reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Anek oczywiście rozumiemy twoja nie obecność, Zosia to agentka, ale to dobrze że sama odcięła pępowine
angie cieszę się że Kingunia przybrała na wadze
mary kciuki zaciśniete, będzie dobrze
helenka pewnie to przez natłok obowiązków nerwy puszczają, trochę się w pracy ustabilizuje i będzie dobrze
Gola to sie Pola z mamą wyszalała:-D

a my z Zosia bylismy 2 godzinki na WOŚP, u wujka-brata mego z dzieciakami, małżon mój i bratowa.troche sobie poszczelaliśmy:-Dnawet 5 letni Kubuś spróbował i jeszcze na symulatorze, rakietą samochód niszczył, skubany dobrze mu nawet szło, nakierowywanie na cel i eliminacja obiektu.teraz młoda poszła z tata spać, bo ledwo juz chodziła
 
reklama
Hej kochane, jestem z powrotem. Wyjazd super!!! Odpoczęłam niesamowicie, wyszalałam się a Fifi był wprost zachwycony, biegał z babcią po domu zdrojowym, ciągle się śmiał i baaardzo dużo jadł :) ;-)
Teraz powrót do codzienności...
ja myję kanapę, mamy bardzo jasną, beżową sofę ale strasznie się zabrudziła. Niby zmywalny materiał wodą a ja płynem do prania i do mycia naczyń myłam i w 2 godziny zrobiłam chyba tylko 1/3 jeśli nie mniej :baffled:
Za to Fifi nauczył się na wyjeździe bawić sam i teraz jest nieco mniej absorbujący :tak:
Po drzemce biorę go na spacerek na nóżkach, w krynicy się nauczył, że spacerki są fajne, wcześniej jakoś nie miał zaufania :-D
Buziole!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry,
ale tu cisza dziś!

Moja mama już po operacji, dzwniła do taty, jak byłam na polu z małą, wybudziła się z narkozy, wszystko ok, tylko Jej niedobrze

mary &&&&&&&&&

ponko - ale Wam zazdroszczę tego wyjazdu, no i jaka pogoda cudna ! Fajnie, że mały wcinał wszstko i , że bawi się sam :)

My znowu kolejny dzień same, zrobiłam zupę pieczarkową, jak mała pójdzie spać to szybko łazanki.

Zimno -6 u nas, ale wieje silny wiatr wydaje się, że jest chłodniej no i znowu sypie śnieg!
 
gola super wiadomość dobrze że już po wszystkiemu :-)teraz dużo zdrówka dla mamuśki aby szybko doszła do siebie..

Dziewczyny masakra z tą moją lalą zęby już po troszku się pokazały 3 ale nadal dokuczają jak śpi dobrze że w dzień nie marudzi i już w miarę je ...ale noce są strasznie ja już nie pamiętam kiedy przespałam np.3h non stop wstaje jak nie zęby to się nachlipie mleka to wstaje bo odbić jej się nie może (to od małego tak ma)a to brzuch boli a to bąki a to przytulić się chce masakra jestem taka wymordowana :wściekła/y:nie marudzcie te laski co dzieciory śpią całe nocki bez pobudki-zazdroszczę ja też tak chcę:-(

Młoda śpi od 15 min idę i ja może sie trochę położę bo wysiadam jak zaraz nie wstanie...
 
gola fajnie, że już po, bo to chyba najgorszy stres dla wszystkich. Teraz niech wraca do zdrówka szybko, bo Pola z pewnoscią umiera z tęsknoty :-)
ankusch oj rozumiem Cie doskonale....a pozniej kłade sie o 6 dospac i snia mi sie koszmary jakies :wściekła/y: a ja mam przeczucie, ze moje dziecko już sie po prostu przyzwyczaiło do tego, że przy niej jestem na każde jej piśniecie. Ona nawet jak sie orzekreca z boku na bok to musi zapłakać :-)
angie joga w wykonaniu Kingi jest rewelacyjna :-) no ja tak nie potrafie :-) fajnie ze Malutka przybiera na wadze ale tfu tfu tfu zeby nie zachwalić.
ponko fajnie ze Filipek zmienił sie na lepsze, i ty zyskasz troche czasu dla siebie. Moja Córa lubi spacerować ale nie daje raczki, wiec drpeczemy tylko po ogrodzonych placach zabaw.

