reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

hej kochane;-) Wczoraj tu cichutko było ale dziś od rana już na szczęście nadrabiacie:-D Ja od dziś się urlopuję ale już od rana na nogach.
Envi witaj wśród nas:-D
Gola super gest ze strony rodziców, spory wydatek poza Wami, nam teście mają kupić wózek, no ale zobaczymy:-D A za dzisiejszą wizytę trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mirelka, fajnie że już masz to za sobą, oby wyniki były wzorowe;-) Ja się wybieram w tym tygodniu:hmm:
Chciałam pochwalić na forum jednego pana!! Byłam w spółdzielni i musiałam wpłacić do kasy jakąś drobna kwotę (XXI wiek a przelewem nie można:/). I stałam za takim panem ( kolejka dość spora była) i ten pan mnie przepuścił. Ja mu podziękowałam ale on się uparł i musialam mu ulec. Widziałam też że byl zły że nikt z przodu kolejki nie zaproponował mi pierwszeństwa. Także widzicie, nasza teoria, ze mężczyźni nas bardziej rozumieją się sprawdza;-)
 
reklama
Gola84 fajnie że rodzice kupią bo to największy wydatek na początek:-)aaaa i udanej wizyty:-)
U mnie teście nic się jak na razie nie odzywają teściowa też obiecała ze ubranka kupi nowe z 2 komplety ja jej kilka razy wspomniałam jakie fajne widziałam i w ogóle a ona nic to sobie dziś na allegro zakupiłam sama na nikogo nie liczę dziecko w sumie dla nas zrobiliśmy moi rodzice maja troszkę do wózka nam dorzucić to i to dobre ale w sumie na wózek i łóżeczko kasa jest już dawno odłożona składałam jak jeszcze małej nie było..:-)
 
Gola84 super ze rodzicie zafundowali Wam wozeczek i to taki wypasiony:-) trzymam kciuki za usg &&&&&
Iwoneczka1970 ja to tez zawsze mam jakies przeboje jak pobierają mi krew albo nie chce leciec do strzykawki albo zyły trzaskają itd. zawsze coś a ja tak bardzo nie lubę tej igly wbijającej sie w moją zyłkę brrrrrr okropne to jest dla mnie.
Ponko no to mieliscie niezłe bułeczki :/ dobrze ze wam mikrofali nie rozwaliło. Smrodku nie zazdroszczę bo to cięzko sie pozbyc zapachu spalenizny ale spoko ucieknie. U ciebie chmury a u mnie pięknie niebo slonecznie i ciepłooo!
Ja narazie dla naszego Synka nie zakupiłam zupełnie nic i w sumie nie wiem na co czekm bo wiem ze pozniej bedzie ciezko wydac tyle kasy w jednym momencie, ale jakos tak sie boje nie wiem czemu przeciez nie wierze w jakies tam przesądy itd. Poczekam do poniedzialku mam usg3d jak wszystko bedzie w porzadku to szaleje z zakupami a co:-)
Idę teraz co na obiadek przyrzadzic kupilam fasolke szparagową to ja ugotuje i bedzie do mieska jak znalazł, a i mam zamiar upiec placka bo męzuś wczoraj był na dziłce i borówki amerykanskie przywiozł takze cos upichce.
 
Iwoneczka1970 to na pewno nic przyjemnego tyle razy się wkuwać do żyły i jeszcze nic z tego nie wyszło ja mam bardzo cieniutkie żyłki i nie widoczne ale pani laborantka ma już wprawę i było ok.
onanana to fajnie że ten pan tak się zachował i racja że panowie częściej reagują na ciężarne oby więcej takich sytuacji nas spotykało i nie tylko ze strony panów:-) a ta glukoza nic strasznego.
ponko co to za bułki z tej biedronki przesrane, ja powiem szczerze że mało kupuję w biedronce wolę lidla.:-)
Gola84 super że masz już wózek i że rodzice fundli moi w sumie też powiedzieli że za sponsorują a ja nadal nie wiem jaki :-)
 
gola 3mam kciuki za USG.
Gratuluje zakupu wozeczka. Zapewne spelni twoje oczekiwania :tak: mnie tez bardzo podoba sie bezowa kolorystyka, ale jasne wózki nie sa praktycznie. Nawet nie chodzi już o zime, ale jak dziecko podrośnie to brudzi i bucikami, napojami, jedzeniem. Ja mialam wozek błekitny dla Maćka a zostały i tak na nim plamy nie do sprania. Natomiast fotelik samochodowy 0-10kg mialam czerwony (i teraz tez mamy czerwony tylko wyzsza klasa wagowa 9-36kg) i musze przyznac ze taki kolor dużo lepiej maskuje zabrudzenia. W tym minejszym foteliku (nosidelku) nawet karmilam Macka pierwszymi zupkami nim nauczyl sie siedziec w krzesle do kamienia. No i tamtem fotelik "przeżyl" nawet plamy z barszczyku ;-)


ponko ja kiedys chcialam podgrzac takie "kluski na parze" w mikrofali, bo w sposobie przygotowania bylo info ze mozna je tak podgrzac, no i zrobil sie z nich twardy kamien :-( Ech niestety mikrofalowki nie do wszystkie sie nadaja ;-)
 
Witam Was serdecznie po weekendzie.

