reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Oj mamuśki narobiłam sobie zaległości na BB i nawet życzeń nie napisałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ale Wy wiecie, że Wam i Waszym dzieciaczkom wraz z rodzinami życzę wszystkiego naj! naj! naj!

Święta, święta i po...
U nas spokojnie. Niestety zrobiła się chlapa za oknem i bardziej przypomina mi to Wielkanoc, ale i tak dość długo mieliśmy zimę kiedy wiem, że w zachodniej Polsce panowała Wiosna :-)
dziecko mi się rozbrykało, jesteśmy na etapie kolejnych zębów, więc czasami marudny ten mój chłopczyk. Na szczęście długo śpi i nie budzi sie w nocy, więc mu wybaczam te drobne foszki w ciągu dnia. To tyle u nas.
Chorowitkom duzo zdrówka! Zwłaszcza dla niuniuni Wikuni, bo na prawdę biedaczka sie nacierpi i dla Filipka ponko.
 
reklama
Czesc dziewczynki!

Wpadam z prawie poswiatecznymi pozdrowieniami! ;-) Swieta minely nam okropnie szybko... :szok: Jutro powrot do normalnego trybu. Na szczescie M. jest w domu do 2 stycznia! :-)

Duzo zdrowka dla chorowitkow!!!

I milego wieczorku!
 
My z mezem po Świetach czujemy sie jeszcze bardziej zmeczeni - nic nie wypoczeci. nie wiem czy i wy ak macie? My odpoczywac bedziemy dopiero jutro, bo do tej pory wszystko na sprincie bylo i stresu sporo bo dzieci w nowym otoczeniu nie mogly sie odnalesc... No nic nie ma co narzekac ;-) najwazenijsze ze udalo sie z rodzina spotkac, a od jutra wszystko wraca na swoje monotonne tory ;-) Maz jutro ma wolne, w piatek idzie do pracy a pozniej znow ma wolne ;-) wiec mamy go wiecej dla siebie.
 
Witamy się poświątecznie,
nie poczytam co u Was bo nie dam rady nadrobić widziałam że i Niuni kiepsko więc życzę zdrówka dla Wikuni i dla Filipka od Ponko!

u nas przeprowadzka w toku i internetu brak więc dopiero po nowym roku do Was wrócę :(
święta minęły nam szybko, ale w miłej atmosferze :)... Nadia zadowolona z prezentów, Mikołaja się nie bała :tak:
tylko maruda straszna jest bo idą zębole- a mamy ich już 15 :szok::szok::szok:

no nic, życzenia noworoczne składam Wam dzisiaj bo jutro wracamy do siebie i będziemy odcięci od świata :p

życzę Wam w takim razie udanych imprez imprez sylwestrowych
i lepszego 2013 roku!!
 
Dzien dobry!

Witam sie z poswiateczna kawusia i podsylam Wam:

5.jpg

U nas powrot do rzeczywistosci po Swietach, ktore szybko nam minely. :happy: Mam nadzieje, ze u wszystkich wszystko OK!

Buziaki!
 
Jak sie czujecie poświatecznie?
U nas dziś odpoczynek bez pośpiechu ;) Ładna pogode mamy :-p Rano slonko swiecilo to dobiło do 10stC :-D Co za grudzien :-D Dzis czas nadrobic zakupy :tak: Bo po Świetach mamy pelna szafke slodyczy :sorry: za to spożywcze sie pokonczyly ;-)

W ostatnim miesiacu zaobserwowoalam dziwny spadek wagi - dwa kilo na minusie. teraz mam rowne 50kg. zastanawialam sie czy przez Świeta cos nabiore (jak zwykle ze 2 kg do przodu) ale nic :shocked2: Mimo iz objadlam sie... nawet tesciowa wczoraj uznala ze powinnam wiecej jesc :)rofl2:jeszcze wiecej:rofl2:) bo marnie wygladam :sorry:
 
nimfii ja też zawszę czuje się po świętach bardziej zmęczona niz wypoczęta, a to przez te wizyty i rewizyty
mycha ale Nadia ma zębolków

no i czas wrócić do rzeczywistości tj. do pracy, zaś mąż się urlopuje:-D
 
Nimfi - ale cieplo! U nas zaczal wczoraj topniec snieg, ktorego byla masa! A dzis znow na minusie, slonko swieci, pewnie slisko jak cholera, ale tego dowiemy sie jak wyjdziemy z Mia na spacer. ;-)

Aneczka - milego pracowania. U nas M. ma urlop do 2 stycznia! ;-)
 
reklama
Witajcie Maminki poświątecznie:)

nimfii JA NALEGAM ZRÓB USG I MAMMOGRAFIĘ PIERSI !! - będę spać spokojniej
mycha cooooo?? macie już 15 ząbków? wydaje mi się,ze powinno być 8 po roku:)
mary wstawiam wodę na kawkę, skusiłaś:)
Chorowitkom życzę zdrówka!
My także obdarowani, najedzeni:)
Pogoda dopisuje więc będzie spacer.
Święta spędzone samotnie, we troje ale z konferencją na skype to tak jak z rodziną, wesoło było:), w Szczepana byli znajomi na obiadku więc też było wesoło.
Po szczepieniu MMR nic się nie dzieje, hura!
Miłego odpoczynku po pracowitych świętach!
 
Do góry