u nas wsio ok. Wielkimi krokami zbliżają sie Olafka urodziny 4te. Mariczka wczoraj miała super humorek, tata mial robić obiad, ale stwierdził, że zabierze nas do mcdonalda, a że ja nigdy nie pogardze big mac :-) Olaf dostał balona, wiec dzieciaki w domu miały zabawe na godzine, sie śmiałam, że my sie tu dwoimy troimy i wydajemy duzo kasy, zeby kupic jakis prezent, a dzieci nieraz sie ciesza z małych drobnostek. Ostatnio było szaleństwo z bankami. Nocki dlaej do kitu dzisiaj 2 razy :-(
 
ANUS. Znam to dosko nale bo i u nas baloniki i banki mydlane sa najlepsze na poprawe nastroju smutaskow ;-) no i jeszcze hustawka rzadzi... Te gadzety starcza aby wygonic marudki z chlopakow. Co kupujecie Olafowi?
 
Hej kochane,

ale u nas cisza, wszystkie ammy zabiegane, nie dziwię się, bo ja też ledwo wyrabiam na zakrętach ;)

Ankushc - współczuję :( Pamiętam, o kolkach Waszych , bączkach i bekaniu :D a raczej , że mala miała problem z tym, żeby się Jej odbiło , aa i oczka jeszcze na początku. Razem się z kolkami u dzieci męczyłyśmy... Życzę Ci kochana, żebyś się dziś super wyspała i neich te zębiska już wylezą !!!!!

anus- no tak najprostsze zabawki są najlepsze, ja też bym nei pogardziła big macem :D

Polcia śpi, D. może zjedzie pojutrze, ojciec w robocie, dziś byli teściowie na chwilę u Poli, było ok.
 
Hej kochane.

Tez mnie ciagle nie ma ,ale dzis dopiero dotarlam do domu. W sumie miesiac mnie nie bylo. Fajnie wrocic.
Drogo nie byla latwo bo padalo i wialo ,a na morzu bujalo. ALe wiadomo z Olkiem dalam rade. Choc nie lube sama po ciemku prowadzic. No ale przeciez nie pojade do Swinoujscia rano ,jak mialam prom o 23. dzis caly dzien ogarnianie przywiezionych rzeczy ,wielkie pranie i suszenie. na sczescie jz zrobione. Teraz tylko jutro prasowanie.

Wszystkie dzieciaczki super na saneczkach wygladaja. Fajnie ,ze zima wrocila. Tutaj snieg jest ,choc niewiele ,ale od popoludnia non stop pada. Zobaczymy co bedzie jutro.

Jutro was nadrobie ,teraz padam.
Acha , Oli ma w poniedzialek szczepienie na grozlice (tutaj nieobligatoryjne ,ale ja chce) i kolezanka w Pl polecila mi plasterki znieczulajace.
Emla Plaster
Pdobno super dzialaja ,a dzieciaki nic igly nie czuja. Zobaczymy.

Gola- trzymam kciuki za mama. Wiadomo ,ze po narkozie niedobrze sie czuje. Terz juz musi byc dobrze.​
 
Hello mamuśki!!

Cisza tu jak makiem zasiał... przynajmniej mało do nadrabiania :-)
U nas też zima na całego, -6 stopni, śnieg sypie delikatnie i cichutko jak bajce...
Byłam dziś z Małą na urodzinach u koleżanki - 5 mam z dzieciaczkami w podobnym wieku, sajgon niezły, a moja oczywiście gwiazda na całego, najgłośniejsza, śmieje się na głos, wszędzie jej pełno, a i za psem ganiała. Do tej pory uwielbiała pieski, ale na odległość, jak się zbliżał, to uciekała, a teraz biegała za psem, łapała go za ogon i mordkę :-)

A potem - UWAGA UWAGA!!! Spotkałam się z Angun!! Co prawda, czasu nie miałyśmy dużo, ale mrożony jogurt z bakaliami i owocami zjadłyśmy, pogawędziłyśmy trochę i przynajmniej wiemy, że istniejemy naprawdę!! Hahaha

