reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witam Was Listopadowe Mamusie!!! Jestem mamą grudniową 2011 i mam do Was takie pytanie: w którym tygodniu ciąży poznałyście płeć dzidziusia??? Czy któraś z Was poznała ją na badaniach genetycznych miedzy 12 a14 tg ciązy???
 
reklama
Sabrina, sto lat kochana, dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi, pomyślnego porodu w terminie :-)
1896d1255116322-happy-birthday-sulu-happybirthdaydancetwist.gif



Andrzelika, ja stawiam na pampersy, absolutnie nie będę używać pieluch tetrowych, ile z tym jest zachodu, gotowanie, prasowanie, suszenie, ja może i jestem leniwa, ale chcę sobie życie ułatwić, a nie utrudnić, skoro mogę :-) Muszę jeszcze zgłębić temat pieluch wielorazowego użycia, dokładnie nie wiem o co chodzi, ale już kilka osób zachwalało.

Mimozami, większość z nas nie poznało płci na usg genetycznym, ale kilka dziewczyn miało to szczęście, zazwyczaj pokazywali się chłopcy :-)
 
mimozami79- ja na zwykłym usg w 15 tyg wiedziałam, że będzie chłopak nie dało siętego ukryć, a w 16 tyg byłam na 3d to dopiero były widoczne jajka jak nie wiem pomiędzy nogami kikutek był :)
 
Bryszka moja koleżanka używała tych chusteczek DaDa i była zadowolona. A generalnie to nigdy nie wiadomo na co dane dziecko się uczuli, na Pampersy często są uczulenia. Po prostu trzeba eksperymentować.
 
Byłam wczoraj u kuzynki ma 8 miesięcznego synka i kupiła ostatnio pieluszki w Rossmanie i nie mogła ich się nachwalić na belle narzekała nie polecała , a chusteczki Dada z biedronki mówiła, że są super bo bardzo nawilżone.Wcześniej używała Pamersów.
 
onanana tez mialam osad w moczu w ostatnim badaniu a w nim leukocytu z tym ze wiecej bo 5-10 oraz nieliczne bakterie. Gin uznal ze nie ma tragedi ale lepiej brac Femisept Uro. w pierwszej ciazy bralam Uromaxin i Urosept ale mialam duzoooo wiecej bakteri w moczu :-(
Dziękuję, uspokoilaś mnie:-)

Ssabrinaaa
Wszystkiego najlepszego kochana!! Koniecznie nam musisz opowiedzieć jaka to niespodzianka na Ciebie czekala:)

Ja wczoraj siedziałam nad nieszczęsną pracą do 2:30 w nocy i rano jak wstałam to też. Zostalo mi jeszcze troszkę i jutro jadę do promotorki, a przed chwilą wrociłam z uczelni bo mialam wpisy z zaliczenia i dostalam 5:-)
Muszę Wam się pochwalić, że od wczoraj wyraźnie czuję bąbelki w brzucholu:-) Wszystkie znaki wskazują na to że to moje maleństwo:tak:
Mój biedny D, tez by chcial czuć te ruchy i caly czas przystawia ucho do brzucha i nasłu****e a przed chwilą to przyszedł z kuchni ze szklanką i podsluchiwał hehe:-D
 
onanana GRATULUJĘ !! Jakie to jest uczucie?? Czy rozpoznam, że to właśnie moje dziecko ,a nie np jakieś jelitko albo cuś podobnego?
 
onanana gratuluję czucia ruchów!

Ja też czasami czuję takie bulgotki, a mój mąż mówi, ze słyszy jak przykłada ucho. No ale nie mam pewnosci czy to dzidzia:baffled:
 
Gola dziękuję:-) ja jestem na 95%, ze to TO;-) Czuję takie jakby łaskotanie, kilanie, bąbelki w brzuchu. Co jakiś czas się odzywa to moje maleństwo w ten sposób:-D Co gadałam z moimi znajomymi czy bratową to na początku czuły tak samo. Myślę że nie pomylisz tego z niczym. ja nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek czuła takie szmeranie:-D
 
reklama
onanana, super, gratuluję!
Mi się wydaje, że też już czuję, od kilku dni takie smyranie od środka, jakby mnie ktoś piórkiem miział, baaardzo delikatnie i zazwyczaj jak leżę, nie jestem 100% pewna, czy to to, no ale co innego hehe, nigdy nic podobnego nie czułam.
 
Do góry