reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

winki80 glowa do gory,na pewno wszystko jest w porzadeczku,ruchy dzieciaczka jeszcze sie doczekasz a to ze nie masz brzuszka jeszcze tez sie nie martw bo juz niedlugo sie pokaze.Jesli sie dobrze czujesz,nie masz zadnych niepokojacych objawow to z fasolka jest dobrze,ma sie wygodnie i sobie rosnie :-) Wiecej wiary w dzieciatko moja droga;-) Ja takze nie cierpie tutejszej opieki nad ciezarna bo oni nigdy nic nie moga na nic poradzic ale Ja wierze ze z moja dzidzia jest dobrze,czuje sie ok nie plamie,brzuch mnie jakos niepokojaco nie boli wiec sie tylko ciesze z kazdej chwili bycia brzuchatka ;-)Wiecej optymizmu i pamietaj ze dzieciatko odczuwa nasze samopoczucie ;-)
 
reklama
Witam!!
Nie było mnie 2 dni, a tu tyle postów!!!!
Gratuluję tym dziewczynom co dowiedziały się o płci maluszków!!
Mnie od wczoraj trochę pobolewa brzuch na dole;-), ale to chyba moja wina, bo wczoraj montowali mi rolety zewnętrzne na oknach i ja oczywiście musiałam po nich posprzątać (mam na myśli umyć szyby w oknach) i chyba to od tego wchodzenia na krzesło i schodzenia.
Dziś musiałam być w ruchu jutro leżę!!!
pozdrawiam!!:-D

Co do imienia Tosia mam córkę o takim imieniu i to jest najlepsze dziecko pod słońcem(oby ę każdemu takich Toś!!
 
Ostatnia edycja:
Winki nie przejmuj się brakiem objawów, każda z nas ma indywidualną ciążę. Ja tylko raz dostałam kopniaka i nic więcej, nie czuję ani ruchów ani nie czuję się w ciąży. Fakt, że ostatnio mam słabe samopoczucie bo często łapią mnie wymioty po jedzeniu ale zazdroszczę tym, które tego nie mają... Nie dołuj się tak, ja brzucha też nie mam tylko platfusa z mojej otyłości zresztą niedługo sama zobaczysz... A Ty teraz nie czujesz ruchów, a niedługo jak Ci się dzidzia zacznie wiercić to będziesz chodziła cała w skowronkach, że czujesz te ruchy, kochana główka do góry. I o uśmiech proszę;))))

Dziewczyny dziękuję Wam za pomoc przy lekach, ja nie wiedziałam, że można w ogóle brać jakiekolwiek proszki a te bóle mam dość często i za 2 tyg na wizycie powiem lekarzowi o tych bólach bo ja miałam takie i przed ciążą tylko spowodowane były podejrzeniem padaczki więc mam nadzieję, że teraz to nie to samo...
Uciekam już spać, jutro jadę po buty ślubne.

Kolorowych snów kochane, dobranoc;****
 
Witajcie kochane listopadówki :) Mam 41 lat i to moja 6 ciąża ale dopiero 2 dziecko, które na pewno urodzi się żywe, na pewno, na pewno, na pewno. Amen!
Termin mam na 04.11 i po prenatalnych (pierwszych nieinwazyjnych, bo inwazyjnych nie zrobię) na 80 % córcia. Oczywiście jak wszystkie moje dzieci ma już imię: Róża :) Ja mam już brzuszek ale niestety nie wiem ile ciążowy, bo na dwa miesiące przed ciążą zdiagnozowano mi wreszcie, że tyję od niedoczynności tarczycy i nie zdołałam schudnąć ale ruchy czuję wyraźnie. Kochana Winki nie stresuj się (wiem jak to łatwo powiedzieć) ale wszystkie Twoje objawy są normą a serduszko dziecka bije ok. 150-160 więc nie masz szans mieć na codzień takiego swojego, prawda :-) Nosek do góry i głaskanko dla brzusia. Ja 15.06 mam drugie prenatalne w tzw. 20 tygodniu bedę wiedzieć więcej. Jejku jak ja się cieszę, że jesteście :)
Całusy lecę coś zjeść, bo zaczęłam mieć napady głodu ( w tej ciąży na Bigmacki i ogólnie mięso, a w pierwszej na coca-colę i lody i tak córcia ma do tej pory) całusy :*
 
