reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hej kochane!
U nas wsjo ok. Maja ładnie sie znów zaaklimatyzowała w żłobku. Chodzi tam z uśmiechem na buzi. Dziewczyny ile ona łapie w żłobku w jeden dzień, to mi w domu ani przez tydzień tyle się nie uczy. Śmieje się do dzieci, jest grzeczna, ładnie je i śpi. Dzis anwet koleżanka w szatni ją wołała po imieniu (cyt:"Man.., Mana.., Manan. Ma..., Maja..." ). Musiała sobie bidulka przypomniec jak sie wymawia imię Maja:-D Poza tym ładnie śpi w swoim pokoju, przesypia całe noce. Cycka jeszcze pije- raz na dobę- na dobranoc.

Mój tata po kolejnej chemii w domu. jest bardzo, bardzo słaby. Męcza go wymioty i biegunka... Mama ma urlop i z nim siedzi. Wczoraj był brat. Strasznie mi Go żal. Mam nadzieje że szybko stanie na nogi, bo za niecałe 2 tyg znów atak....

Wczoraj zarezerwowaliśmy urlop nr 1 i bardzo się z tego powodu cieszę. Niestety tylko na tydzień ale w sierpniu jedziemy na urlop nr 2 chyba tam gdzie rok temu więc tam sie wybyczymy 2 tyg.

Aha jeszcze miałam Wam pisać że zapisałam sie na depilację laserową. W salonie do którego idę jest promocja. jesli kogoś polecę to ta osoba ma 20% zniżki a ja zyskuję 50%. Mają kilka salonów w Polsce więc gdyby któraś z Was była chętna to ja chętnie polecę hehe

W piątek mamy kontrolę u dermatologa z Mają i chyab w końcu jej zamrożę tego naczyniaka na tyłku. Wakacje idą, jeszcze gdzieś zahaczy czy coś i po co nam to. A tak to do wakacji sie zagoi:))

anus Mariczka pewnie też by się chętnie pobawiła z dziećmi:tak: Ja do kompa to w pracy a wieczorami różni. Staram sie już coraz mniej z kompa w domu korzystać bo to kurde stata czasu....
Gola co u Was??
Niuniunia po to są takie miejsca żeby tam chodzić!! Nie wymyślaj kochana tylko śmigaj jak tylko otworzą! Super z Was dziewczyny, na pewno zaraz sie dogadasz z innymi mamami a Wiki z dzieciaczkami!
Anek kochana myśląłam o Was ostatnio... Odezwij sie na zamkniętym jak możesz no i chcesz oczywiscie!! Buziaki dla Ciebie i Panny Zosi!!
Ponko wow gratki dla Mamy na ten lic!! Widziałam zdjęcia na FB. Cudne!! A Filipek jest boski!!! Tak śmiało kroczy przed siebie:))
Nimfii chyba jeszcze nie ma fotek na fb?? czekamy!
Aneczka ale aparatka z Zośki!! kochana mała hehe fajnie ze już tak dużo mówi! Moja gwiazda niestety nie łapie zbyt szybko.
agalodz Wojtuś juz lepiej??
magggipka czas leci że ho ho. Nam (weterankom) to juz chyba z 2 lata stuknie na Listopadzie :))
Angun kochana co u Was??
Angie Ty chyab w tych Tatrach teraz śmigasz??
Winki a Wy lecicie 28?? dobrze pamiętam?

