reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

a mój to znowu nalegał żebym jakies mini ubierała, teraz w ciąży bym brzuszek podkreślała, chodzi i normalnie się mną lansuje,heheheh. po prostu jest taki dumny z brzusia, że to jego dzieło:) faceci:) a tak wogóle ciąża jest sexi i podobno bardziej facetów kręci
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie.
Jestem tu nowa. Już troszkę Was podczytuje ale teraz zamierzam się do Was przyłączyć:)
Mam na imie Kasia, jestem z Gdyni i termin mam na 9.11.2011r. Spodziewamy się narodzin dziewczynki.
Postaram sie załączyć suwaczek ciążowy ale muszę popatrzec jak.
Gorąco pozdrawiam i mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do Waszego grona:):)
 
Ostatnia edycja:
w ustawienia, potem pio lewej stronie edytuj sygnaturę, potem ci się okienko wyswietli i bodajże kliknij na ten globus z tą 8 i dalej musisz wkleic link
 
Witam nowe mamusie na forum fajnie że się ujawniacie:-)
Madzia737 piękne te torty masz talent.:tak:

jeśli chodzi o teściów to Wam współczuję ja ich nie mam nie wiem jak ja bym reagowała na takie wtrącanie się:szok:z moimi rodzicami nie mam problemów mieszkają 40km od nas jak na razie nie narzekamy czasem coś doradzi, pomorze jest ok.;-)
 
reklama
Próbuję wkleić suwaczek i niby w sygnaturze widzę a na forum nie chce się pojawić. Czy suwaczek musi być ze strony Baby Boom bo ja mam link z innej strony.
 
Do góry