Ostatnia edycja:
Iwoneczka no to "przybij piatkę" :) ja tez jestem w Twoim wieku :) Trzecia ciąża i trzecie dziecko :)
Byłam dziś na wizycie, doktor nie robił USG, więc nie wiemy nadal czy chłopczyk , czy dziewczynka, prenatalne miałam początkiem maja i wszystko wyszło w porządku, byłam tam taka zestersowana, że nie zapytałam wtedy o płeć. Kolejne USG - połówkowe będe mieć początkiem lipca,wtedy wszystko stanie się jasne :)

Dziś badanie wyszło w porządku tylko mam wysokie ciśnienie 140/90 , doktor kazał zaopatrzyć się w ciśnieniomierz i mierzyć sobie codzienie ciśnienie....i zero stresu ( a właśnie mamy na głowie budowe domu :sorry2: )
 
HEJ MAMUCHNY- jutro ''jedną nogą mamy Swięto'' :)) życzę Wam i sobie byśmy za rok obchodziły je w szczęściu pełna '' gębą'':))
poxo- możesz miec racje z tymi wynikami też to biorę pod uwagę
emy- trzymaj się i odpoczywaj musi być dobrze- trzymam za Was kciuki bęzie dobrze!!!!
juliet- te 2gie badania robiłam w innym szpitalu
madzia, emy - napewno zrobie w tym samym szpitalu co wczoraj za 3 tygodnie
niunia- mnie też często boli głowa a ostatnio coś z ciśnieniem jest nie tak bo dużo ludzi ma ból głowy
golo- plecy w okolicy lędzwiowej bolą mmnie ze 3 mc. ale nie robilam nic bo na początku ciąży masaż niewskazany, ale dziś poszłam do znajomej masażstki która mi masażem przynoisła taką ulgę polecam :) ale tylko osoby doświadczone i zaufane bo w ciąży do masażu trzeba podchodzić ostrożnie a nie wszyscy masażyści potrafia i chcą masować ciężarne (nasza Ewa masuje nawet do 9mc)
kasient-ma nadziejęno i bardzo mnie ucieszyły te lepsze wyniki
winki- kochana nie martw się na zapas wiesz ile kobiet nie tyje w ciąży są takie co dopiero w 5 mc mają mały brzuszek nie masz tendencji do tycia i dlatego ja mam wiec się szybciej zaokrągliłam- też ruchów nie czuje , mogą być nawet po 20 tyg. wiec mamy jeszcze czas :)) napewno jest oki głowa do góry !!!!!!!!! czasem kobiety do 5 mc nie wiedza że są w ciąży to normalne .
kochane mamuśki jeszcze raz dzięki za słowo wsparcia :* może mnie nie być do poniedziałku bo rano brykamy do zakopanego i nie wiem czy tam będe miała neta wiec jak pomilcze to obiecuję nadrobic straty w poniedziałek . Trzymajcie się wszystkie cieplutko ściskam gorąco jak co przywioze Wam oscypki :)))) he he
a witam iwoneczkę i gratuluje ;0) witamy witamy
 
Iwoneczka, witaj! widzę, że jesteś po przejściach, współczuję, teraz na pewno wszystko będzie super!
Kati, udanego wypoczynku, zazdroszczę Ci tego Zakopca :-)
 
Iwoneczka witaj !!!!!!
Majuska u mnie na wysokie ciśnienie pomogło zredukowanie soli do minimum ;)
kati prawdziwy dzień matki to pewnie dopiero jak maluchy w przedszkolu wyląduja :))) i wtedy dostaniemy własnoręcznie robioną laurkę (nie mogę się doczekać)
winki ciesz się że brzuszka jeszcze nie widać , zobaczysz nawet się nie obejrzysz jak będziesz go głaskać i masować żeby maleństwo choć na chwilkę przestało kopać, albo żeby mu czkawka przeszła ;) , odrobinkę cierpliwości wiem że to ciężkie ale dasz rade :D
 
reklama
ania sm - do przedszkola nam daleko- najpierw poród he he pierwszy krok
juliet jedz za mnie bo mi się pakować nie chce :( jestem w polu bo o 22 wróciłam z pracy , tłusta głowa i owłosione nogi ha ha a wiekszość facetów będzie - no ale krupówki ..one mnie na duchu podnoszą i motywują - już lece się depilować ;) buziole laseczki
 
Do góry