reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

anus ale ja sobie bardzo dobrze zdaje sprawę że ona jest kumata i wie że to co innego.ale może się zainteresuje.ja nawet kiedyś jej ściągnęłam z szafy klawiaturę żeby mi na stacjonarnym nie wisiała, a co Ty, to nic że identiko, ale już nie podłączona:-Dlaptopa przy niej nawet nie pokazuje
 
reklama
Hej kochane, ja byłam u teściów i jak teść mnie odwoził przed chwilą z powrotem to Fifi zasnął, ale obudził się jak go wnieśliśmy do góry... i nie chce już spać! :szok: No to siedzi zadowolony i woła tylko "mama" i "mama" :confused2: a ja już na ryjek padam no ale będę się musiała z nim bawić, bo mój A. pojechał na trening i mi nie pomoże...

mam infekcję i umówiłam się do gina prywatnie w tempie ekspresowym (mam abonament) ale była możliwość tylko u lekarki której nie znoszę i mam o niej straszne zdanie. Prowadziła mi na początku ciąży i na byciu lekarzem zna się jak kura na pieprzu... no ale zobaczymy co z tego wyjdzie, oby coś jej się w końcu udało. Do mojego lekarza mogę się dostać dopiero po nowym roku :nerd:

Nimfii, ja też wolę prezenty z wyprzedzeniem kupić, dlatego dla wszystkich dawno mam już z głowy. Moim zdaniem na ostatnią chwilę nic fajnego się nie wymyśli a ja zaczynam myśleć o tym w listopadzie, zwłaszcza, że rodzina duża to i prezentów dużo.
 
ANECZKA i my tez tak robilismy ze dziecom dalismy do zabawy stara klawiature od kompa zeby nam nie wisieli na naszej ;-) takiemu roczniakowi jeszcze starczy jak zrobi baaammm, baaam w klawisze ;-)

PONKO i ja takze lubie juz w listopadzie planowac prezenty ;-) mam wtedy czas zeby podpytac kazdego co mu sie moze przydac a nikt nawet nie pomysli ze moze mi juz chodzic o prezenty pod choinke.
kuruj te infekcje ;-) pewnie dostaniesz cos klasycznego nystatyne czy natamycyne. Jeszcze podpowiem ci ze jest taki zel Multi Gyn Acti Gel. Dostepny bez recepty. Mozesz poczytac na jego temat. Gin mi go polecal a jest bez recepty. Ma wysoka skutecznosc i od razu czuc ze dziala. Ale wiadomo ze wszystkiego nie wyleczy. Zalezy jaka infekcja.
 
Hej lasencje

Ponko Ty Kochana robisz bardzo dobrze z tymi prezentami, ja chyba postaram się za rok też tak zrobić bo i lepsze prezenty kupisz i dodatkowo mniej odczuje kieszeń każdego z nas... Zdróweczka kochana;)

Aneczka u nas klawiatura nie przeszła niestety... Nawet jak położyłam ją zamiast swojej klawiatury nie wiem skąd te dzieci są teraz takie mądre...


U nas jakby lepiej ale Wika ma na pipce jakieś dziwne krostki niby to odparzenie, a niby to jakby jakiś wirus z niej wychodził nie umiem tego rozpoznać a nie mam jak się do lekarza z nią dostać. Smaruję tormentiolem, linomagiem ale chyba dziś mąką ziemniaczaną jej zrobię zasypkę to może jej to pomoże... Ja z pępkiem dalej jak siedzę tak siedzę. Żaden kretyn nie chce mi pomóc. Po świętach pójdę do jakiegoś chyba prywatnego chirurga. Wczoraj jak się kąpałam to normalnie widziałam tą dziwną wydzielinę w pępku do takiego stopnia że można by kilka kropelek wylać z pępka ale wszystko się cofnęło.

Moje dziecko jak usłyszy piosenkę "ona tańczy dla mnie" zespołu WEEKEND to mi tańczy i się śmieje. Nie poznaję własnego dziecka...

A co do zdjęcia kochane to zrobię w święta i wstawię bo nie mam jak teraz zrobić zdjęcia tzn mam brzydko uczesane włosy i mega roboty.

A teraz dodatkowo jeszcze cały czas jestem w kłótni z mężem bo jakoś ostatnio źle między nami. On jakiś dziwny, nie mówi mi całej prawdy, nic się nie stara, nawet dziś zostawił piec rozbuchany i pojechał do pracy a nam się prawie woda gotowała w kaloryferach. Zero odpowiedzialności ostatnio z jego strony tylko patrzu żeby się najeść, pooglądać tv, coś na kompie poszperać i spać. Mam dość takiego życia...
 
laski jak będę wychodzić do pracy to zrobię Wam zdjęcia śniegu, bo nie uwierzycie ile już jest, a wciąż pada :-)

niunia a miałaś skierowanie od rodzinnej jak szłaś do chirurga? leć jeszcze przed świętami, bo to naprawdę nic dobrego nie wróży:crazy: A wiesz jak w święta, tylko pogotowie i to z wielką łaską...
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry kochane,

