reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Beta wyszła ujemna :(
wypisuję się... nie będę listopadową mamusią, za to może zostanę grudniową...
pani w labolatorium sama powiedziała, że nie wie co ten test wykrył, ale ona też zobaczyła drugą kreskę (pokazałam jej)...
 
reklama
USG zostało zrobione (oczywiście dopochwowe) i pokazał się pęcherzyk (i tylko na razie on, bo w 5 tyg ciężko szukać czegoś więcej... ;) )
Choć ja jak szłam na wizytę to też byłam pewna, że to 5/6 tydzień ;) a tu niespodzianka :p
Lekarz kazał nam przyjść za miesiąc i wtedy już wszystko powinno być ładnie widać... ;)

Jeej ale bosko :tak: ja jestem ciekawa co mi jutro USG pokaże :confused:
 
Mauł koniecznie napisz jutro po badaniu co się pokazało... ;) też jestem bardzo ciekawa...

U mnie wyszedł GS 0.45cm, więc szału nie ma póki co... ;) Mam tylko nadzieję, że będzie rosło... ;P

Najchętniej sprawdzałabym to co tydzień, a lekarz kazał przyjść za miesiąc :p (Wiem, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu... ale Wy mnie chyba rozumiecie... ;) :p )
 
witajcie Wszystkie Listopadowe Mamy!!! ja tez mam termin na listopada. Obecnie czuje sie dobrze ale lekko obawiam sie o mojego Maluszka poniewaz stracilam pierwsza ciaze w 10 tyg. Oboje z mezem stawiamy na pozytywne myslenie i czekamy na kolejne Usg aby upewnic sie ze wszystko bedzie w porzadku. Pozdrawim
 
Witam dziewczynki :) juz po wizycie co najważniejsze to widzielismy sliczna małą czarna kropeczke :D jak na ten tydzien to jest wszystko w porządku. za 3 tyg powtórka USG i powinno być widać serduszko :D robilam betę bardzo dobrze rosnie:) niestety ze względu na moje 2 wczesniejsze poronienia dostałam Duphaston na podtrzymanie i od razu chciał mnie wysłac na zwolnienie ale puki co czuje się dobrze wiec nie ma takiej potrzeby . dziekuje za trzymanie kciuków i życze wszystkim takich udanych wizyt :tak:
p.s. gratulacje wszystkim nowym Mamom

Rysica trzymam kciuki za owocny grudzień
 
Ostatnia edycja:
Witam :)
Musze przyznać się bez bicia , troche podczytywałam wasze forum ,aż się odważyłam ujawnić . Termin mam na 11.11.11 :) haha jaka piękna data. ;p
Myśle że mnie przyjmiecie ?
 
Rysica oby grudniowy byl owocny :-) zaciskam mocno kciuki.
Dziewczyny zalozylam nowy temat o naszych wizytach,zdjeciach naszych fasolek :-) z tego wzgledu ze coraz to blizej wizyt a co po niektore z was juz sa po :tak: na watku glownym szybko wiadomosci przemijaja a tak bedzie bardziej przejzyscie i nie bedzie sie nam robic balagan :-)
Ja sie dzisiaj jakos kiepsko czulam,nawet musialam sie polozyc dzisiaj chociaz na te 30 minutek :eek:
AniaWroc super wiesci :-D takich to tylko jak najwiecej no i niech sobie fasolinka zdrowo rosnie az do konca :tak: :-)
martynka2164 witam Cie serdecznie no i wielkie gratki :-D no a data poprostu rewelacja :-D
 
reklama
Jestem w szoku. To samo słyszałam o krajach skandynawskich i wychodzi na to, że "postępowość" w medycynie nie zawsze jest za utrzymywaniem ciąży w pierwszych tygodniach... ;/ .
dokładnie tak jest ,u mnie lekarz przyjmuje ciężarne dopiero po 9tc ,nie chodzi tu o "postęp" ale bardziej stawiają na nature ,tak samo przy porodzie , żeby wzieli na cc musi istnieć zagrożenie życia lub zdrowia , mój Kuba jak się urodził ważył 4,5kg a urodziłam sn ,za to pocieli mnie na wszystkie strony
Skoro dobry znak to u mnie będzie wszystko w porządku, bo jem za 3 słonie, jestem co chwilę głodna i wczoraj mój A., jak byliśmy na mieście zjeść to powiedział na serio: weź sobie do domu te resztki i tak zaraz będziesz głodna:zawstydzona/y:. Trochę dziwnie się poczułam, zwłaszcza, że naprawdę dużo wcinam i wiem, że ma rację. Wracamy z obiadu do domu a ja po chwili... zjadłabym coś :D i tak codziennie.
Mnie po białym serku ostatnio było strasznie niedobrze i nawet nie mogę o tym myśleć :p Najgorsze jest to, że chcę zapchać nudności, a w domu pustki w lodówce i muszę czekać na A. aż wróci z zakupami...

Leika,
ja też tego nie uważam za postęp, ale pewnie skoro tak robią to mają jakieś powody. Ja wierzę z całego serca w zachodnią medycynę po tym, jak teściowa przechodziła nowotwór w Polsce i powiedzieli jej, że jest bez szans, a w Szwajcarii zoperowali ją od razu. Ona wyszła bez szwanku, a koleś operowany w PL z większymi szansami na wyjście z tego wyszedł z paraliżem twarzy. Stąd też moja decyzja na poród w prywatnym szpitalu, nawet jeśli będziemy musieli się zapożyczać na to.
w pierwszej ciąży jadłam 3 śniadania ,2 obiady i 2 kolacje i przytyłam bardzo dużo ,teraz staram się jeść często ale bez przesady
Witam :)

Ja również pozwolę sobie tak nieśmiało dołączyć do Waszego grona... ;)

Wczoraj lekarz powiedział nam, że termin będziemy mieć na 14-go listopada... badanie wykazało 5tyd i 1d... wg om jest troszkę dalej (jakieś 4d) więc nie wiem jak to interpretować, ale najważniejsza jest "plamka" na zdjęciu, które dostaliśmy na pamiątkę... ;)
witaj :-) ,fajnie że widziałaś już swoje maleństwo :tak:
Beta wyszła ujemna :(
wypisuję się... nie będę listopadową mamusią, za to może zostanę grudniową...
pani w labolatorium sama powiedziała, że nie wie co ten test wykrył, ale ona też zobaczyła drugą kreskę (pokazałam jej)...
przykro mi ale trzymam mocno kciuki żebyś została mamą grudniową :tak:
witajcie Wszystkie Listopadowe Mamy!!! ja tez mam termin na listopada. Obecnie czuje sie dobrze ale lekko obawiam sie o mojego Maluszka poniewaz stracilam pierwsza ciaze w 10 tyg. Oboje z mezem stawiamy na pozytywne myslenie i czekamy na kolejne Usg aby upewnic sie ze wszystko bedzie w porzadku. Pozdrawim
witaj , tym razem na pewno będzie dobrze ;-) ,trzeba mocno w to wierzyć dlatego trzymam kciuki :tak:
Witam :)
Musze przyznać się bez bicia , troche podczytywałam wasze forum ,aż się odważyłam ujawnić . Termin mam na 11.11.11 :) haha jaka piękna data. ;p
Myśle że mnie przyjmiecie ?
no to mamy taką samą datę hehehe :-):-):-)
 
Do góry