reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hej kochane,

Moja mama już jutro ma wyjść do domu! Czuje się dobrze, tęsknię za Nią bardzo.

Ja tylko na moment bo nie mam czasu :( Jestem przemęczona i brakuje mi pomocy na co dzień, tata nie pomoże , a jeszcze jemu trzeba dać i zrobić :( Najwięcej zrobię i odpocznę jak jesteśmy same z Polą, bo z nim to jak z drugim dzieckiem :/
Przeparszam , że nie odpiszę WAm, ale przeczytałam i już czasu brak

Kupiłam młodej dwie super pary rurek z Kappahla, jedne jasne marmurkowe, drugie ciemnogranatowe wycierane, ślicznie wygląda :)

PS mamy koljenego zęba 3ę więc w sumie już 12 . Nawet 4ki w miarę na górze bezboleśnie wylazły hadry jedne,miłego wieczoru!
 
reklama
GOLA super ze mama czuje sie lepiej, oby wracala do sil!

ANUS robicie urodziny w weekend? U nas pewnie bedzie malo gosci jak na urodzinach Kuby wiec nie narobie sie. Obiecalam sobie ze do tortu sie przyloze a reszte slodkosci kupie. Chcialabym mu zorganizowac fajne przyjecie urodzinowe ale jak malo gosci to praktycznie szykuje tyle co dla nas ;-)poczytalam zle opinie o Aqua sand wiec to odpada. Zostaniemy pewnie przy monn sand zestaw z Carsow ;-) i jeszcze wybiore jakas gre planszowa, edukacyjna z motywu Cars. Skoro auta rzadza to niech tak bedzie. Maciek zaczol miec bzika na punkcie Zlomka odkad obejrzal Auta 2 i Zlomek jako superszpieg rzadzi :p
 
Laski!!
Chyba mnie pogięło - poszłam dziś na 2h fitnessu - w tym mega wycisk na zumbie toning... padam teraz, ledwo doczłapałam się do domu :-)
Ale postanowiłam się odchudzić trochę, więc nie ma zmiłuj się :-)
Dobrej nocki wam życzę - bez pobudek!!
 
Hej kochane, coś tu pusto!
Gola dużo zdrówka dla mamy, oby było teraz tylko lepiej! Niech wypoczywa :)
Winki, Maggippka, ja też jestem za nakładkami na sedes, nie mam zamiaru sprzątać nocnika :-D no i potem i tak trzeba będzie przestawić dziecko na sedesik więc jeden etap mniej :tak:
Maggippka, ale wycisk miałaś, zazdroszczę motywacji, też bym pochodziła ale nie mam z kim Fifiego zostawić, A. zmęczony po robocie i nie mam serca go prosić.
Winki, dobrze, że bezpiecznie dotarliście do Malmo! :)

U nas prószy śnieg. Dzisiaj chyba nieco cieplej niż wczoraj ale nie poszliśmy na spacerek bo Fifi wyglądał, jakby zaraz miał iść spać a chciałam żeby w domu się położył bo muszę się uczyć do sesji :zawstydzona/y:
A więc śpi a ja... do roboty :-( Nie chce mi się, ale trzeba. W sobotę mam egzamin z łaciny aż mi sie niedobrze robi :-D
 
czesc dziewczyny,
u nas po staremu, w nocy standardowo jedna pobudka na butelke, dzis Kinga pospala tacie prawie do 9.00. Jedzenie nie najgorzej choc juz bywalo lepiej ale nie bede narzekac, wazne ze je. Od kiedy Kinga zaczela siadac jakos przestaly ja interesowac proby raczkowania, musze ja jakos zmobilizowac. W zlobku dobrze, narazie ze zdrowkiem tez (odpukac). W pracy nawet sie wyrabiam. W przyszlym tygodniu czeka mnie rozmowa z szefostwem odnosnie podsumowania mojej pracy i podwyzek/premii i jestem bardzo ciekawa co uslysze. Wczoraj urodziny minely sympatycznie i w pracy i w domu. Dziekuje za wszystkie zyczenia na FB.