Mój wrócił wczoraj z bólem gardła i chrypą niezłą, dziś mnie boli, ale szybko wzięłam wapno, i wypiłam herbatkę z ziół. Polcia noc super, pobudka 7:30 :) Apetyt jej dopisuje, jak jest głodna, to woła mama mniam mniam, albo cycy, teraz śpi.

marttika -widziałam wczoraj w tv co się dzieje u WAs! 30 km korek do granicy, śniegu po pachy! U nas w chwili obecnej zero śladu po zimie, od jutra ma być chłodniej. Uwielbiam mróz , spacery i to świeże powietrze, teraz jest 3 w plusie i zgnilizna w powietrzu, wilgoć, wszystko pieroństwo krąży, wirusiska i bakterie!

anus- a co będziesz robić z włoskami? Ja mam chyba z 4 cm odrost!:szok: To prawda, sporo rzeczy taniej na all się znajdzie:) Zawsze wcześniej coś kupowałam, ale w tym roku kiepsko z kasą, część odłożonej musimy trzymać, bo nie wiemy dokładnie ile podatku jeszcze trzeba będzie zapłacić do skarbówki, no i mojego nie am całymi dniami, jestem sama z Polą, mama wraca późno i wszędzie musiałabym ją targać, a jak pogoda byłą super i mrozik to wolałam poszaleć u nas na śniegu.

ponko - widziałam foto na FB, zazdarszczam mozia!!!! :)

nimfii - brawo za organizację! Tak, ostatnio Pola się grzechotkami bawiła, bo porządkowałam zabawki i w koszyszczku znalazłam ;) Pewno jakbym matę przytargała z piwnicy , to tak jak i Wasz Kubuś by szalała :) Super, że masz takie dobre wyniki!

Niuniunia- kurcze, wszystko co piszesz o tym pępki brzmi naprawdę bardzo poważnie, a jak byś pojechała z tym na dyżur, że Cię to bardzo niepokoi i , że boli , muszą coś zaradzić! Współczuję problemów z chłopem - przerabiałam to :( Trzeb wierzyć, że będzie lepiej i rozmawiać szczerze...Nie wiem co ostatnio się dzieje z tymi facetami :(

Moja mama ma b. złe wyniki, chyba wątroba, albo woreczek, myślałam, że to znowu wrzody, bo bolał ją żołądek, dziś zrobiła kolejne badania, na jutro jej wujek załatwił cito na usg, zobaczymy co wyjdzie:(

Idę obierać ziemniaki.

PS Aneczko właśnie moi przyszedł ten komplet dla bratowej (przyszłej) cena z metki za kolczyki 29 zł, a za zawieszkę 35 :) Śliczny jest i za wszytsko dałam 35 zł.
 
Hej kochane moje :-)
Znowu zniknelam z BB na chwile ale kompletnie czasu nie mialam ani sil,bylam chora i wszystko na mojej glowie bylo bo jak to chlop nawet nie pomysli zeby pomoc ach szkoda gadac,Sami na szczescie zdrowy jest Ja juz w sumie tez jedynie teraz walcze z opryszczka juz kilka dni.Dni nam mijaja strasznie szybko chlop byl w domu od czwartku a dzisiaj musial isc do pracy ale tylko do piatku i znowu bedzie mial wolne ale szczerze jak byl w domu to Ja ani troche wiecej nie wypoczelam a i jeszcze bardziej zmeczona bylam i mniej czasu dla siebie mialam bo maly spal a to tym duzym trzebalo sie zajac albo obiadem i innymi duperelami a o pomocy to moglam zapomniec :confused2:W niedziele bylismy u znajomych na obiedzie ale bylo fajnie i glosno bo oni maja dwoch chlopaczkow jeden 5 lat a drugi miesiac starszy od Samiego ale sie super bawili chlopaki tzn starszy sie super bawil ze Samim i w ogole bo ten drugo to normalnie porazka chodzil za Samim i go targal za wlosy,ubrania i rzucal sie na niego a ten biedny nie wiedzial co robic i jak sie z nim bawic ale raz go uderzyl po buzi w sumie oddal mu za te wszystkie ataki,jakos przezylismy tam a Sami sie super bawil :-)

Dla wszystkich chorowitkow zdroweczka zycze,kurujcie sie maminki oraz dzieciaczki ;-)

Gola zdroweczka dla mamy oby nic powaznego z tego nie wyszlo.
Niunia koniecznie idz do jakiegos dobrego lekarza bo nieciekawie to brzmi z tym pepkiem,wspolczuje problemow z chlopem oby szybko sie u was poprawilo ;-)
syl super ze Igor odrzucil smoczek przynajmniej ten problem masz z glowy Ja juz sie boje jak to u nas bedzie z tym smokiem bo powoli bedzie trzeba go juz odrzucac mimo iz on go uzywa tylko w nocy bo w dzien staram sie mu go nie dawac.
angie biedna Kingunia ale ten wirus ja wymeczyl na szczescie biegunke i wymioty opanowaliscie szkoda tylko ze musieliscie isc do szpitala ale najwazniejsze ze juz w domciu i ze Kingusia sie lepiej czuje,zdroweczka zycze.

