reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

U nas do kitu, dzis złapały mnie silne skurcze, caly dzien na telefonie z ginem, zwiększyłam dawkę leków i mam lezec plackiem. Cholera, następnej straty nie przeżyję, musi być dobrze.

Miłej nocy
Postaram się cos naskrobac jutro.
Buzka
Emy a rozmawialas z ginem o zalozeniu pessara, szwu na szyjce, i o zapisaniu ci silniejszych lekow rozkurczowych???? Powinno pomoc. Do tego lezalabym na twoim miejscu z dupcia i nozkami nieco wyzej. W szppitalach wiemz e takie metody stosuja np na skracajaca sie szyjke, aby dziecie sie nie pchalo na szyjke wlasnie. Tym bardziej pessar mogliby ci zalozyc skoro juz ci sie przytrafilo raz takie cos. No i koniecznie rozkurczowe. Wez sobie moze tez paracetamol na te bole krzyza. Powinien chociaz troche ulzyc. Trzymam kciuki zebys sie nie stresowala na zapas i zeby wszystko bylo ok.

wiec pamiętacie moje felerne wyniki? pewno tak i wiec jak planowałam wybrałam się na ponowne badanie do innego szpitala bo nie dawało mi to spokoju o 18 odebrałam i .......
igg- 69,40 u/ml dodat. a było 17 maja 189.5 IU/m
a igm było dodatnie bez wyników- a teraz jest UJEMNY 0,26 COI - SZOK NIE MOGŁAM W TO UWIERZYĆ !!!!
WIEC NIE WIEM CZY TO BYŁA POMYŁKA CZY TAK MOGŁY SIĘ TE WYNIKI ZMIENIC PRZEZ TYDZIEŃ ?! ale za 3 tyg. spr jeszcze dla pewności ale jakoś mi lepiej na sercu :)))))))))) buziaki
Kati moze rzeczywiscie to pomylka w lab byla???? Ale zrob te wyniki jeszcze raz jak gin przykazal moze tez w innym lab niz poprzednio??? Moze jakas pomylka byla, albo juz zdazyla ci choroba przejsc. AA i jesli juz kiedys cyto przechodzilas a przechodzisz teraz kolejny raz to to kolejne zakazenie nie jest juz tak grozne jak to pierwsze wiec no stres. Bedzie dobrze:)

Tez sie zastanawialam czy to glowka czy pupka, bo ten guzek mial moze ze 2 na 2 cm, wiec chyba to jeszcze nie stopa ;-)
Wiesz na tym etapie dzidzia jeszcze moze sobie fikac koziolki wiec pewnie latwo by bylo mu sie przemiescic i glowka w strone brzuszka :-)

to fakt jeszcze sie zdazy sto razy przekrecic dziec:)

Witam mamusie;)

Ja mam dziś kiepski dzień, wczoraj od po południa bolała mnie piekielnie głowa, po czym koło godz 16 - 19 myślałam, że umrę. Ból był tak okropny, że nawet jak leżałam to czułam jakby ktoś mi młotkiem w głowę walił... Do tego robiło mi się ciągle słabo:((( Koleżanka przyniosła mi pyszne truskaweczki. Zjadłam je po czym mój ból głowy nasilił się bardziej i wtedy się zaczęło;( Słabo, duszno, jeszcze czułam jak mnie bolał brzuch, a na końcu doszły mi mega wymioty myślałam, że się wykończę:(((( Dziś byłam na pobraniu krwi i normalnie ręce same mi opadają jestem taka bezsilna, wypluta... Nie wiem czemu to tak miałam, te bóle głowy mi się nasilają... A wczoraj nawet tabletka przeciwbólowa nie pomogła bo wzięłam jedną bo już byłam taka zrezygnowana i bezsilna a tu nic nie przeszło:(((

Idę leżeć, zajrzę tutaj do Was później.
a cisnienie zmierzylas? pamietj ze zawsze paracetamol mozesz wziac jak masz dosc silny bol. Jesli ci slabo i goraco to tez moze byc klopot z cisnieniem, warto to sprawdzic jak cie glowa np znow zacznie bolec. Bo z cisnieniem nie ma zartow a tez moze doprowadzac do bolu glowy i wymiotow.

