszke sobie trwa niestety (mnie się czas dłużył w nieskonczonosc) :( Jak jest chlopak niecierpliwy to moze byc klopot ;) W naszym przypadku bylo tak ze polożne sie troche irytowaly zachowaniem mojego meza, ale to tez trzeba trafic na mily, wyrozumialy personel.
A co do pomocy po porodzie... ;) Kazda z nas chyba woli sie upewnic o to ze taka pomoc otrzyma od meza ;) Ja staram sie mojemu wbic do glowy ze przynajmniej pierwsze dni po porodzie bede nieprzytomna i ze bede chciala zeby byl z nami w domu ;)


cocca worki z Allegro bralam :)
z Tej aukcji.
http://allegro.pl/worki-prozniowe-worek-prozniowy-60x80-bez-doplat-i1747656716.html
Z tego co porownalam aukcje innych sprzedawcow to ta sie oplaca brac, a tym razem zamowie jeszcze kilka sztuk i domówie sobie kilka innych rzeczy, bo tanie gadzety do domu maja :)



Podpisuje sie pod tym co Madzia napisala ;)

Wysypiajcie sie nawet do poludnia jest tylko macie szanse :D
U mnie pobudki standardowo o 6, a czasem leniwie polezymy w łóżku do 7. A jak jest szansa polezec do 8 to jestem w siódmym niebie :D:D:D
Doliczajac to ze już źle spie w nocy to - jestem masakrycznie niewyspana i to codziennie. A odbija sie to na moich nastrojach.
 
Ostatnia edycja:
Nimfii mi z tym śpiworkiem to chodziło o wyjścia raczej,bo w domu to mi wystarczą te kocyki które mam (w tym dwa takie grubsze - chociaż tych to tylko na dwór używałam w zimniejsze dni) ,no i kołkderka.No a na wyjścia na dwór to mam śpiwór Quinny,który kupiłam razem z wózkiem,a on jest wielkością dopasowany do spacerówki czyli duży,z tym,ze do gondoli tez wejdzie zwałszcza przy mniejszym dziecku.
Nimfii a twój Macius budzi się jeszcze w nocy?
 
:-) ja już po wizycie, wszystko jest ok no i powiększam grono dziwczynek :-D
wszyscy obstawiali chłopaka a tu nagle pipka wyskoczyła :laugh2:
ale cieszę się jak nie wiem co :-)
 
reklama
Do góry