reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witajcie dziewczynki,
ja Was podczytuję cały czas,ale jakoś nie mam kiedy napisać.
u mnie w Łodzi w końcu zawitało słoneczko z czego bardzo się ciesze, bo już mnie jakaś depresja brała przez tą deszczową pogodę :crazy:

ja (odpukać!!!) nie mam jak na razie żadnych dolegliwości z czego bardzo się cieszę,ale to chyba dlatego,że jestem pochłonięta przygotowaniami do ślubu i nie mam kiedy ich odczuwać hehe :), ale fajnie by było jakby się żadne nie pojawiły :-)

no i dzisiaj zaczynam odczuwać już stresik mały, bo jutro o 11:30 idę na USG połówkowe,a potem do ginka i w końcu się dowiem "co we mnie siedzi" :)
w sumie jest mi to wszystko jedno ważne żeby zdrowe było :-p i żebym w końcu mogła zacząć kupować rzeczy dla maluszka :happy2:

tak więc jutro zdam całą relację z wizyty a Was proszę o trzymanie kciuków, żeby wszystko było ok
 
reklama
u nas dzis jeszcze deszczowo w sumie cały lipiec padało :wściekła/y:ale od jutra zapowiadają poprawę w końcu będzie słonecznie ja uwielbiam jak słońce świeci :-)
ponko,madzia super że urlop się udał zazdroszczę tych wojaży my cały czas coś remontujemy teraz poddasze więc kasa ucieka o wakacjach można pomarzyć :tak:

to prawda że dolegliwości nam będzie przybywać tam zakuję tam zaboli ja na razie nie mogę narzekać dziś coś mocniej zakuło rano ale szybko przeszło ;-)
 
HEJ MAMUSIE PRZEPRASZAM JEŚLI POMINĘ KOGOŚ ALE DZIŚ MAM DZIEŃ TAKI ŻE PADAM ZE ZMĘCZENIA I LEDWO KUMAM
MYCHA WIADOMO
KCIUKI TRZYMAM :))) DAJ ZNAĆ na pewno będzie si ;)
madzia i ponko miło Was widzieć po przerwie wakacyjnej najważniejsze że urlopy udane
współczucia z powodu waszych dolegliwości bólowych ja myślę że jest to związane z pozycjami dziecka w brzuszku tak fika tam uciska i pewno dlatego Was boli mnie na nerw kulszowy uciskała po 2 tyg przeszło
MADZIA
przykro że w zaawansowanej ciąży trzeba się prosić o L4 POMYŚL KOCHANA MOŻE RODZINNY CI DA NIE MUSI BYĆ Z POWODU CIĄŻY powiedz że jesteś słaba bo tego psychicznie źle się czujesz a gin ma to w nosie i niech Ci on wypisuje zwolnienie
ROKOWA I WIKI JA mam w planach rodzić na polnej bo tam mam lekarza i położną obstawioną ponoć sprzęt najlepszy mają z engla nikogo nie znam ale słyszałam że też dobrze się tam rodzi
pracuje nadal ale jest powoli ciężko bo po dłuższym staniu naczynia mi pękają i stanie i chodzenie sprawia mi ból
z grunwaldu mam kupele długo mieszkała na ul.swobody a mama jak uciekła nad malte to ma fajnie galeria :) malta będziesz miała gdzie iść na spacer z dzieckiem może kiedyś na siebie wpadniemy na tej malcie , choć mieszkam pod poznaniem z innej strony bo od kierunku świecko pniewy za przeźmierowem jeszcze :)))) fajnie że choć jest naszą trójka z poznania a ile macie lat jeśli mogę zapytać bo ja przed 30 jestem 1 rok :) i to moje pierwsza dzidzia w poznaniu jestem od zawsze :)))
pozdrawiam Wszystkie mamy i przepraszam jeśli o kimś zapomniałam
 
Dziewczyny wspolczuje tych dolegliwosci, ja narazie nie mam zadnych i oby tak dalej.

mycha powodzenia na badaniach, na pewno wszystko jest dobrze.

Dzisiaj bardzo sympatycznie spedzilam dzien wolny od pracy, dopoludnia pochodzilam po sklepach, chyba godzine byla w Mothercare ale nic nie kupowalam tylko chcialam sie rozejrzec. Potem z T wybralismy sie na spacer do lasu, porzadnie dotlenilam siebie i mala, 6 km w troche ponad godzine. Wykorzystalismy ze jest sucho i w miare cieplo. Jutro juz powrot do pracy :(
 
A mi dzisiaj dokuczaja nogi :-( jest strasznie duszno u nas ze ledwo chodze i do tego mi dzisiaj puchna stopy wczoraj tak samo ehh a ta duchota mnie dobija najbardziej bo nie mam sily nic robic :no:
mycha powodzenia Ci zycze jutro na wizycie ;-) nie denerwuj sie a zobaczysz ze wszystko jest w porzadku :tak::-)
Milego wieczorka dziewczyny ;-) sorry ze tak malo pisze ale od paru dni kiepsko sie czuje a i pogoda nie pomaga tylko pogarsza moje samopoczucie.
Dobranoc brzuchatki :-)
 
Kati82, szczęśliwa żona od 4 dni :p jeszcze przez parę dni 24-latka (ale za tydzień to się skończy hehe) i prawda - być może poznańskie pyry się niedługo spotkają :) Na Malcie mieszka moja kuzynka z dwójką małych dzieciaków, więc na spacerach będzie przedszkole :)) Ale co tam, im nas więcej, tym weselej! Trzymaj się tam i daj czasem znać jak tam :)
 
2mycha1 tylko sie cieszyc ze nic Ci nie dolega:tak:miło jak ktos z tego samego miasta:-)a z jakiej jestes dzielnicy?ja mieszkam na widzewie:tak:Oczywiscie trzymam kciuki wizyta napewno bedzie udana zycze powodzenia i daj znac po..

A ja kolejna noc nieprzespana przez moaja reke nawet w nocy pojechałam do szpitala bo chodziłam juz poscianach wyłam z bolu..skierowali mnie na oddział połozniczy ze bedzie szybciej tam zrobili mi badania odnosnie ciazy pani reka obmacała cała szyjke jej długosc,sprawdzili tetno małego i jeszce chcieli mnie tam zostawic na co sie nie zgodziłam po ginekologicznych badaniach wróciłam do domu dalej cierpiec bo oczywiscie na bark nic nie mogli pomoc ale dzis mam prywatnie neurologa moze on cos wymysli-mam nadzieje..

Miłego dnia kochana i zeby wszystkie dolegliwosci nas opusciły!!!
 
reklama
Mnie sie net zawiesza przez routera :crazy: nie mam nawet okazji zeby spokojnie ogarnac BB.

Wczoraj z nudow zaczelam porzadki w szafach. Pakuje sobie ubrania w worki próżniowe. Zrobilam wyprawke dla niemowlaka (osobno worek 56/62 i 68/74). Musze dokupic jeszcze tcy work ów prozniowych bo to swietna rzecz u nas w malym mieszkniu :confused2::-D Zwlaszcza jak sie tam zapakuje puchowe rzeczy, kołdry i koce to sie oszczedza miejsce :-)

A propo... widzialam cudny kocyk z grubego materialu na rozm 80x90cm i chyba kupie bo za 22zl to nie tak duzo ;-) Niby mam costam po Maćku, ale to byly dużo cieńsze kocyki :tak:
 
Do góry