Gola super ze mama ma sie dobrze i juz jutro moze wroci do domu, bardzo sie ciesze, duzo zdrowka dla niej. Gratki kolejnego zabka.
Ciekawe jak tam u naszej Mary?

nimfii, anus powodzenia z tortami, ja to jestem beznadziejna pod tym wzgledem.

maggipka no to dalas sobie wczoraj wycisk. Ja po powrocie z pracy tez tylko wskoczylam w stroj sportowy i poszlam biegac, troche deszcz padal ale nie bylo najgorzej. Ja nawet nie biegam zeby schudnac bo do tego to potrzebuje konsekwentnej diety ale zeby poprawic kondycje przed wyprawa w gory.

winki fajnie ze u was zimowo, ja mam nadzieje ze jak bedziemy w Polsce to Kinga zobaczy snieg, bo tutaj nie ma szans. Pytalas o plasterki Emla, ja ostatnie dwa szczepienia mialam je dla Kingi i musze powiedziec ze naprawde pomagaja, tylko trzeba pamietac zeby je naklejic 2h przed szczepieniem.

asia jak tam po szczepieniu?

ankusch trzymam kciuki zeby te zeby sie szybko przebily i przestaly was meczyc, nie wyobrazam sobie takich nocek.

ponko super ze wyjazd sie udal a Fifi nauczyl sie sam bawic i chodzic na spacerki.
 
maggipka piekę ciacho tylko na górę mało sobie zostawiłam ciasta ale jakoś dałam radę...aaa i sera trochę więcej dałam zapach już się rozchodzi mmmmmm:-D;-)niezły wycisk sobie dałaś wczoraj !
gola jak jest już mamuśka w domku jak się czuje?
angie trzymam kciuki za podwyżkę aby coś dorzucili;-)aaa i super ze Kingunia z jedzeniem się poprawiła i ważne że zdrowa :-)

U nas nocka dzis w miarę kurczę młoda chodzi ostatnio na drzemki późno koło 14 i wstaje za 2 a nawet 3 godziny oczywiście w trakcie z 2 pobudki :eek: i pada spać o 23 szok dziś o 14 zasneła i o 16 sie przebudziła i maruda bo już jej spać nie pozwalamy.Wczoraj dałam kaszke z 3 miarkami mm zjadła łychą ponad pół bulionówki i trochę cyca i poszła spać po ponad 2h wstała z rykiem popierdziała i jeszcze dąłam cycka bo darła się zjadła trochę i za 2 godz zbudziła się odbić i pospała do po 7 przytuliłam jeszcze i do 8 pospałyśmy.Także dzis luksus w porównując ostatnie dni ;-)
 
hej Mamuśki:biggrin2:
angie dzięki szczepienie spoko Zuzia była bardzo dzielna tylko zapłakała przy ukłuciu, mam nadzieję ze żadne objawy poszczepienne nie wystąpią typu gorączka itp. Aga to co trzymamy kciuki za dobrą ocenę i premię!!!
ankusch moze Ci się dziecko naprawi juz na stałe:biggrin2:
ponko sesja oj to pewnie trochę nauki masz.... ale dasz radę:biggrin2:
maggipka wow to nieźle dałas czadu ale fajnie tak, ja tak lubię!
gola ile dałaś za te rurki? jak mamci już w domu jest?
nimfii jaki tort będziesz robiła? może już pisałaś a ja nie doczytałam

My po szczepieniu było ok ja pisałam angie ale zobaczymy co będzie dalej. Moja Zuzinka waży 8850g no taki chuderlak z niej ze szok ale co jej zrobię zdrowa jest jeść je.
Kurcze dziewczyny ja mam chyba tasiemca normalnie ciągle bym coś jadła a najchętniej to słodkie jak tak dalej pójdzie to będę gruba oby do wiosny. Pogoda do kitu deszcz snieg i generalnie taka dupawka jak to zamarznie to będzie rewia na lodzie:szok:
Mysle jakie sałatki zrobić na parapetówkę bo mi się dwie tury szykują takze trochę muszę tego porobić. Placki pewnie dwa upiekę i wsjo. Zrobiłam wczoraj młodej kisiel na soczku dodałam do niego świeże owoce pychota Zuzia mlaskała jak nie wiem:biggrin2:
 
Hejka mamuśki!!

