reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Mikado - e, tam powinno. Mia ma 2 i poki co do nastepnych zebow nie teskno nam. :p Choc tak na serio to jakas inwazja zebow u nas, bo dziecko mi od miesiaca zle spi i ma strasznie spuchniete dziaselka...
 
reklama
Ja się też witam poświątecznie:):tak:




Śmiało można powiedzieć święta, święta i po świętach..:tak:
Nam upłynęły w gronie rodzinnym, wigilia udana, brzuszki najedzone, prezenty wręczone. Wczoraj byliśmy w gościach u siostry, fajnie było.





Mycha ja też jestem pod wrażeniem 15 ząbków. U nas sztuk 5.:tak: Szybkiej przeprowadzki życzę i wracaj do nas w nowym lepszym roku.:tak:
mikado to super że po mimo że święta spędziliście w 3 to było wesoło nie mogło być inaczej prawda. Dobrze że po szczepinoce nic się nie dzieje oby tak zostało.Miłego spacerku.
Nimffi i u nas od rana słonko ale na przemiennie z deszczykiem i chmurkami nadciągającymi na słoneczko a do tego wiatr wiej czyli miszmasz pogodowy jeszcze śniegu brak
Mary tak to jest wszystko co piękne szybko mija. Miłego spacerku.
Niunia, ponko zdrówka dla dzieciaczków życzę.
Asia pochwal się co ci się śniło w nowym domku.



Życzę miłego odpoczynku po świętach.
 
mikado noo :zawstydzona/y: wiem.... ja tez bede spac spokojniej :tak: Skierowanie na USG mam juz tylko ze mnie nie zapisali w rejestracji w grudniu bo NFZ brak kasy :wściekła/y: Kazali sie zglosic w styczniu :crazy: Jeszcze jutro zadzwonie do przychodni to moze choc termin mi ustala na jakis dzien :no: A mamografie to mi gin powiedzial ze moze mi dac jesli bym miala jakis kiepski wynik w krwi czy USG, ale pomysli nad tym jak przyjde z wynikami.
Kuba tez dobrze zniosl okres poszczepienny po MMR :tak: Co prawda zakatarzony byl dwa dni ale mysle ze to wirus klasycznie bo wszyscy mielismy. :tak:




U nas wszystkie zabawki bez wyjątku przejol Maciek :sorry: Kuba nie umie sie nimi bawic zgodnie z zastosowaniem a Maciek wrecz jest zachwycony tymi zabawkami dla maluszkow :sorry: Fontanna pilek robi furore ;-) A takze grajacy mikrofon i łowienie rybek na magnes - to wszystko byly zabawki Kuby! Maciek dostal kilka gier edukacyjnych oraz pudełko na skarby i zegarek z Zygzakiem McQueenem :-D
Aaa jeszcze takie co "małe a cieszy" czyli Maciek dostal swoja pierwsza świnke skarbonke :-D Chodzil po gosciach w Wigilie i zbierał "wiecej pieniążków na książki" jak on to mowi ;-) Uzbieral 50zl :szok: Swinka mu sie wczoraj rozbila niestety ale dzis pojechal z tata kupic jakas inna skarbonke metalowa albo plastikowoa i bedzie sie uczyl oszczednosci :-D jak na razie wyciaganie kasy od innych idzie mu perfekcyjnie :cool2: Po kim on to ma? :sorry:
 
U nas spokojnie, Fifi nadal chory aczkolwiek lepiej się czuje. Ale musiałam dzisiaj skrócić zajęcia o godzinę bo mały nam przeszkadzał, płakał, nie chciał siedzieć w pokoju z tatą tylko biegł do mnie... Mam nadzieję, że niedługo wyzdrowieje, dzisiaj miał już niewielką gorączkę.
Nimfii, fajnie, że uczycie Maćka oszczędzania, żeby tylko nie zrobił się rozrzutny :-D Ja jak byłam mała też zbierałam kasę aż mi się 100zl uzbierało, miałam chyba 7 lat i byłam zachwycona :-D poszłam sobie kupić nową barbie od razu
 
ponko i ja mialam swoja świnke skarbonke ale zbieralam tam tylko grosze jakies na lizaki :-) Pierwsza wieksza kasa sie uzbierala dopiero na Komunie, ale jej nie ruszalam. Zostawilam sobie "na przyszlosc" i naprawde dllezala nietknieta ;-)
Maciek juz zaczyna wyrabiac sobie poczucie wartosci przedmiotow. Rozumie ze cos jest za drogie aby to kupic, albo ze mama nie ma przy sobie pieniazkow aby cos kupic. Wiec moze jest czas aby nauczyl sie wydawac rozsadnie na swoje zachcianki ;-) Niech poczuje jak to jest tracic te 5-10zl na cos co sobie wymarzy :tak: Mysle ze bedzie mial satysfakcje ze kupil cos "za swoje" a nie ciagle prosi sie rodzicow czy mu kupia ;-) Zobaczymy.... Poki co mowie ze z niego chyba polityk bedzie bo doskonale daje sobie rade wyciagnac pieniadze od innych :sorry:
 
Dzień dobry moje kochane!
Ja jestem w pracy wczoraj i dziś. Święta u nas zleciały, jak zawzse w zasadzie poza tym że tata odstawiał numery i zrobił sobie swoje święta.... z wódką. Nie mam pojęcia jak do niego dotrzeć. Mamy już dośc jego zachowania.
Prezenty superowe, jedzenie pyszne i jak zwykle za dużo. Tyle u nas. Mam nadzieje że u Was wsio ok. Nie mam niestety czasu ostatnio. Jakoś się zreorganizowałam i już powoli mam deficyt czasowy.
ściskam Was wszystkie baaaaaaardzo mocno. Całusy dla Dzieciaczków i dla Brzuszka (Katerinko).
 
onanana pewnie na zachowanie taty nic nie poradzicie :/ tak mysle bo identycznie sie zachowywal moj wujek mimo iz wiedzil co alkohol robil mu z żoładkiem. Przestal pic (chyba) dopiero gdy mu wycieli żoładek. Pewnie tata tak odreagowuje caly stres? Nie ma szans na rozmowe z psychologiem?


Dziewczyny, mamusie.... ;-)
Dostalam taki sms ze w Rossman z karta Rossne do konca roku mozna kupowac wszystko (produkty dzieciece jak mysle) z 20% rabatu ;-) wiec Wam pisze. My pewnie skorzystamy, a co :-p
 
reklama
Dzien dobry i milego dnia!


Onanana
- jeju, kochana, przykro mi, ze Twoj tata tak sie zachowuje i mam nadzieje, ze to sie jakims cudem w koncu zmieni. Milego pracowania!
 
Do góry