reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

Zrobiłam rozeznanie w piwnicy, najgorzej wygląda sprawa z szafą, bo ją podmyło zupełnie i nawet tego nie widać, ale na pewno już od środka gnije. A to kurczę najdroższe z tego wszystkiego. No i jest sprzęt sportowy mokry, ale powinien wyschnąć. Książki językowe leżące na podłodze nie nadają się niestety do niczego, trzeba będzie wyrzucić, a to też drogie jak nie wiem. Ale damy radę.

U nas kolejny problem - co za dzień, manager A. nie chce przedłużyć mu umowy bo coś mu się nie podoba. Zawsze chwalił, niby zadowolony, premie dawał, a teraz, że nie. Jesteśmy w dużym szoku, no i podłamałam się nieco, bo za parę miesięcy maluch na świat przychodzi, a my będziemy bez kasy. Nie chcę być na łasce rodziców A. Już teraz źle się czuję jak płacą nasze rachunki i ciągle wysyłają kasę do A. bo niby mamy za mało, a on się nie sprzeciwia tylko kolejnego tysiaka bierze, a mnie łapie nerwica.
Mamy nadzieję, że w innym teamie w firmie znajdzie etat, trzeba będzie szukać, a jak nie, to wtedy będziemy się martwić.

Jeszcze pogoda deszczowa, depresyjne nastroje mnie wzięły, mam ochotę leżeć i płakać :(
 
reklama
Cocca witamy na forum też nie dawno się zalogowałam na forum jakoś daję się poruszam nie jest źle wejdziesz w prawę:-)

ponko może niech twój mąż pogada z tym managerem dlaczego tak nagle zmienił zdanie jak do tej pory chwalił męża może jeszcze nic straconego na pewno wszystko dobrze się skończy trzeba być dobrej myśli a co do pomocy teściowej jak na razie nic nie wypomina to się nie ma czym martwić gorzej by było jak by wypominała ta kasę moja mama też od czasu do czasu rzuci jaką kasą.:-)
 
nimfii dzięki za instrukcje :) termin mam na 12.11

ponko wiem co czujesz ja siedzę jak na szpilkach mojemu M. kończy się umowa za 2 tygodnie, jak mu nie przedłużą będzie klapa. Trzymam kciuki, żeby było u Was wszystko ok. głowa do góry nie martw Maleństwa!
 
cocca a ja termin na 10.11 wiec 2 dni roznicy ;) Moze spotkamy sie na porodowce (ja na Ujastku) ;)

ponko oj tak to jest ze problemy sie kumuluja :( co poradzic... 3 mam za Was kciuki a wierze w to ze bedzie dobrze i wyjdziecie na prosto....
 
to ja może też z wami na Ujastku się spotkam bo wprawdzie na suwaczku jest inny termin bo według ostatniej miesiączki wychodzi 17 listopad ale według USG z 12 tyg wychodzi 11.11.2011 a dziś kolejne USG 4D i zobaczymy jaki termin teraz wyjdzie bi=o tak to na wszystkich zwykłych USG też wychodziło bliżej 11 niż 17 .
Pozdrawiam i trzymajcie kciuki.
 
dziewczyny pomocy chcę wstawić suwaczek robię tak jak napisała nimfii daję wklej suwaczek i wyskakuję że plik jest zbyt duży o co chodzi
 
reklama
oki to po kolei
wejdz na stronke która nimfii podała
wybierz opcję termin porodu i ciąża
wybierz tło
następnie wskazóweczke i idź dlaej
Podaj pierwszy dzień ostatniej miesiączki
i kliknij "stwórz suwaczek"
skopiuj cały BBCODE
wejdx w ustawienia tudzież panel kontrolny(mi różnie sie wyświetla)
w tabeli różowych okresleń po lewej stroni odnajdź "edytuj sygnaturę" i wklej tam cały kod! powinno działać
 
Do góry