reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Ja dziś jestem na nogach od 4 rano;))) Pojechałam do lekarza ednokrynologa (leczę się na niedoczynność tarczycy), odebrałam wyniki co się okazuje, że sporo mi się pogorszyły. Co się jeszcze okazało schudłam 2 kg czyli od początku ciąży jestem na zero. Dostałam opieprz, że za mało jem mimo, że jem dużo i szczerze mówiąc ostatnio ciągle po jedzeniu na wymioty mnie zbiera więc czasem mnie to dobija... Ale zobaczymy jak będą wyglądały za miesiąc moje badanka i co na to gin.
Przynajmniej jestes na 0, ja na -5, ale nikt mnie nie opieprzał, ginek powiedział, że mam się nie martwić, spadek wagi do tego czasu jest dopuszczalny, powiedział, że teraz powinnam zacząc przybierac, kazał jesc często, 6 razy dziennie.
Mam nadzieję, że da się tę tarczycę unormować, nie wiem czy to też można leczyć tak samo w ciąży. W każdym razie trzymam kciuki

Oj biedna jesteś. A wiedziałaś o mięśniaku przed ciążą. Ja też miałam - małego 3 cm i na razie cisza.
Własnie nie miałam nigdy mięsniaków, a ten sie podobno ujawnił z ciążą i razem z ciążą ma sobie rosnąć i ma boleć:no:Nie jest wielki to chociaż dobrze, ze dziecku nie zagraża, bo oczywiscie wygooglowałam co się tylko da i naczytałam się że wielkie mięsniaki mogą byc kłopotliwe
Witam wszystkie listopadowe mamy,
muszę przewertować wątek listopadowy żeby się do Was dołączyć bo ja nie w temacie.
pozdrawiam:)
Aneczka, ty nic nie wertuj, bo urodzisz zanim to wszystko przeczytasz:-D mamy wątek, na którym się przedstawiałyśmy https://www.babyboom.pl/forum/listopad-2011-f405/kilka-slow-o-sobie-49636/.
Tam moze dowiesz się czegos więcej o nas, a reszta tematów wyjdzie w praniu, bo wiesz my tu co dzien to inny temat ;-)
 
reklama
witam serdecznie nowe ciężarne koleżanki :))) ale nas dużo się robi ;))

niunia i emy -przykro mi z powodu waszej niskiej wagi sopkojnie jakoś to będzie napewno zaczniecie przybierać , a jak nie to zapraszam do mnie na wikt ;)))))))) ja Was utłuczę szybko :) plus nie tycia, dłużej będziecie sprawne jak przed ciążą a mama w ruchu to endorfinki dla dzidzi, bo mi jest trochę gorzej i powoli zaczynam odczówać rosnący brzuchol :( no i moja garderoba jest mi powoli za mała . pozdrawiam wszystkie Was cieplutko ps. dołączam się to tych które nie są w potrzebie igraszek ja jakoś nie bardzo mam ochotę ale mam nadziej że to się zmieni - biedni Ci nasi faceci ;)
 
Hey dziewczyny ja już znów mam kłopot ze spaniem tylko wczoraj udało mi się do 10 godz podrzemać.
A wczoraj małe chyba uciskało mnie na żołądek ,bo miałam taką zgagę i tak mnie piekło, a dziś już odpuściło wczoraj o 22 jeszcze trochę mi posmyrało i później usnąłam, chociaż czasem przez sen się budzę, bo mam wrażenie, że gdy śpie robi się aktywne i czasem je na tym łapie :p
Mówią, że jak zgaga jest to włosy dziecku rosną i będzie mieć gęste,ale czytałam, że to od ucisku na żołądek tak się robi...
A wczoraj siara mi znów leciała jak z cebra i znowu poplamiona koszula, siedziałam sobie i nagle leci, ani ucisku na piersi nie miałam nic, a tu tak sobie
A wiecie mam wrażenie, że mi się 3 rozstępy różowe zrobiły na piersi, bo takie kreski mam które nigdy nie były, moje cycki naprawdę zaczeły mi szybko rosnąć no i ta siara lecieć może to od tego tak szybko mi wyszły, smaruje je kremem.
 
Witam was z rana brzuchatki :-)
Witam nowe listopadowe mamusie :-) super ze nas coraz wiecej :-D
Od wczoraj mam troche do nadrobienia :tak: produkujecie niesamowita ilosc postow:-D
andrzelika witaj w klubie bezsennych,Ja tej nocy tak samo nie moglam spac,wiercilam sie caluska noc az moj A. sie obudzil i potem sam nie mogl spac,bylo tak bardzo duszno i cieplo ze mozna bylo oszalec w pokoju:eek: Ja mam troche rozstepow na piersiach ale to nie z powodu tej ciazy ale mam nadzieje ze mi sie wiecej nie pojawi rozstepow na nich,no i staram sie je pielegnowac raz dziennie,smarowac kremem do piersi albo oliwka:tak:
 
Ssabrinaa- ja na noc włączam wiatrak i otwieram okno,a czasem śpie na nagusa :) bo też bym nie wyrobiła, masakra tak od rana nie spać nie dość, że czas mi się wleczę to jeszcze nie śpie, dobrze,że mam neta słaby,ale jest tak bym tu bez niego na wiosce z nudów umarła.
 
No jak moj A. sie przebudzil to wlaczyl wiatrak i pochodzil tak na 1h ale pozniej go wylaczyl:eek: i skonczyl sie moj raj,ehh no ale troche glosno chodza te wiatraki :-D No a net to wiadomo dobra sprawa,mozna w jakis sposob zabic czas,no a Tobie to juz w ogole sie przyda taki net.Ja to czasem jak nie moge spac albo jak mi sie nudzi to czytam ksiazke bo tez ile mozna siedziec przed tym kompem :tak:;-)
 
nie no my mamy całą noc włączony wiatrak, ja to kompa prawie ze sobą do łóżka zabrałam, więc nie siędze tylko leże, szkoda,że laptopa nie mam chociaż nie wiem, czy to takie dobre było by mnieć go przy brzuchu, a tak tylko mam klawiature i myszke, a komp dalej, jednak jakieś tam fale idą zresztą sama nie raz słyszę jak dzwięk przchodzi przez głośniki jak szuka strony...
A jeszcze taki numer jest, że mi się wyświetla, że mam jakąś wiadomośc na babyboom, a wchodzę i nic nie ma w skrzynce odbiorczej i nie wiem o co chodzi wogóle wkurza mnie to...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam ciężaróweczki:-)
andrzelika, Ssabrinaadla mnie to akurat norma, że tak wcześnie wstaję (dziś nawet troszkę później, bo 6:30), zapowiada się ładny dzień:).

śnią mi się strasznie głupie sny - odkąd jestem w ciąży są częstsze, głupsze i bardziej niemożliwe, niż można to sobie wyobrazić :-D Jem teraz płatki czekoladowe z mlekiem i kakao i sobie poczytuje;-)

Witam Cię Aneczka87, fajnie, że do nas dołączyłaś i obowiązkowo zaglądaj tu często ;-)
 
Gola84- ja właśnie muszę sobie zrobić jakieś kanapki, bo już z głodu umieram, a tobie życze smacznego i maluszkowi :)
 
reklama
andrzelika dzięki, u nas przeważnie na pierwsze śniadanie są płatki, a potem koło 10 już jakiś konkret z chlebkiem :) Również życzymy z dzidziem smacznego :-)
 
Do góry