reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Aj i to tez racja ze moze sie posypac zwiazek na odleglosc jak maz zagranica jest dlugo. Juz raz przez to przechodzilismy przed slubem jak wyjechal na 2msc do angli pracowac. Ciezko bylo do siebie wrocic aby bylo tak normalnie...
 
reklama
Boziu jak ja za Wami tęsknię!!!!
Glizda jest tak absorbująca,że nie mam czasu na nadrabianie, teraz śpi. Wieczorem padam jak po przebiegnięciu maratonu. Postaram się powolutku znowu wdrożyć:-)
Karolka grubaśna, dzidzia rośnie, w maju znów będę w Polsce ale będę u siostry mieszkać bo młodzi chcą się wykazać i pomocy nie chcą. A ja i tak pomagać będę:)


aniusia witaj!
Golcia, cocca i onanana zdrówka dla rodziców!
cocca ja polecam Karwię, cisza, spokój, lasy!!
 
Nimfii ja rozumiem Twoje obawy, też takie mam. Zwłaszcza, że A. chciał jechać już w tym roku ale ja się bałam (mam koleżankę na roku która dojeżdża z Norwegii i szczerze mówiąc średnio jej idzie). Szczerze mówiąc, żałuję, że nie wyjechałam zanim Filip się urodził, z dziećmi już jest dużo trudniej... Ale na odległość bym nie mogła.

Mikado, fajnie, że jesteś!

Filipek śpi. Ja pracuję/uczę się/przeglądam BB :-D
Wzięłam małego dzisiaj na spacer bez wózka. Poszliśmy do supermarketu i z powrotem. Z tym, że w drugą stronę miałam już zakupy a Filip się zmęczył więc musiałam i jego nosić... no, nie był to w 100% najlepszy pomysł, ale mały się zmachał i teraz ładnie śpi. Wezmę go jeszcze do parku jak się obudzi, żeby sobie za kaczkami pobiegał.
 
Cześć laski

Mikado witaj kochana ;) My za Tobą również się stęskniłyśmy;) Super, że córcia dobrze znosi ciążę i dzieciątko rośnie;)

NImfii ja poznając swojego męża miałam na samym początku właśnie rozłąkę na kilka miesięcy. On pisał mi listy, dzwonił, przysyłał prezenty i zawsze podpisywał "dla kobiety mojego życia" no i jestem jego żoną. Ciężko jest tak się rozłączyć, nie daj Boże ktoś podczas tej rozłąki wkroczy w Wasze życie to już jest masakra. Kochana ale trzeba być dobrej myśli...



My po spacerku, strasznie wieje zimnym wiatrem więc byłyśmy trochę krócej niż wczoraj. Obiad gotowy, u nas dziś zupka pomidorowa. Mała jeszcze drzemie a ja odpoczywam po ćwiczeniach. Ćwiczę co dzień i przyznam szczerze że co dzień czuję się coraz bardziej wycięczona po ćwiczeniach, nei wiem skąd taka reakcja...
 
NIUNIUNA aaa wlasnie wtedy ktos wkroczyl w moje zycie ale tylko na chwile... Ale to stare dzieje byly, ja czulam sie wolna jak chlopak za granica, imprezowalam sobie. To byl fajny czas choc malo braklo a zdecydowalabym sie na rozstanie z obecnym mezem. On nawet nie wie o tamtym epizodzie w moim zyciu. Ale tak jak jest teraz jest dobrze i ciesze sie ze mam najukochanszego meza i wspaniale dzieci wlasnie z nim :-) kilka tygodni osobno bym wytrzymala ale szczerze mowiac podejrzewam ze minelyby miesiace nim by sie tam urzadzil.
 
nimfii wracając do Twoich rozterek co do wyjazdu - jak to mówią "kto nie ryzykuje ten nie ma". Kierowcy w Uk dobrze zarabiają, Twój mąż ma doświadczenie, macie tam Rodzine (jeżeli to jest Rodzina na która można liczyc to jest bardzo na plus). Nie jest to łatwa decyzja jak sie ma Dzieci, częściej sytuacja nas po prostu zmusza do takiego kroku (czytaj utrata pracy), a tak to cieżko zdecydować sie na taki krok.
ponko dziekuje za komplement z przed tygodnia. Laska to ja byłam 5 lat temu :-)

NIE MAm czasu i weny. Olafek nam od wczoraj wymiotuje, w nocy zrobil dwie brzydkie kupki, narazie jest spokój ,ale jest bardzo słaby, ale baaaaaaaaaaaaaaadzo dzielny. Ja sie modle, żeby to nie był wirus again :-(
Marika już druga noc tylko raz je w nocy, ale za to pobudke ma po 6 :-) poza tym dalej jest tak, że wszędzie jej pełno i ciagle wojna o zabawki.
udanego dzionka Kochane!!!!
 
Hej kochane! Wszystkiego co najlepsze z okazji dnia kobiet! Mężowie pamiętali? Bo mój.. nie :-D Ale ja sama o siebie zadbałam wczoraj i kupiłam sobie tulipany :-p Dzisiaj A. miał gastroskopię (już wraca do domu) i zapraszam go na obiad z tej okazji (bo biedak nic nie jadł całe rano i się wymęczył ;-)) to idziemy do knajpy na obiado-śniadanie :-D. Zapewne A. nawet nie wie, że mam święto, ale mam dobry humor i nie będę mu tego wypominać :tak:

Filip dzisiaj już padł na drzemkę jak nie zauważyłam (o 10 :szok: jak zawsze o 12...) ale obudził się po 5 minutach na szczęście. Dzisiaj ma dzień żarłoka, a ja się cieszę, ostatnio poprawił mus ie apetyt i nie mogę powiedzieć, że jest niejadkiem.
 
ponko w dzisiejszych czasach w dobie internetu ciezko zapomniec o tym świecie, może Mąż szykuje jakąs extra niespodzianke??

Moj też zapomniał, aczkolwiek w tygodniu mu napomknełam, że jeszcze sie ze mną "nie rozliczył" za walentynki, a tu juz kolejne świeto. Słabo u nas z tym :-)
Olafek przysnał, Marika tez - boże jaka cisza!!!!!!!
 
reklama
Laski ja mam dziś przedszkole w domu 5 dzieci totalny szok. Wszystko mi fruwa do góry nogami, ja to już ledwo chodzę bo czuję się jakby po mnie przeszło stado słoni. Siostra była na rozmowie w sprawie pracy. 60 osób na jedno miejsce - szok! Jeszcze dzieciaki są, choć jestem bardzo gościnna ale nie mogę się doczekać kiedy pojadą bo są już od 8 rano.

Co do dnia kobiet to dostałam od męża bukiet róż czerwonych (nie cierpię czerwonych róż!!!!) no ale cóż trzeba się cieszyć z tego co się ma więc już nie będę narzekać bo pomimo tej straty pracy kupił mi te kwiatki.

Wiktoria mały przywódca chodzi i wszystko po swojemu robi, dzieciaki się wnerwiały jak sprzątały bo ta im ciągle wywalała zabawki.

Na szczęście Wika teraz drzemie, a dzieciaki poszły na bajki na górę więc mam chwilę spokoju.

p.s. jeszcze dziś muszę torta zrobić na prezent bo babcia u mnie zamówienie złożyła. Nie wiem o której godzinie ja to zrobię ale zrobię. Buziaki laski
 
Do góry