reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

reklama
Hej,
ja podobnie jak Krasnoludek85 dołączam się jako nowa uczestniczka forum i listopadowa mama ;-)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamy ;-)
 
hej kochane!
Ja już po wizycie, opisałam w odpowiednim wątku :-)

Co do orgazmów, to moja koleżanka miała zakaz sexu przez całą ciążę z powodu krwiaka i jeszcze różnych innych przyczyn, w każdym razie lekarz powiedział jej, że skurcze, które powodują orgazm mogą być szkodliwe.

Andrzelika, a ja chyba nie pisałam, że wzięłam mieszkanie na kredyt ?? ;-)

A ja dzisiaj jestem taka głodna cały dzień, że szok, zaraz zabieram się za obiad i zjem duuuuuuuuuuuuuuużo :-)
 
Hej! A dzis jak spokojnie.. :-)

kinia, krasnoludek, witajcie!

Wszystkie listopadówki buziaki

ah, andrzelika, wiesz nam jak lekarz pozwolił, zaznaczając czego mi nie wolno, to w sumie taki seksik dla męża nie dla mnie, bo się musiałam baaardzo pilnować, zresztą mąż tez zestresowany bo lekarz mu powiedział, że jak mnie boli to ma przestac, więc chłopina nie mógł się skupic i ciągle pytal czy wszystko ok.
Zawsze możesz spróbować tak jak nam lekarz powiedział:
w pozycji leżącej od tyłu
tylko wtedy kiedy brzuch nie boli przed, w trakcie i po
raczej bez orgazmów u kobiety, zeby nie prowokowac macicy do niepotrzebnych skurczy
no i wytysk na zewnatrz.
spróbuj, zobacz ja się będziesz czuła w trakcie i po.
ja raz nawet mialam orgazm, trudno po takiej długiej suszy się kontrolować, w sumie nic mi potem nie było, mialam tylko wyrzuty sumienia;-)
 
Witam serdecznie nowe mamusie kinia, krasnoludek fajnie, że dołączyłyście - im nas więcej tym lepiej :-D:-D:-D

Wy tak moje drogie o McDonald`s, i coś w tym chyba jest bo ja dziś zjadłam cheeseburgera, frytki i owocojogurt (też wcześniej nie przepadałam), ale to dobre było ;-)
 
Gola84 tak ja też uwielbiam Avamys, ale niestety nie wolno. Byłam we wtorek na wizycie kontrolnej u alergologa i oprócz tych kropli przepisała mi Rhinocort do nosa w razie jak by mi się pogorszyło.

agutek super, ze wyjazd Ci się udał!

julieet gratuluję kluczy do mieszkanka!

Niuniunia to dwa dni po Twoim ślubie będzie druga rocznica mojego:-)

anrzelika ja tez często mam takie ukłucia jkby w pochwie, lekarz mowi, ze to dzidzia uderza w szyjkę.

Ja wczoraj byłam na wizycie, nie jest fajnie, ale to opiszę w odpowiednim wątku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam nowe mamy :-)


Tak sobie mysle ze taki kontrolowany sex, bez orgazmu itp to nie ma wiekszego sensu. Sama mialam takie wybor - robic to w ten sposob albo wcale i wollam juz wcale tego nie robic niz tylko dla przyjemnosci męża. Bo to w sumie dodatkowy stres dla matki, i wyrzuty sumienia jak sie np orgazm pojawi, albo mezczyzna bedzie mial wytrysk przypadkiem wewnatrz. No i dla faceta tez to stres bo musi uwazac aby nie zrobic czegos nie tak jak powinien. Czyli dokladnie tak jak napisala Emy :tak:
Oczywiscie kazdy ma swoj wybor i swoje potrzeby. A wiec to kwestia indywidualna.
 
Do góry