reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
to chyba zależy od dziecka, bardzo dużo maluchów ma uczulenia na wszelkie tego typu chusteczki, mojej koleżanki syn miał straszną wysypkę po tym, nie pamiętam które, ale chyba jakieś właśnie z Pampersa zwłaszcza uczulają
 
Z tego co na róznych forach czytałam to najlepsze są bambino... najmniej uczulają a te najbardzej markowe właśnie najczęściej.... Jonson np ma fatalną opinie
 
Witam was brzuchatki :-)
Nie nadrobie was teraz od wczoraj tyle naprodukowalyscie stron ze szok,czesciowo poczytalam no ale nie dam rady odpisac wam dziewczyny .Ja wczoraj mialam zajety dzien,bieganina po miescie,kupilam sobie fajna tuniczke jedna no a pozniej sie juz zle czulam mialam taki straszny bol glowy ze na nic nie mialam ochoty:-(
A dzisiaj wpadam wam zyczyc milego dnia oraz weekendu,nie wiem czy pojawie sie pozniej bo dzisiaj jest moj wyjatkowy dzien,moje urodzinki koncze 26lat:-D i moj A. cos dla mnie wykombinowal wiec nie bede miec raczej czasu brzuchatki ;-).
Tez slyszalam o tych markowych produktach do malucha ze uczulaja no ale nie kazde dziecko,raczej jest to sprawa indywidualna bo przeciez kazde dzieciatko jest inne ;-) wiec Ja mysle na sam poczatek i tak bedziemy musialy probowac i obserwowac nasze maluszki,ale do tego jeszcze mamy sporo czasu ;-):-)
Ja zmykam dziewczyny i postaram sie pozniej pojawic a jesli nie to na pewno jutro,milego dnia oraz weekendu brzuchatki :-D
 
moja kumpela używała wszystkie kosmetyki z bambino i nawet są w dobrej cenie. A na początku dziecko robi taką rzadką kupke więc często kobiety używają pieluch, bo trzeba często zminiać wiadomo,że pampers wygodniej dla nas, ale ile kasy idzie, a ciągle co trochę do śmieci, a wy co będziecie pierw dziecku nakładać
 
Cześć wszystkim!

Sabrina - sto lat!!! Spełnienia wszystkich marzeń i dużo szczęścia!

images



U mnie dziś leje jak z cebra... :baffled: A wczoraj na filmie było super! :-D:-D Tylko tak mnie głowa rozbolała w trakcie, ze szok... :szok: I spałam dziś do jakiejś 13! :szok: Tak wiec poczytałam, ile mogłam, ale przepraszam, że się nie odniosę do każdego postu.

Miłego weekendu!
 
reklama
Dziewczyny chyba od 20 maja idzie w kinach film Bobasy, przedstawia dzieciaki od urodzenia do chyba roczku z różnych stron świata, w zapowiedzi widziałam, jak taki mały może 10 miesięczny bobas (chyba malutki Azjata z tego co pamiętam) pluska się w takiej żeliwnej balii, ni to miska, ni balia - nie ważne, a tu podchodzi koza i mu zaczyna wdę z tej balii wypijać :laugh2:, albo malutkie Murzyniątko, które ledow co się nauczyło chodzić, ale już dumne kroczy z jakimś naczyniem na główce:-D Koniecznie chcę na to iść:-)
 
Do góry