Sorki ze tak po lebkach laski ale tyle tego do nadrabiania jest a ciezko spamietac i wszystkim odpisac.
Milego dzionka wam zycze no i przyjemnych przygotowan do swiat,nie szalejcie zbytrnio ;-):-)
 
niuniunia Gola ma rację, ten pepek nieciekawie wygląda. Przecież może sie wdać zakażenie, jeszcze do świąt tydzień to powinien być dla Ciebie priorytet. Jesli chodzi o krostki na cipeczce to może byc infekcja grzybiczna po antybiotyku :-( i trzeba masc clotrimazolum, ale to lepiej lekarza sie poradzić, bo mąka u nas nie pomogła wrecz pogorszyła :-( ja z mezem tez w ciąglym konflikcie :crazy:
gola malowałam włosy na brąz i do tego parę refleksów, ale pierwszy raz ktoś mi zrobil takie ładne stonowane refleksy bo złociste, a nie blond. Jestem mega zadowolona, obgadąłam z fryzjerka meżów :-) ponarzekałysmy, a na koniec stwierdziłyśmy, że przykładni na pozór męzowi czesto pozniej wykrecaja gorsze numery :-) i tak si eo to pocieszyłysmy. Fajnie, że Polcia pospała. Prezentów na pewno i tak dostanie fure, bo to Babcia, bo to wujek cos dokupi. ja od dwóch lat nic nie dostałam na świeta :-( bo zawsze sa ważniejsze wydatki, dlatego poszłam sobie w prezencie do fryca.
nimfii a może masz jakies utajnione problemy z tarczycą?

Moj Zbój krzyczy ide ją kłasc, nocka ok. Tata wczoraj ładnie sobie poradził, jestem z niego dumna (ale tylko pod tym wzdgledem):-D
 
Witam się i ja:-)


święta zza rogiem to i ciszej na forum, :tak:

Anus świetny ten pomysł z fryzjerem też sobie zrobię prezent pod choinkę i pójdę do fryzjera włoski pomalować:tak: ale to dopiero po świętach teraz to już mi się nie chce:no: strasznie męczące te przygotowania do świąt, o maj gat :szok:
Gola śliczny ten komplecik :tak: Zdrówka dla Ciebie i męża:tak: Za mamę trzymam &&& co by USG nic nie wykazało, zdrówka :tak: U nas też poprawa z jedzeniem i spaniem no problem.
Ssabrina oj ja to też zawsze pełne ręce roboty mam i nie wiem gdzie je włożyć jak m domu jest i też przeważnie warczymy na siebie. Super że wypadł do znajomych się udał, Sami mądry chłopczyk nie da sobie w kasze dmuchać :tak:
Niunia tancerka Wam rośnie.
Aneczka je też mojej małej kupiłam laptopa pod choinkę z nadzieją że się odczepi od naszego ale widzę co tu dziewczyny piszą to znikome szanse na to :szok: ale też tak przepuszczałam po tym jak wyciągałam jej stary tel. Nokie myślałam że się oczepi od Mojego ale skąd tam nadal łapkę wyciąga do mojego tel. ale ja uparta nie daję oj nie, ma swoje zabawki.
Marttika a kurde u Was tyle śniegu zapodaj fotkę u Nas totalna odwilż po śniegu zero śladu i tak jak Gola pisze jest okropnie brzydko:szok:

Winki jak tam podróż w mgle. Napisz jak się jechało




Ja dziś zrobiłam mały wypad na ryneczek no mówię Wam istne szaleństwo:szok: 10 min. szukałam miejsca parkingowego, ach szybko kupiłam to co chciałam i dawaj do domu a planowałam jeszcze iść do fryzjera podciąć włosy ale mi się odechciało :angry:




W niedzielę kupiliśmy choinkę żywą ciętą jodłę kaukaską stoi na tarasie na razie. Może w jutro wniesiemy do garażu a w czwartek do domu co by szoku nie doznała hihihi :tak:





Miłego dnia:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka
My po przeprowadzce cali i od dziś mamy tu net mój z tamtej stancij przenósł umowę na tę :-)już w miarę ogarnięte a reszty nie chce mi się robić...jakiegoś mam lenia a tu 50m będzie co sprzątać a mała bałagani..:baffled: Obiad gotowy zaraz małżon wpadnie a ja lece do Lidla po bony na święta bo dzwonili abym do 17 się wyrobiła bo jest kierownik a mój na 16 do fryzjera idzie.
Pozdrawionka dla chorowitków.Jutro się odezwę to odpiszę
 
Do góry