reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

AniaSm- ja właśnie kiedyś tak robiłam i wystarczyło, ale teraz kabina jest tak zapuszczona, że szyby wogóle nie chcą puśćić z kamienia...
 
reklama
Witam Was w niedzielne popołudnie wczoraj nic nie pisałam nie było kiedy rodzinka się zjechała i tak cały dzień przeleciał dziś piękna pogoda słonecznie może na spacerek się wybierzemy a teraz zmykam skończyć obiadek wieczorem Was poczytam o czym żeście ciekawym wczoraj pisały życzę spokojnej i słonecznej niedzieli:-)
AniaSm witamy w Polsce,życzę słonecznej pogody, smakołyki u mamy to jest to;-)
 
Andrzelika -jasli macie prostokatna kabine a nie okragla to po kazdym prysznicu my ( kazdy po sobie) sciagamy wode ta sciagaczka gumowa do szyb , tak jak myje sie okna ,albo szyby samochodowe. Teraz w lazienkolwych sklepach mozna kupic takie specialne ,ladne stalowe specialnie do prysznicow. zajmuje to dokladnie 6 ruchow. Przysnic lsni. Nic nie polerujemy ,szorujemy tylko od razu po prysznicu to robimy. Raz na 2 miesiace czyscimy szyby odkamieniaczem do prysznica ,czyli dookladnie cos w stylu cilit bank. Powodzenia.
 
Hej brzuchatki :-)
Wy tutaj produkcja niesamowita :-D a Ja wczoraj zajety dzien,brak czasu na nic no ale moj A. zrobil mi niespodzianke wczoraj i do restauracji mnie zabral kurcze jak nigdy :-D
AniaSm milego wypoczynku i oby wam pogoda dopisala :-D
Anek nie martw sie tym ze zadnych witamin nie bierzesz bo jak masz dobre wyniki to nie trzeba Ja np biore bo mam slaba morfologie i mam poczatki anemi wiec biore :tak:
 
Czesc dziewczyny, ja dzis odespalam wczorajszy dzien i dopiero po 11.00 sie obudzilam. pogoda u nas fatalna jakby to listopad a nie lipiec byl i nic sie czlowiekowi nie chce.

AniaSm udanego pobytu w polsce, korzystaj z pogody i kuchni mamy :)
 
Anek - niczym się nie przejmuj, najważniejsze, że sytuacja opanowana i z dzidziusiem jest w porządku. Ja też żadnej suplementacji nie biorę, przy pierwszym dziecku też nie brałam (mam nietolerancję witaminową) i mam w domu pocieszną, kochaną mądrale :) Także uszy do góry.

mycha - mnie też tylko starsi panowie ustępują miejsca i kobiety w wieku naszych matek....dla reszty jestem niewidzialna.

nimfii - męża uduś! Przynajmniej Ci się lżej na sercu zrobi :)

Wczoraj jeżdziliśmy za wózkami, chciałam zobaczyć co jest...i jestem załamana już kompletnie nie wiem czego chce :( Muszę sobie to przemyśleć :(
 
mycha az sie zdenerwowałamtą Twoja sytuacją w busie! No co za ludzie! Ja bym na pewno tyle nie wystała i chyba bym po prostu usiadła na podłodze.

nimfii nie dziwie sie, ze Ci sie przykro zrobiło. Faceci czasem na prawdę nie rozumieją czym mogą nam przykrosć sprawić i czego nie wypada robić!

AniaSm życzę miłego pobytu w Polsce!

agutek za to ja jestem raczej zdecydowana na wózek (tylko chciałabym go wreszcie poogladać na zywo!). Natomiast nie wiem co zrobić z fotelikiem. Chciałabym maxi-cosi, ale one są strasznie drogie. Do tego wolałabym z bazą isofix, a tu juz koszty masakryczne! No i nie wiem co zrobić:baffled:

A ja sobie w piątek wieczorem popłakałam, że już połowa lipca, zaraz sierpień i we wrześniu już trzeba powoli wszystko szykować, a my na razie niewiele mamy z wyprawki. I ze mówiłam , ze tak będzie, ze sie nie wyrobimy i w ogóle. A mąż ciągle w pracy siedzi i nie ma kiedy pojeździć po sklepach. Na razie robie zakupy na allegro, ale niektóre rzeczy trzeba by na żywo poogladać. No i chyba jutro pojedziemy do Bajki:-)
 
Witam przyszłe mamusie ;)

Dzisiaj przez przypadek trafiłam na forum i od razu stwierdziłam, że musze się tu zarejestrować ;)

Moje maleństwo ma przyjść na świat 13 listopada i już się nie mogę doczekać ;) Co prawda jeszcze nie znamy płci dziecka, gdyż na ostatnim USG maleństwo tak się ułożyło, ze nic nie można było zobaczyć ;) Kolejne USG 27go lipca więc może wtedy się uda ;)

Pozdrawiam Was gorąco i napewno będę tu stałym bywalcem ;)
 
reklama
Jezu ja do was wroce w tygodniu bo ostatnio nie mam czasu. W czwartek mam wizyte u ginka:) zaczynam 25tydzien:) czas zapierdziela:) a brzuchol wielki:) Nadrobie od jutra i bede odpowiadac:) bo Was zaniedbalam z lekka, ale chyba nawet sie nie przejelyscie wiec luzio;)
 
Do góry