reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Angie, ja też życzę podwyżki! :)

Asia, mój Fifi też drobny, niedawno przekroczył 9kg i jest w 3 centylu ale w normie i to ważne :)
Maggippka mnie się nie chce ale jak już zaczęłam to skończę. Znaczy się zajęcia super ale sesja to masakra...
 
reklama
ankusch - możesz dawać pól na pół mleczną i gorzką czekoladę. A spacer o 17 to już ciemno jest. Wyobraź sobie, że jak w końcu z 2,5 godzinnym opóźnieniem pospała to 2,5h, wstała 16.15 to spać na noc bez problemu poszła jak zwykle czyli 19.30. Od 19 już się słaniała na nogach, teraz chrapie aż mury się trzęsą :-) Co za dziwny organizm ma ta moja Mała.

ponko, asia - no to chudzinki te wasze maluszki!! Ale póki zdrowe, to nie ma się co martwić.
 
maggipka niezła jest twoja mała..moja wstała o 16 i jeszcze lata sępi pizze bo jemy i nie widać po niej że spać jej sie chce.No nic jutro ją jakoś muszę położyć wcześniej... bo wieczorem jestem już nieźle padnięta.
 
Witajcie drogi mamuśki!

Wczoraj wróciłam padnięta z tego kursu, jedyne o czym marzyłam, to spać! Padłam przed 22, dziś po południu dosypiałam. Artur po powrocie jakoś nie rzucil mi się na szyję, ale on jest jeszcze chyba za mały i nie ma takiego poczucia czasu. Przytulaski były dopiero po dobrych 10 min. jak odsapnęłam i usiadłam, dopiero zauważył, że mama wróciła i chciał się przytulać i mnie miętolić (strasznie to lubi a mnie boli:szok:!!)
Wrocław ładny, duży, ale nie miałam czasu na zwiedzanie, pogoda nie dopisała. Strasznie się cieszę, że udało nam się spotkać z Maggipką i Amelką, dzięki dziewczyny za spotkanie, było fajnie pogadać przy tym pysznym mrożonym jogurciku!
Przepraszam, że nie jestem na bierząco i nie poodpisuję wszystkim, ale jutro postaram się zajrzeć i popisać.
Gola cieszę się, że mama dobrze przeszła zabieg i szybko wróci do siebie!

Buziaki wieczorne kochane maminki i bobiki!
 
ankusch - no jasne, goń dzieciaka do wyrka!!Przecież musimy się w końcu zacząć wysypiać!! Co by się w trakcie dnia nie działo, to moja jeszcze nigdy nie zasnęła później jak między 20-21. Ooo właśnie się przed chwilą wybudziła, nie uspokajała się przez chwilę i płacz był prawdziwy (a nie marudzący), więc poszłam do niej, a tam dzidziuś mój klęczy w łóżeczku, ma mokro pod nosem i nie może oddychać. Chyba wyszło nam to poniedziałkowe spotkanie dzieciowe, bo jeden dzieciak tam kichał. Hmmm

angun - ja też dziękuję za spotkanie :-) Fajnie się było zobaczyć w realu, szkoda, że tak mało czasu, bo mogłabym ci Wrocław pokazać. Następnym razem!!

Hahaha Oglądam Porodówkę i właśnie jakaś laska się zesr...a Hahaha
 
Hej cioteczki.
Jak mi brakuje forum. Nie mam kiedy usiąść poczytać a odpisywaniu już nawet nie ma mowy. Oli zrobił się straszny wymuszacz ryczy o byle co. Najgorsze że chodzi spać koło 22 i mi niestarcza już sił na ogarnięcie tego bajzlu. Jutro chłopaki jadą sami do Bydgoszczy do lekarza. Mam nadzieję że sobie poradzą i że dowiem się co mówiła Pani doktor że nie zapomni K.

Maggipka Ja też zerkam na porodówkę. Swojego porodu nie widziałam bo musieli mnie uśpić żeby Olka wyciągnąć więc czasem lubię popatrzeć i wyobrażać sobie jak mogły wyglądać narodziny małego.

Gola Jak mama ?

Angun Olek wisi na mnie jak tylko wrócę z pracy do momentu aż pójdzie spać.
 
Helenka, u nas trochę jak u Ciebie. Fifi kładzie się o 22 albo i o 23 a wczoraj o 23.15... sił brak. No i też dużo wymusza. Ale wiesz, że jak zaczęłam to ignorować to coraz mniej to robi? Wiem, że to się może wydawać okrutne i trochę serce mi pęka jak to robi, ale jak płacze o coś (natemperowany ołówek, chipsa czy jakąś inną niedozwoloną rzecz) to po prostu przez chwilę w ogóle na niego nie zwracam uwagi, nawet na niego nie patrzę tylko robię swoje. A Filip po minucie zaczyna nagle śmiać się z czegoś, np idzie do swoich zabawek czy bawi się odkurzaczem (uwielbia to) i zapomina zupełnie, że czegoś mocno chciał.
W tym wieku maluszki uczą się na ile im pozwolimy i niestety trzeba im trochę odmawiać. Ja nie lubię tego robić, ale ma to pozytywny skutek, Filip ostatnio bawi się sam np po 40minut a kiedyś było to nie do pomyślenia, ciągle trzeba było się nim zajmować, nosić...
 
Hej kochane!
Podczytałam tylko z grubsza, niestety czasu wciąz mi brakuje.
Angie jak tam- jest jakaś podwyżka?? hihi
Gola zdrówka dla Mamy!
dziewczyny tyle, nie pamietam nic więcej a i czasu nie mam. jestem w pracy już - kto śledzi moje "przygody" wie, że skoro pracuję od 6 tzn że Maja chora. W piątek tydzień temu ja rozłozyłoi już nie posżła do żłobka. Katar, kaszel, osłabenie. lekarka stwierdziła ze to grypa. Teraz jest troszke lepiej chociaż kaszel ma okropny i ją w nocy dusi ale katar się trochę uspokoił. Byle do przyszłego piatku doszła całkiem do siebie bo na bal musi iść :)))
Mój tata po kolejnej chemii. Niestety ma przerzuty na płuca i prawdopodobnie na wątrobę.

Kochane biorę się do robty bo mnie papiery zgniotą niedługo....
ściskam i całuję Was wszystkie!
 
Rany w koncu sobie siadlam na forum pierwszy raz od kilku dni zeby na spokojnie poczytac Was ;-) heh ale szalenstwa nie bedzie bo zaraz ide szykowac obiad poki maly terrorysta spi... Jak wstanie to znow mi bedzie praca szla jak slimak powoli.


zabieram sie dzis do tworzenia odciskow z raczki na dzien babci i dziadka. Mam kilogram gliny ale starczy to tylko na odbicia rak Kuby. Kurcze myslalalm ze wiecej tego bedzie i na Macka starczy. Ale trudno Maciek i tak nie chce tego robic bo brudzi mu rece :p zaraz bedziemy wszyscy upaprani.


co u was babcie dostaja od wnukow?

my mamy zdjecia i te odcisniete raczki ale to dla babc chlopakow. w sumie mamy 2babcie i 2 dziadkow chlopakow, oraz jeszcze moje 2 babcie i 1 dziadka ;-) troszke ich jest na cale szczescie ;-)
 
reklama
Do góry