Miłego dnia kochane!!
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
Wieki całe mnie nie było, ale nawet poczytać nie mam kiedy:-( U nas znowu chorobowo, al etym razem to już się chyba bez antybiotyku nie obejdzie, bo strasznie kaszle ten mój Filipek :-(
Mieliśmy w domu ostatnio wypadek. Nawiązując do naszych dyskusjach o schodach Filip się zagapił i zleciał... Mimo, że był to upadek z tych nieszczęsnych 3 schodek to wcale nie obyło się bez większego urazu... Tak niefortunnie padał, że wylądował na krawędzi:szok:. Upadek oczywiście na główkę i co? na naczyniaka! od piątku wszystko się już prawie zagoiło, ale onanana jak tylko ostatecznie dojdzie do siebie to jade wycinać to pioruństwo! Niby to tylko defekt kosmetyczny, ale w takim miejscu, że kiedyś może wyjść z tego nieszczęście:-(


A dziewczyny. Nie pisałam Wam o tym. Jak się uda to od kwietnia będę miała swój sklepik dla dzieciorów :-) Najbliższe dwa tyg będą decydujące, więc 3majcie kciuki!!!

onanana współczuję tacie i trzymam kciuki za leczenie!

Anek nie wiem dokładnie co się stało u Ciebie znowu, ale domyślam się, że chodzi o chłopa i mimo, że wcześniej się nie wypowiadałam już na ten temat to powiem Ci, że należy Ci się wielki kooop w dupsko i przejrzenie w końcu na oczy! Nie piszę tego w złej wierze, wręcz przeciwnie!
Zachęcam Cię do lektury http://merlin.pl/Kobiety-ktore-kochaja-za-bardzo_Robin-Norwood/browse/product/1,507614.html i może wtedy zobaczysz, że zasługujesz na szczęście, a za przeszłością zostawisz zamknięte drzwi! 3maj się kochana!
 
Ostatnia edycja:
Marttika a u Was się wycina a nie zamraża tego naczyniaka?? Mnie ten Mai tez juz zaczyna martwić. nic nie znika a wakacje za pasem, będzie biegać z gołą doopką, usiądzie na czymś ostrym i nieszczęście gotowe.Kochana z całych sił trzymam kciuki za Twój biznes!!!!!&&&&&&&&&&&&
 
anus ja tam z chęcią bym siadała do kompa, ale jak jestem sama to ze Zosią nie da rady bo ona chce pieska Lady Gaga poker face ogląda cały teledysk dla paru chwil pieska.a czasem brak weny do pisania.to może musisz Marike wysłac do żłobka jak jej się tak podoba z dziećmi
onanana dobrze że Maja na nowa się odnalazła w żłobku, chłonie jak gabka bo to taki wiek.
marttika współczuje upadku Filipka ale się biedna na pewno strachu najadłaś
 
Onanana, zdrówka dla taty! Fajnie, że Maja tak lubi żłobek, tyle się teraz słyszy, że cieszę się, że są jeszcze normalne placówki :tak:
Martika, trzymam mocno kciuki z działalnością! Oby wszystko wypaliło!!! :-) Przykro mi z powodu wypadku Filipka, nam też Fifi spadł z kanapy jeszcze na otwarte ciemiączko, leciałam z nim na pogotowie tak mnie to przeraziło. Dzieci nie upilnujesz, a taka rola matki, że się martwi.

Dzisiaj mój A. (chyba w ramach rewanżu za poprzednie ciche dni) zabiera mnie na randkę. No, zobaczymy, nie powiedział mi co planuje,ale zrezygnował z treningu dla mnie więc chyba mu zależy ;-) On nigdy nie rezygnuje z treningu, chyba, że jest chory. Więc trzymajcie kciuki, może w końcu będzie światełko w tunelu i przestaniemy się tak sprzeczać.

Gola, co u Ciebie? Jak mama?? Czekam na dobre wieści!!
 
