reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

nimfii STO LAT MACIUSIU!!! DUŻO ZDRÓWKA I SŁODYCZY I UDANEJ IMPREZY URODZINOWEJ
Syl TAK TAK mamy żywe sreberko do kwadratu i to razy dwa. Moja w ogole nie chciala słoiczków, a słoiczki nieraz ułatwiają życie przecież.
 
reklama
Nimfii wszystkiego co najlepsze i najważniejsze dla Maciusia:zdrówka,zdrówka zdrówka radości i duzo prezentów:-DUdanej imprezki!!
A my mamy zapalenie gardła i antybiotyk:-(Młody jest nieznośny wczoraj płakał do 1 zasnął i o 2 zmów sie z płaczem przebudził ratunku teraz tez biega i marudzi..
 
Dziekuje za zyczenia dla Maciusiowe :-) solenizant juz lepiej sie poczul na wieczur. Dzis od rana tez trzyma sie dzielnie. Wczoraj musial miec zly dzien jakis. Czekam az Kuba zasnie coby szykowac dalej. Przy tym maluchu nie da sie wyjsc nawet do kuchni na moment zeby. Kanapke zrobic :p wszystko robie w pokoju aby miec go na oku. I co chwila musze go lapac z wersalki, choc mial juz swoj sukces ze zszedl sam bezpiecznie ale to raczej przypadek. Wiekszosc jednak woli sie wyglupiac skakajac na glowke.
 
Hej kochane,
wpadam na sekundę życzyć Wam miłego dnia. Nimfii, czekam na relację z imprezy :-)
Wczoraj mieliśmy gości, małżeństwo z 5-letnim synkiem Ignasiem który pięknie się z Fifim bawił więc mieliśmy go z głowy na całe 3 godziny, przychodził tylko na jedzenie :-D To rzadka sytuacja ale jaka przyjemna! :happy:
 
Czesc!

Nimfi - i ja zycze Mackowi wszystkiego, co najlepsze z okazji urdzinek!


Chce Wam zyczyc milej niedzieli! U nas masaaaa sniegu, wiec brykamy na spacer moze jakiegos balwana ulepic! :-)

Buziaki!
 
PONKO fotorelacja z imprezy bedzie na pewno na fb i moze nawet jutro ;-) natomiast jak chodzi o dzieci to ja tez lubilam zawsze jak Macka odwiedzal starszy kuzyn ;-) bawili sie razem ze soba a dorosli mieli chwile spokoju. Teraz jak jest Maciek i Kuba to tez sa takie chwile ;-) fajnie jak dzieci maja zajecie.
 
Hej kochane!
Nie mam ost czasu. Tata w szpitalu, jeździmy z mamą. Dziś wychodzi. Chydy jak patyk jest.
Maja w żłobku dziś pierwszy raz od miesiąca. Już w szatni słyszałam kaszlące dzieci... zresztą Maja też tak na 100% zdrowa nie jest- ma lekki kaszel jeszcze- podobno to normalne po zapaleniu g. dróg oddechowych.
Mamy już nasze sypialniane łoże. Była masakra bo nam nie chciało wejśc do naszego mikro pokoju ale przerobilismy je trochę z D i dąło radę. Śmiechu było co niemiara... Nowe łóżko a my pościągaliśmy obicie... heh głupki...Wyniesliśmy się więc z pokoju Mai i pierwsze dwie samotne noce za nami. Spała ładnie, obie nocki. Gorzej ze mną bo się budze co chwila...
W góry chyba nie pojedziemy bo z kasą ciasno a chcemy jechać na wczasy nr 1 już w maju i trzeba coś odłożyć...
Dziś na 14:30 jest rozprawa. Kciuki obowiązkowe!!! Boję się jak szlag ale nie jadę...

Chyba tyle u nas. Chciałabym być na bieżąco ale same wiecie jak to jest....

ściskam Was bardzo mocno!!!!
 
reklama
Hej mamuśki!!

Tak sobie patrzę i dziś mija mi rok jak jestem z wami na forum :-)
Dołączyłam później, ale trwam z przyjemnością :-)

Miłego dnia mamuśki xoxo
 
Do góry