reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hej dziewczyny! A ja dzisiaj, leżąc w łóżku poczułam właśnie takie bulgotanie. Może to w końcu maluch się poruszył gwałtowniej? Fantastyczne przeżycie, mam nadzieję, że będę go doświadczać teraz częściej.
A co do samopoczucia, to nie wiem czemu, teraz mi nudności wróciły od paru dni. Co zjem z samego rana to już chcę lecieć do łazienki i wymiotować. Dwa razy już byłam na randce z toaletą, ale jakoś ostatnio staram się uspokoić i poczekać, po pół godzinie przechodzi, ale jest bardzo nieprzyjemne.
Myślałam, że już mi minęło 2 mce temu a tu z powrotem i nie wiem czy to ciąża, czy mój refluks przełyku się pogłębia czy co to w ogóle może być... :-(
 
reklama
z tymi huśtawkami, to też różnie, moja siostra ma i jest zadowolona, tak samo jak koleżanka, dzieciaki bardzo lubią się w tym huśtać
 
Ponko gratuluję ruchów maluszka!!! Ja też już chcę ! ;-)

Dziewczyny ja mam zamiar kupić taki leżaczek Fisher Price jak Ty pokazałś alma i zastanawiam się też nad huśtawką też z FP, są owieczki, zajączki - znajomi mają i chwalą sobie bardzo :)
 
Mi tez się podoba ten leżaczek ;) jak na moje warunki to tani nie jest więc na razie się wstrzymam do narodzin kupuję to co jest nie zbędne dla noworodka a ewentualne szaleństwa po narodzinach .
 
Bryszka ja myślę o używanym, na Allegro widziałam ich mnóstwo, niektóre jak nowe no i cena super:-)
 
Bryszka ja myślę o używanym, na Allegro widziałam ich mnóstwo, niektóre jak nowe no i cena super:-)
Kurcze a na to nie wpadłam i komisy przeciez pełne takich rzeczy ;) porozglądam się bo bardzo mi sie podoba ;) żeby choć o 100 zł mniej wydać to zawsze coś ;)
 
Bryszka ja widziałam na Allegro już za mniej niż 100 zł kup teraz, więc na pewno coś się znajdzie w przystępnej cenie :-D
 
reklama
polecam też przejrzeć gumtree, jeżeli są ogłoszenia z Twojego miasta, ja ostatnio widziałam kilka takich leżaczków za ok 80 zł
 
Do góry