reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

filipkowa mama i u nas tez choroba idzie parami a nawet trojkami bo najczesciej i ja łapie :-(
Wkleilam link o szkodliwosci miodu - alergicznym i tej wlasnie bakteri, co by miec świadomość co ewentualnie moze sie dziać :tak:
A Amol faktycznie dziala cuda :tak: Mnie dziadkowie tez nim leczyli i siebie lecza :tak: Ja w tej chwili wole argol Essenza Balsamica bo stawia na nogi nas lepiej niz tradycyjne leki ;-)
 
reklama
aneczka a tak wiem ze mialas sukienke w grochy - po tym doszlam ;-) czyli sie nie pomylilam jednak :-D


ej no i musze w koncu napisac ze nareszcie Kubie sie przebija pierwszy ząbek!!! :-D:-D:-D
Dopiero co odrobinka gornej jedyneczki nam zaczeła przyswiecac na bialo, ale już czuc że w końcu może ugryść czymś twardym :-p
Także ostatni szczerbatek forumowy już niebawem bedzie mógł sie pochwalić bialym uśmiecham.
 
Dzień Dobry:):-)


Z Nowym Rokiem cichutko coś na forum. :tak:

Widzę że chorych nam przybywa dużo zdrówka życzę, kurujcie się.:tak:

U nas po staremu Liwia zaczęła dreptać swoje pierwsze kroczki jeszcze nie poradnie jej to wychodzi ale próbuje. W ogóle taka kumata się zrobiła że szok, najlepszym zajęciem to oglądnie książeczek a jaka sprytna jest jak chwyci książeczkę do góry nogami to od razu odwraca ją tak jak ma być. Apetyt dopisuje co bym jej nie dała to zje.
Między świętami miała lekki katarek ale został zwalczony podawałam witaminę C, wapno, Nasivin.

W ogóle straszne dużo ludzi choruje na grypę u nas w Bielsku Białej w szpitalu przebywa 13 osób zarażonych świńską grypą, jedna osoba zmarła zarażona wirusem. Wprowadzono zakaz odwiedzin.

Masakra jakaś, porządny mróz by się przydał co by wymroziło wszelakie dziadostwo.


U mnie w pracy koleżanka w ciąży ( tej co zmarł syn na pneumokoki pisałam o tym chłopczyku w maju). Fajnie że tak szybko się zdecydowali na kolejnego dzidziusia. Troszeczkę ból będzie mniejszy po stracie syna.


Pogoda daremna u nas leje, wieje, i tak siedzimy w domu wyglądając przez okno, oby do wiosny.

W sklepach zaczęły się wysprzedaże ale ja zamiast coś upolować po przecenach to kupuję już ciuszki w H@M z nowej kolekcji dla Liwii, powiem Wam że strasznie mi to frajdę sprawia jak jej coś kupię bardziej niż dla siebie.:tak:


Nimffi gratuluję ząbka.:tak:


Jeszcze raz zdrówka dla Wszystkich :tak:


O maj gat już od rana 5 raz dzwonią do mnie z Obsługi klienta. umowa mi się kończy na tel. i za pewne dzwonią z ofertą nie chce mi się z nimi gadać nie odbieram.:no:


Miłego dnia życzę:)
 
Witam Wszystkie Mamusie!!
rzeczywiście jakoś tu spokojnie, ja tez jakaś zalatana ostatnio jestem - dużo sie dzieje, mąż był w domu miedzy swietam a nowym rokiem - straszna dezorganizacja wiec chwała ojcu i synowi, ze już poszedl do roboty :-)
Swieta, swieta i po swietach - nikt juz o nich nie pamieta. Dzieciaczki mialy frajde bo szwagier przebral sie za mikołaja wiec było wesoło, duzo prezentów. Marice poprosiłam o bardziej praktyczn eprezenty bo jestesmy zawaleni zabawkami wiec dostała kurtke zimowa, sukieneczke sztruksowa (cudna) jeansy, domek rozkładany z dwoma laleczkami, i peppe grającą. Jakies pieniedze,ktore pewnie spożytkuje na bieżaco na jakies ciuszki. Sylwester u tesciowej, ale tylko sie objadłam i oooooo.
Dzieciaczki zdrowe, poza katarkami, ale troche ludzi sie przewineło przez dom, każdy podziebiony, a dzieci niestety szybko łapia wszystko. Mariczka w humorku dobrym, duzo gada po swojemu, ładnie je, tylko to jedzenie wnocy :tak: musza ja od tego odzywczaić. Mam nadzieje, ze juz bede do was czesciej zaglądać.
chorowitkom życze dużo zdrówka!!!!!

a Wam Kochane Mamusie i Dzieciaczki wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok!!!!!
 
Hej kochane!

Nie wlatuje, bo u nas tragedia jakas: szpital do kwadratu! :-:)-( Mia strasznie chora, meczy sie okropnie, nie spi, placze, marudzi, do tego druga jedynka gorna sie przebija!!! :szok::sad: Ja tez chora, ledwo laze... Na szczescie M. bardzo pomocny i opekunczy.

Sciskam Was mocno i bede wlatywac, jak tylko bede mogla!
 
Hej laski

u nas lepiej, byłyśmy na kontroli u lekarza uszka są zdrowiutkie możemy na dwór wychodzić ale jak nie wieje wiatr a u nas wiatr normalnie wieje, że wychodzić się nie chce z domu... Wika stawia swoje pierwsze kroczki powoli. Niestety ja mam ze sobą problem...;/ Odkąd biorę tabletki miałam @ regularnie. Nie wiem co się stało ale spóźnia mi się:baffled::wściekła/y::szok:. Nie wiem co się dzieje bo niby wczoraj dostałam @ ale było jej dosłownie kilka kropelek. Do teraz cisza i czysto. W ciągu dnia bolał mnie brzuch i niby też pare kropelek poszło ale znowu cisza i czysto. Kupiłam 2 testy ale chyba są popsute bo nawet żadna kreska nie wyszła. Wyślę męża po 3 test bo chcę mieć pewność, że nic nie ma bo jutro wózek oddaję tzn przyjeżdżają kupcy po wózek. Jestem zszokowana tą sytuacją, wiadomo tabletki nie są 100% antykoncepcją ale nie chciałabym być teraz w ciąży bo mi nie wolno... ech jestem załamana. Mam nadzieję, ze wyjdzie negatywny... Zastanawiam się co mogłoby spowodowac innego zatrzymanie @ u mnie. Owszem zęby mi się strasznie teraz posypały tzn strasznie mnie bolą chyba jakieś zapalenie dziąseł mam w dodatku mi piersi dziwnie urosły. Nie, koniec tego dziwnego myślenia - żadnej ciąży teraz.
 
reklama
niuniunia jesli na tescie nie wyszla ani jedna kreska to faktycznie znaczy ze test jest uszkodzony. Wyslij meza niech ci kupi nawet dwa testy roznych firm. albo wez jeden paskowy a drugi strumieniowy. A jak nie to zrob sobie bete z krwi to da ci najwieksza pewnosc.
 
Do góry