Dzisiaj dzień domowy nam się zrobił. Mała mi odwaliła taki cyrk, że zasypiała 2,5h, potem jak już padła, to spała kolejne 2,5h. Jak wstała, to zjadłyśmy obiadek i już ciemno było, więc ze spacerku nici. No i tak siedzimy w domu. Na szczęście nocki już lepsze, więc żyć się da :-)

Jutro wybieramy się do koleżanki poznanej w szkole rodzenia, jej córeczka jest o miesiąc starsza od mojej, więc niech się dziewczyny pobawią. Już się kilka razy spotykałyśmy, ale wtedy to jeszcze za małe były. Zobaczymy, jak będzie jutro.

ankusch - aż u mnie pachnie tym twoich ciachem... :-) Jak wyszło?? Ale się zaśmiałam z popierdzenia Martynki :-)

angie - no pewnie, ruch jest potrzebny nie tylko do odchudzania. Ja nawet jak nie chcę schudnąć, to i tak muszę się ruszać, to uzależnienie, jak dłużej nie mam ruchu, to źle funkcjonuję. Super, że Kinga lepiej je, a z raczkowaniem nie ma jej co pospieszać, znajdzie swoją drogę do tego, przez kolejną pozycję jogi :-) może przez stanie na głowie teraz :-)

ponko - mój też zmęczony wraca, ale co tam - mi się też coś należy!! hahaha On nie narzeka, że zostaje z Małą, nawet jak sam pada. A ja ciebie podziwiam, jak masz jeszcze siły się uczyć
 
asiu a po kim taki chuderlaczek z Zuzinki pewnie po tobie co?? Fajna sałatkę ostatnio robiłam z przepisu mamuśki jest smaczna możesz wypróbować seler naciowy to zielone (w biedrze kupuje w lodówie przy warzywach mają)drobniutko pokroić ,kukurydza,4 ząbki czosnku,ananas też drobno,kurczak w gyrosie smażony tez drobno,sól,pieprz i majonez pycha.
maggipka wyszedł już jadłam ;-) fajny tylko następnym razem mniej czekolady dodam bo gorzkiej nie lubię a ma taki jednak posmak ;-) To ci córa pospała nieźle śpioszek jeden..moja jakoś ostatnio tez późno wstawała to szłyśmy nawet na spacer po 17 a dziś z rana.
 
reklama
ASIA tort bedzie Zlomek z Carsow. Mial byc McQueen ale Maciek w ostatniej chwili zarzyczyl sobie Zlomka ;-) wiec wlasnie przegladam przepisy w necie i sa dosc fajne propozycje ;-)

kurcze ja tez juz powoli nie wyrabiam :-/ kuba marudny za trzech.... W tym to sie popsulo moje zawsze spokojne dziecko :-/ ciagle cos mu nie pasuje. Jak wyjde z pokoju to od razu leci za mna i coraz czesciej z placzem. Ale co wam bede mowic na pewno macie to samo. Zaczyna sie zachowywac jak maly rzep :p
oj doceniam bardzo to ze w domu mam niespelna czterolatka bo w porownaniu z mlodszym bratem jest naprawde bezproblemowy na chwile obecna. Takze mam teraz na odwrot niz bylo... Jak wczesniej Kuba zachowywal sie tak jakby go w domu nie bylo, cicho i spokojnie tak teraz role sie odmienily i Maciek jest taki :p
 
Do góry