reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
agutek najwazniejsze ze odpoczeliscie i ze jestescie zadowoleni z wyjazdu ;-):-D
mirelka powodzenia na wizycie &&&& i czekamy na wiesci po :-D
smerfetka_ee Tobie tez zycze powodzenia i udanego podgladania maluszka i zeby wam pokazalo co tam chowa miedzy nozkami :-D;-)
 
Aneczka faceci już tacy są nic nie poradzisz... nie chcę źle ale są tacy nieporadni w dobieraniu słów czasem, mój Ł jest naprawdę dla mnie dobry i kochany ale i ja czasem przez niego płaczę... a najlepsiejsze jest to że ja ryczę a on naprawdę nie wie czemu??????????
Oni są z innej planety a my w naszym stanie odbieramy czasem pewne rzeczy ze zdwojoną siłą... Taki już nasz los nic i nikt tego nie zmieni.
Ale powiem tobie że i ja muszę czasem się wyryczeć a potem mam na tydzień spokój latam w wielkiej euforii i nic nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi i tak do następnego gorszego dnia
Uszy do góry kochana :*
 
hey dziewczyny ja się biorę za sprzątanko, bo jutro nie chcę mieć za dużo do roboty, a dużo prania mam itp. pogoda piękna akurat jest, dziś mi się jakieś wapiry śniły :p

Smerfertka- powodzonka na wzycie i żeby się ujawniło maleństwo jakiej płci jest :)
Mirelka - tobie również życze powodzonka na wizycie
Agutek79- fajnie, że odpoczełaś sobie
Margana, asia333, gola84, 2mycha1- jeśli chodzi o te skurcze po 20 tyg czytałam, że może ich być nie więcej niż 4 na godzinkę, jeśli chodzi o te skurcze tylko, a nie inne czyli takie jakby twardnięcie macicy, ja też to czuje to mam wrażenie jakby mały mi się aż tam rozciągał, ale zawsze, gdy nas coś nie pokoi lepiej zapytać gina...
Kati82- naprawdę masz kiepsko z tą swoją teściówką, tak to ja bym nie wytrzymała bym wyszła z siebie...
 
aneczka a wiec odpuść sobie te domowe obowiązki ;-) Może jak facet zobaczy ze nie masz sily czy ochoty tego robic, i ze musi ci pomoc to inaczej spojrzy na cala sprawe i twoj wysiłek. Ja robilam tak samo bedac w pierwszej ciąży, że latałam wokół męża, obiadki pod nos, kanapeczki do pracy, dogodzic we wszystkim zeby tylko nie mial sie do czego przyczepic. A ile razy ja przez to plakalam, że "musze" robic to wszystko, a on nawet tego nie doceni tylko kolejne rządania stawia. No i w koncu przyszedl dzien kiedy sobie powiedzialam, ze tak naprawde to nic nie musze. Moge robic to na co mam ochote. |No a w ciąży to faceci powinni skskac wokół nas i nam pomagac :tak:

gola skurcz powinien byc krotki tak do 1 min jest okej :tak: Mnie meczy to strasznie jak mam napieta macice tak dlugo - 1-2h. Widac taka moja uroda, bo w pierwszej ciazy to samo bylo.


margana przy problemach z szyjka kazdy skurcz trzeba obserwowac dokladniej :tak: Mnie to wczoraj gin powiedzial, ze poki z szyjka jest okej to tak moze byc.


agutek zauwazylam ze u mnie skurcze czesciej pojawiaja sie wlasnie gdy odpoczywam. Po raz pierwszy mi dowaliły jak lezalam przed TV i 2h ogladalam film. Dopiero jak ruszylam tyłek z wersalki to macica sie uspokoila :dry: I jak tu być mądrym? Jednak staram sie zwolnić tempo dla własnego dobra :tak:


smerfetka daj znac po USG ;-)
No i na takie bole zawsze dobrze miec pod reka Nospe albo buscopan. Moj gin mowi zeby brac to od razu bez zastanowienia :tak:
 
Ja miałam do tej pory tylko kilka skurczów(o ile tak to moge nazwać) to było takie uczucie że coś mi twardnieje w brzuszku miałam 2 razy jak bylam strasznie zdenerwowana i bardzo płakałam i raz w nocy mnie obudził taki właśnie jakby skurcz... ogólnie nie narzekam na jakieś tam dolegliwości pod koniec dnia mam zawsze twardy brzuch i wielki mimo że duzo leżę w ciągu dnia bardzo mało chodzę wogóle nie dźwigam;
 
Nimfii własnie mi kiecki przyszły te z allegro, bardzo fajne, upchałam w nie swoje cielsko jeszcze ;) A bęben to mi na prawdę pięknie w nich wygląda:-D
 
majuska szybko dziala ten sprzedawca :) Ciesze sie ze jestes zadowolona.
A ktory kolor bardziej ci sie podoba? Róż czy chaber?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry