reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

nimfii ja dziś robiłam zakupy w rossmanie i 20% jest na wszystko. i rabat ten łączy się z pozostałymi promocjami. a że wybrałam się do rossmana w ciągu dnia - jak byłam w pracy to dźwigałam potem chyba 10 kg pieluch, mleka i kosmetyków :)
 
reklama
justynaz ja też tak miałam z tym antywirusem nie mogłam się dostać na galerię zdjęć trwała to parę dni i samo się naprawiło jakoś:rofl2:

eee znowu nie mogę wejść na galerię czyli to samo co ostatnio nic zobaczę ile to potrwa.


pozdrawiam :tak:
Życzymy zdrówka chorowitkom.:tak:

Miłego wieczorku.:-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie, u nas też ok. Nie mam ostatnio głowy do pisania, ale chcę tylko poweidzieć, że na maila mi ta rossmanowa zniżka przyszła i tam jest wyraźnie że na wszystko jest 20%.

Pozdrowienia
 
A propo wspomnianych wczesniej badan...
zarejestrowalam sie na usg piersi na 7 stycznia i okazuje sie ze mialam farta bo ktos zrezygnowal wtedy a inaczej mialabym termin na koniec stycznia :-/ polska sluzba zdrowia i ich terminy ech... Szkoda gadac...
w kazdym razie mam tam jechac na 9 rano. To pozostaje mi tylko znalesc jakas opieke do dzieci... No nic, kombinujemy...
 
Nimfii, fajnie, że masz termin, nawet jak nic nie wyjdzie, na co oczywiście liczę, będziesz spokojniejsza :)

U nas wieczorek spokojny. Fifi śpi od ponad dwóch godzin, ja wymęczona pracuję na kanapie, A. czyta książkę... dzisiaj zaczął mu się urlop który potrwa ponad 2 tygodnie :-D Dawno już tak nie było :-D Ale jak byłam w ciąży to nie jeździliśmy nigdzie i A. nie brał urlopu i w zeszłym roku też nie zużył za dużo, plus tacierzyński, dodatkowe 5 dni za dobre wyniki w pracy... teraz w końcu sobie odpocznie (mam nadzieję)!
 
nimfii ja tez rejestrowałam sie na początku grudnia do lekarza, dokładnie 9.12 bo tak kazała mi dzwonic a lekarza (ginekola) mam dopiero na 9 stycznia! Gdzie prywatnie to tego samego czeka sie pare dni ;] Wszędzie tylko pieniądze chcą ciągnac, bez tego albo czekaj albo zgin ;]
 
JUSTYNA w Krakowie w Nowej Hucie to przychodnie w ogole staja na glowie :-( do gina na nfz czekasz na termin z 2msc. Do najlepszego gina nawet prywatnie czekasz na termina miesiac! :p a jak chcialam zrobis sobie tu na osiedlu usg na nfz bedac w ciazy na poczatku i dostalam termin usg na 16 tydzien ciazy to podziekowalam! Ja jezdze do srodmiescia gdzie mieszkaja moi dziadkowie. Tam do gina ide kiedy chce bez umawiania sie na termin i zawsze on mnie przyjmie. Co prawda nieraz musze czekac ze 3h bo ma duzo pacjentek ale wazne ze za darmo ;-) na usg ciazowe u nich czekalam tylko tydzien na termin :-) usg piersi jest robione w innym budynku :-( poniewaz w grudniu juz nie zapisywali pacjentek z powodu braku kasy z nfz (zapisywali te co prywatnie szly placac po 80zl) to na styczen maja balagan ze hejjj...
Btw to jednak jest irytujace ze czesto ludzie juz ciezko chorzy musza czekac na terminy. Jakis obled :-/
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam do Was takie pytanie - chce się poradzić...

Kupiłam wózek 3w1 dla Wiki za 1000zł. Chcę go sprzedać bo i tak nie mamy gdzie go trzymać no i Wice chcę spacerówkę kupić. Oczywiście nikt go nie chce kupić ale napisałą do mnie kobieta maila że ona wzięłaby wózek za 400zł. DOdała jeszcze że jeśli cena dla mnie jest za niska to mam jej nie odp. Napisałam do niej maila, że sprzedam jej ten wózek za 400zł tylko musi sobie po niego przyjechać bo przesyłki gratis jej nei zrobię bo bym nic za ten wózek nie wzięła. Wózek jest w stanie idealnym jak nie używany... Myślicie że dobrze zrobię sprzedając go? Już 3 miesiaće na allegro go trzymam i nikt go ode mnie nie chce kupić... Jka myślicie?
 
reklama
Hej dziewczyny widzę że nadal tu chorobowo. Nas też nadal trzyma ja kaszlę jak szalona ,Oli nadal na antybiotyku i wziewach. Zaraz po nowym roku K. bierze urlop i jedzie z małym do szpitala do Bydgoszczy. Ja niestety wolnego nie dostałam. W pracy masa roboty ludzi przeziębionych jest tyle ze szok. W sumie nie dziwę się ze załapałam coś przy takim przemiale.

Niuniunia My odkupywaliśmy wózek dla Olka za 450zł. Przejrzyj ogłoszenia podobnych wózków jakie ceny są.

Gola Fajnie że Święta udane i gość zadowolony.

Nimffi Dobrze że w końcu wybrałaś się do lekarza.

Ponko Tata bedzie miał okazję odpocząć i z synkiem pobyć. Mojego K. siostra studiuje na politechnice w Gdańsku i tylko czekamy aż cieplej się zrobi i bedziemy mogli na weekendy do niej jeździć. Nim Oli się urodził często w Gdańsku siedzieliśmy.

Gdybym nie pojawiła się do Nowego Roku

Wiele radości i miłości ,
sukcesów i pomyślności,
niech Wam zdrowie dopisuje,
a niczego nie brakuje
w 2013 roku!!!!!

Życzą ciocia Helenka z Olkiem
 
Do góry