hehe a ja wiecie co zrobiłam podłączyłam kabel od tv do kompa i sobie zaciągłam klawiature i myszke do łóżka i leże sobie i mogę być na necie tv blisko, bo na ścianie mam powieszony przed łóżkiem także mogę trochę sobie posiedzieć :)a ciekawe,czy ten detektor szkodzi....
nie szkodzi:) ale wiadomo to urzadzenie dopplerowskie i tez fale przesyla wiec zeby z czestotliwoscia podsluchiwania dziecia nie przesadzac;) ale racja gdyby szkodzilo to by nie wyprodukowali:) A pozniej to i stetoskop wystarczy:)
 
reklama
gola a wierz mi ze to nie pierwszy tego typu zakup za ok 10zl ;)
Lubie kupowac hurtem jak cos juz zamawiam np na w/w aukcji 3 sztuki tunik, bo wtedy koszt wysylki jest juz nie tak straszny :p
 
nimfi- fajnie, że już czujesz ruchy, a zamówiłam sobie już takie spodnie jak ty wcześniej dzisiaj dojdą zobaczymy, czy się zmieszcze, a te bluzeczki tanie i faktycznie łatwo przy nich karmić.
 
No wlasnie dla mnie bledem bylo przy pierwszym dziecku ze mialam tylko standardowe topy i bluzki z malym dekoldem. Zeby karmic musialam cala bluzke zaciagnac do gory, rozpinac bistonosz i dopiero dawac cyca :p W miescjach publicznych to duzy dyskonfort, czy nawet jak znajomi, rodzina nas odwiedzali - oni bardziej wstydzili sie niz ja ze widac mi piersi.
Takie bluzeczki kopertowe daja wieksza dyskrecje w karmieniu. "Napatrzylam" sie na sasiadke ktora ma wlasnie tego typu koszulki... Nic wiecej dodac ;)
 
Nie przyszło mi do głowy żeby zmierzyć ciśnienie w sumie... Ale następnym razem będę wiedziała, żeby zmierzyć. Ja nie wiedziałam, że można brać paracetamol w ciąży ale wzięłam chociaż apap bo wiem, że jest taki w miarę bezpieczny ale nic mi nie pomógł, nawet na minutkę mi nie pomógł... ;( Ale dziś już jest lepiej. Mam wrażenie, że ciśnienie się zmienia bo tak mnie delikatnie kuje w skroniach.
 
Niuniunia, apap to nic innego jak paracetamol także na pewno nie zaszkodzi dzidzi, ponoć 2 tabletki dziennie można brać bez szkody dla malucha
 
Mnie w szpitalu powiedzieli, że spokojnie można wziąć 2 paracetamole na dobę... ;-)

Z resztą jak miałam tą "grypę jelitową" to towarzyszyła temu gorączka i 2 razy dostałam dożylnie pyralgin (a to przecież torpeda w lekach przeciwbólowych...)

Więc lepiej wziąć, niż męczyć siebie i dzidzię...

PS. ja się zaopatrzyłam w "czysty" paracetamol
 
Heloo kobiety..

Przepraszam ,ze nic nie pisze ,ale od kilku dni jakis taki dol mnie zlapal. Strasznie martwie sie o fasolke. Nic nie czuje. Nie czuje sie w ciazy. U lekarza bylam 3 tygodnie temu a nastepna wizyte mam z 3 tygodnie w Polsce. Nie przytylam ani kilograma ,brzuch taki jak zawsze ,czuje sie idealnie. Wy macie brzuchy ,czujecie ruchy ,i wiekszosc zna plec. A ja nic. Czasem nienwidze byc w Szwecji. Mam detektor i slycham serduszka ,ale teraz zaczelam sobie wmawiac ze to moze moja wlasna krew co pulsuje. Okropnie mi..

Gratuluje kochane wszych chlopakow i oczywiscie dziewczynek.
Emy ,Andrzelika dbajcie o siebie kochane. Pilot w reke ,albo ksiazka. I lezec..
 
winki80 nic się nie martw. Ja mam tak samo jak Ty, należę chyba do mniejszości która nie ma objawów i nic mi nie jest. Też czekam na wizytę, ostatnia była pod koniec kwietnia i nie mogę się doczekać kolejnej. Na szczęście mam ją już w piątek.
Trzeba myśleć pozytywnie. Ja od początku się martwiłam że coś jest nie tak (zero objawów oprócz braku miesiączki) a przy każdej wizycie okazywało się że wszystko jest w najlepszym porządku. Także głowa do góry. Nic się nie martw. Na pewno wszystko jest ok!!


 
reklama
winki, ja mam tak samo jak Ty, brak brzucha, ruchów nie czuję, objawów żadnych, płci nie znam :-) nie ma się co łamać i martwić ! wszystko na pewno jest w porządku i nie jesteś sama w bezobjawowej ciąży
 
Do góry