Marttika a u Was się wycina a nie zamraża tego naczyniaka?? Mnie ten Mai tez juz zaczyna martwić. nic nie znika a wakacje za pasem, będzie biegać z gołą doopką, usiądzie na czymś ostrym i nieszczęście gotowe.Kochana z całych sił trzymam kciuki za Twój biznes!!!!!&&&&&&&&&&&&

jak zwał tak zwał :-) szczerze to nie wiem:-p Chyba zależy na kogo trafisz, bo jest duzo metod na usuwanie naczyniaków
 
onanana wlasnie sie mobilizuje do wstawiania fotek ;)


anus
a tutaj jedna, reszta na FB
DSC_1784.jpg
 
Anuś, Onanana mam zamiar się tam wybrać;)

Marrrtika czyli to był ten sekret o którym nie chciałaś powiedzieć, a prosiłaś o trzymanie kciuków? Kochana w takim razie ja Ci narazie nie gratuluję tylko zaciskam jeszcze mocniej kciuki;*

Onanana współczuję Twojemu Tacie, biedny namęczy się ale ważne że walczy;* Trzymam kciuki;*



U nas noc jakaś dziwna, mała spała chyba do 1 w łóżeczku z misiem - przytulała się do misia, a jak zorientowała się, że to nie ja to dopiero zaczęła wołać mama mama... Ale chyba przyzwyczai się, wolę by spała z misiem niż cały czas ze mną bo szkoda mi żeby tak się przyzwyczajała później ciężej odzwyczaić. Dziś przyjeżdża do mnie siostra z dzieciakami - o losie... ale niech już przyjadą póki nie wysprzątałąm wszystkiego "generalnie". Laski mama podrzuciła mi mały pomysł w związku z tym, że mój mąż ma urodziny w piątek, a w sobotę mamy wolną chatę żebym zrobiła "kolację przy świecach" tylko ja nie wiem co się na taką kolację robi... Może ma któraś jakiś pomysł i dobry przepis?
 
Niuniunia nie wiem nigdy nie mialam takiej kolacji, ale ja bym pewnie przyrzadzila cos co Mezus uwielbia, a czego sie nie robi na codzien. Do tego jakis deser, wino .....i sie obudzilam. Moze jakies mieso pieczone, pieczone ziemniaczki, salatka. Na pewno cos wykombinujesz.
marrtika trzymamy kciuki. Fajny pomysl.
nimfii TORT CUDO. Jestem pod wrazeniem, lepszy od oryginalu. W ogole fajne zdjecie. Dzieki za fotke. W ogole jak dolaczyc do Was na FB?
ponko ale zawsze po burzliwych wychodzi slonko. Mam nadzieje ze randka udana.
onanana fajnie, ze Maja chetnie chodzi do zlobka, pewko, ze w grupie Dzieci szybciej wszystko lapia i nie mam na mysli wirusow. Zdrowka dla Taty.

U nas Dzieci maja teraz tydzien ferii zimowych, wiec mam Olafka w domu. Ale go nosi doslownie. W ogole u Olafka nastapil przelom, zaczal gadac po angielsku. Gada nawet w domu jak go najdzie, a my mamy z niego ubaw. Wczoraj "bawil" sie z Marika w sklep, ona wybrala resoraka i Olaf mowi do niej "pay 5 pounds" . Mariczka jest teraz znowu grzeczna. Zjada ladnie obiadki, ale obiad dla Mariki i dla Olafka musi identycznie wygladac, bo jak Olaf ma cos innego, to Marika pcha rece do jego talerza. i wogole wszystko "hama" czyli sama. Dzisiaj bylismy na pilkach, ale bylo duzo dzieci, ciezko z Dwojka w takim miejscu, MArika zobaczyla jakiegos faceta i krzyczala Tata. Nocki dalej beznadziejne, musze cos z tym zrobic. Jedyny plus to to, ze mimo wszystko spi w swoim lozeczku.
 
reklama
angun to zdradzisz nam tutaj coś odnosnie przyszlosciowych planow? co to za zamiany? ;-)

niuniunia
i u ciebie tez cos nowego na najblizsze miesiace? ;)
BTW do kolacji ja bym zrobila to co moja maz najbardziej lubi czyli pewie jakas pizze albo lasagne :) Albo poszukaj nanecie info odnosnie afrodyzjakow i cos z tym ugotuj :D
anus dzieki :tak: Nameczylam sie z tym tortem, pol dnia mi zajelo zdobienie :tak: az zal potem zjadac :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry