reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

winki Ty to kochaniutka odpocznij po podróży trochę, a nie już buszujesz po sklepach:-D:-D...ale my tak chyba teraz wszystkie mamy :)
Fakt, pogoda jest straszna w tym roku, non stop jakieś nawałnice i duchota, ktoś ogląda prognozy pogody, czy to już tak zostanie??
 
reklama
winki podziwiam Cię za tą pokonaną samotnie trasę!! Daleko w Polsce musiałaś jechać?? Ile w sumie km przejechałaś?? Mówiłam o Twojej podróży mojemu D. i również był pełen podziwu:tak:
A co do wagi dzieci, to szczerze mówiąc uważam że z tym bywa różnie. Ja ważyłam 3950, mój D. też. A mamy nie zażywały żadnych witamin a co gorsze teściowa nawet paliła całą ciążę a mimo to urodziła duże, zdrowe dziecko. A moja koleżanka teraz urodziła córeczkę 3250, takze jak dla mnie to malusia, dzieci mojego brata urodzone kilka lat temu też ok 3 kg. Myślę więc, że nie ma reguły że teraz dzieci ważą więcej;-)
 
winki zuch kobita z Ciebie! Wiem jaka to radość, gdy się wraca do domu (mój D. mieszkał 3 lata za granicą). Odpociwaj duuuużo i nadrób sklepowe zaległości, naciesz się rodzinką i domowym jedzonkiem i fajnie, że jesteś tak "blisko " nas :-D Buziory:*

Idę też dziś na zakupy bo mam jescze parę złotych z bonach Sodexo od taty więc wykorzystam :)
miłego dnia moje drogie:-D
 
Witam, wszystkie mamusie, mam nadzieję że jesteście całe i zdrowe po tych nawałnicach. u nas wczoraj wieczorem taki silny wiatr przyszedł ale deszcz dopiero nad ranem dotarł i cały czas leje aż sie nic nie chce.
 
Hej brzuchatki :-)
winki odpoczywaj laseczko a na zakupowe szalenstwo bedziesz miec jeszcze czas ;-) milego wypoczynku :-D
Gola no to milych zakupow ;-):-D
A mnie cos katar zlapal:oo2: to przez ta pogode bo raz jest cieplo i duszno a zaraz poradzi sie tak ochlodzic i padac deszcz ze wszystkiego sie odechciewa :eek:
Zmykam na sniadanie :-p
 
Dziewczynki. Droga wcale nie straszna. Auto ukradlam mężowi wiec jest wielkie i mega fajne a drogi w Polsce są naprawdę coraz lepsze. Od Świnoujścia do Poznania miałam 350 km wiec nie jakoś strasznie. Mogłam lecieć (45 min). Ale zostaje tu prawie 3 tygodnie wiec bez samochodu ani rusz. Tym bardziej ze w niedziele jedziemy z mamka, siostra , jej facetem i dwoma psami na agroturystyke. Nawet pogoda wyglada lepiej w przyslym tygodniu.

Jutro mam polowkowe 3D. Generalnie juz miałam w Szwecji ( tak to było to ich jedyne USG przez cała ciążę-2D) wiec sie strasznie nie denerwuje. Ale zobaczyć Olusia w 3D ( a nawet bez) - bezcenne.

Miłego choć deszczowego dnia. U mnie dziś zakupków czas :-)
 
Witajcie ranne ptaszki :)
U nas też pochmurno i zanosi się na deszcz, ale jest przynajmniej czym oddychać:)

Gola
- udanych zakupów :)

winki80 - Witaj w Polsce :) Jesteś bardzo dzielna:) Uważaj na siebie :)

U mnie nic się nie dzieje, leżę w łóżku, wstaję tylko obiad ugotować, mąż przejął większość obowiązków i tyle. Mały też kochany, pomaga mi jak może i w karty ogrywa :)
 
Hej dziewczyny, u mnie pogoda w kratkę, ale posiedzieć na plaży między jedną burzą a drugą mi się udało, więc jestem zadowolona :) Dzisiaj pogoda już lepsza.
Wczoraj widziałam się z przyjaciółką, która wyjechała do Bristolu dzisiaj na stałe i strasznie mi smutno jest, znamy się już 14 lat i teraz będziemy się widywać raz na pół roku, bo na początku z małym nie chcę samolotami latać, jak będzie miał ok 6mcy to chcemy na pierwsze wakacje polecieć.
W ogóle okazało się, że jak byłam na pobraniu krwi to mi babka zrobiła zlecenie zrobione przez starą lekarkę (z maja!) zamiast tego ostatniego, w którym była też wątroba. Mam straszne wymioty i muszę ją zbadać, a dzisiaj muszę kolejny raz lecieć do przychodni bo już 2 razy mi tego nie zrobiła jak byłam glukozę robić. We wtorek sama jej przypominałam, że ma mi to zrobić, bo lekarz powiedział, że pilne, a babka nic nie zrobiła :szok:
 
reklama
Do góry