Objechałam kolejne sklepy wózkowe i mam podobny problem jak ty Margana - też podoba mi się maxi-cosi, ale cena jest powalająca. Ale gondolę ma największą. I w ogóle jest lekki, solidny. No zobaczymy.

Gola
- jak Ty masz fajnie z rodzicami. Fantastyczny prezent. Trzymamy kciukasy za wizytę :)

Evni
- witamy w gronie "ciężarówek" :)

Ponko - bułeczki będziecie pewnie długo wspominać :) Zapaszku nie zazdroszczę.

Co do pogody, to wiem, że są wakacje itd, ale cieszę się, że niebo zachmurzyło się, jest przynajmniej czym oddychać, bardzo się męczę w czasie upałów.

Dla informacji dziewczyn, które robią dzidziusiowe zakupy a są ze śląska...w tesco teraz są przeceny ubranek niemowlęcych, trzy bodziaki można kupić np. za 20 zł. A w Sosnowcu w Plejadzie likwidują sklep z wózkami i też można ubranka i inne akcesoria kupić taniej. Ja kupiłam komplecik: bluzeczka, spodnie i kurteczka na wiek 3-6miesięcy za 44 zł. Postaram się dziś zmobilizować i zrobić wszystkie obiecane zdjęcia i wrzucić w odpowiednie miejsca.
Wybaczcie dziewczyny, ale wszystko tak wolno robię, przez te chwilowe skurcze sporo leżę i tak mi dzień mija, że mało co daję radę konkretnego zrobić.

Lecę teraz ogarnąć mieszkanko :)
Buziaki, życzę miłego dnia :)
 
Hej kobietki
Czytam was na bierząco ale jakos nie mam weny do pisania ehh :)

agutek79 co do wózka ja mam Mutsy Transporter jestem bardzo z niego zadowolona, przetrzymał córcie a teraz bedzie dla kolejnego bobasa i na razie dziala bez zarzutów :) Jedyne co to mąz ułamal jeden zaczep przy barierce od spacerówki i córcia jak zaczynala szalec to wypadala barierka ale po za tym to nadal jest bez zarzutów :)
Ja najpierw pochodzilam po sklepach zobaczylam co mi sie podoba a potem szukalam danego modelu przez neta i oczywiscie znalazlam o wiele taniej sklep internetowy bobo wózki chyba ma najniższe ceny wózkow z tego co pamietam wiec moze znajdziecie tam wasze wymarzone wozeczki o wiele taniej, ja wlasnie tam zamawialam swój wozek i byl najtanszy u nich

nimfii Z tego co widze to ty będziesz miec dwóch chłopców a ja dwie dziewczynki i to praktycznie w tym samym wieku :) A co do planowania płci dziecka to jednym sie to udaje innym niestety nie chociaz wiele małżenst planuje płeć z pomocą lekarza ale ja jestem zdania by zostawic wszystko losowi :)
 
Ostatnia edycja:
Gola bardzo ładny wózek i faktycznie rewelacyjny prezent od rodziców ! Zgrabna gondolka i fajna spacerówka. A czy ta spaceróweczka ma daszek ? Bo na zdjęciach jest bez.

A ten test na obciążenie glukozą to dostałyście skierowanie od lekarza ? Bo ja jestem w 24 tygodniu, w piątek mam robić badania ale tylko normalną morfologię. Nic mi mój lekarz nie mówił o teście na obciążenie glukozą.
 
Witajcie mamusie, stare i nowe ;)
Ja dostawałam na wszystkie zalecone badania skierowanie od gina, na glukozę też.
Gola fajnie że masz ten wózek, czytałam opinie o nim, są w porządku, na pewno będziecie zadowoleni.
Lecę się szykować bo mam wizytę dzisiaj, trochę wcześniej niz zazwyczaj, bo mój gin na urlop się wybiera, później napisze co i jak, ale wierze, że wszystko ok. Po wizycie szczęśliwy tatuśko porywa mnie na jakieś lody :)
 
reklama

Evni witamy w naszym gronie;)))


Gola i Martuś powodzenia na wizytach;) Ja mam na 21:00 więc zdam ostatnia relacje z wizyty;) mam zamiar nagrać płytkę podczas USG;) Chciałabym mieć taką pamiątkę dla maleństwa;) Biegnę teraz szybko na zakupy i po południem się odezwę;)
 
Do góry