Wieczorem jeszcze zumba i właśnie padam, zaraz się kładę. intensywny dzień dzisiaj był, a jutro znowu mam spotkanie z koleżanką. Ależ mam napięty grafik!! Hahaha

Zakupiłam wczoraj nakładkę na kibelek i zaczynamy powoli naszą księżniczkę nasadzać na tron :-) Niech się zaznajamia. Zobaczymy jak pójdzie nauka. Wybrałam nakładkę zamiast nocniczka, bo jakoś nie widzę siebie grzebiącej w nocniku i wyrzucającej kupy :-)

Oprócz tego, wyszła górna lewa czwórka, a pozostałe 3 czwórki już wypychają dziąsła, więc lada dzień będą. A spanie - tfu tfu - CUDOWNE przespane całe noce, od 20 do 8 :-) Jupiiiiiiiiiii!!!!!!!! Czy ktoś mi podmienił dziecko?? Pamiętacie, jakie miałam kłopoty z jej spaniem, a tu nagle taka zmiana. Tak jest od tygodnia, zobaczymy, jak będzie dalej.

Zmieniłam wczoraj na próbę mleko z Enfamil na HIPP - stosuje któraś??

Laski, wrzuciłam do książki kucharskiej przepis na to pyszne ciacho serniko-brownie z malinami.

Buziaki xoxo

gola - zdrówka dla mamy

ponko - super taki wyjazd, u nas wkrótce ferie, to też się w góry wybierzemy

ankusch - spróbuj może opuścić 1 karmienie, jak się obudzi to ululaj bez mleka. Po kilku razach zapamięta, że nie dostanie mleka i nie będzie się upominać

anus - dokładnie jest tak jak mówisz - dzieciaczki się przyzwyczajają, że tylko pisną a my do nich lecimy, wiem co mówię, bo sama tak robiłam. Ale przetrwałam trudny moment pozostawienia jej z tym płaczem i stał się cud!!
 
reklama
Gola super ze Mamci już po i wybudziła się bez problemów, a ze niedobrze jej był to doskonale rozumiem bo mnie tez po narkozie tak nudziło ze szok. Zdrówka dużo dla niej niech sobie spokojnie dochodzi do siebie. Pieczarkową robisz z mrożonki? jak raz robiłam i mi niedobra wyszła i się zraziłam i od tej pory nie robiłam ale chętnie bym zjadła
maggipka kurcze jaki masz napięty grafik:biggrin2: superancko ze udało Ci się spotkać choć na chwilę z Angun. Brawa dla Amelki za piękne nocki!!! Wiesz ja tez zaczęłam znowu chodzić na zumbe i cudownie mi z tym:biggrin2:
winki fajnie ze podróż minęła spokojnie:biggrin2:
anus moja Zuzanna to uwielbia bańki aż ciężko potem je skończyć bo tylko tio tio i pokazuje żeby robić. Ja z Mc uwielbiam kurczakburgera i wieśmaca minamm:biggrin2:
ankusch o jejku to macie przechlapany okres,a człowiek jak nie pośpi to do dupy później cały dzień jest:no: życzę spokojnych nocek:biggrin2:
ponko i skończyło się dobre ale fajnie że udało Wam się tak aktywnie wypocząć!
Anek82 to Cię Zosia wysiedliła:biggrin2: dobra jest:-D a ze spaniem to się nieźle rozkręciła zeby tak po 22 aparatka ;-)
Kochane my jutro ma szczepienie i powiem Wam ze jestem jakaś niespokojna, boję się tego szczepienia niby Zuzik zdrowa i wszystko ok chociaz wczoraj 2 takie luźniejsze kupy zrobiła no ale to nie powód to nieszczepienia no nie? nie wiem czemu ja się tak boję:no:
Zaczelam znowu chodzić na zumbę i czuję nie jak nowo narodzona jednak aktywność fizyczna dobrze mi robi:biggrin2:
Pogoda dziś do bani szaro buro i ponuro zaraz chyba sieknę sobie kawusie, mary nieobecna to mi nie zapoda a ona takie piękne serwuje:tak:

p.s maggipka do tego ser.brownies dodaje maliny mrożone?
 
Do góry