reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hej babeczki!

Dzis moje malutkie przespalo noc bez pobudek do 5.00, po czym sie przebudzila dwa razy, bo zgubila smoczek, ale dospala jeszcze do 8.00. :zawstydzona/y::happy2: O 8.00 dostala mleczko i jeszcze sobie dosypia, a ja zamiast sie polozyc, juz buszuje z kawka na dole... :dry:


Gola - wczoraj w nocy nie mialam termometra pod reka, ale musiala miec wysoka, bo cala byla rozpalona, plecki, klateczka, na buzi byla cala purpurowa! :-:)sad: Ale po podaniu Nurofenu w syropku goraczka wyraznie spadla, bo rano jej mierzylam i miala juz w normie 36,6. Ale i tak kupie jeszcze jeden termometr, by wiedziec, czy ten, ktory mam nie jest czasem do kitu! :baffled: Musze sie zaopatrzyc w te czopki Nurofen, bo poki co mam tylko syropek. Dziekuje za slowa wsparcia! Dzis juz bylo o niebo lepiej!

Martika, Onanana
- dzieki, kochane!


Dzis umowilam sie z kolezanka na odwiedzinki. :-) Ona jest mama 7-mies. chlopczyka, z ktorym Mia sie od czasu do czasu bawi, wiec bedzie milo. Poza tym chce ja poprosic, by byla moja druhna, wiec trzymajcie kciuki! :-):-D:zawstydzona/y:

Milego dzionka!
 
reklama
Dzień dobry listopadowe lasencje :)

Nocka u nas OK, za to ja spać nie mogłam ,wierciłam się, myślałam, Pola jadła 2 razy, drugi raz 4:30 i od tej godziny nie śpię :/
Polcia wstała o 6, dospała potem do 7:30 - może z 30 minut, teraz śpi od pół godziny
Anek, oanana - normlanie mi padała ok 19 - 18:30 , także po 19 już smacznie spała i pobudki różnie 5,6 (6 to tak później;), a teraz chcę ją kłaść ok 20:30, żeby chociaż do 6:30 - 7 pospała ;)
Anek - mój stary też napierniczone we łbie ma, mam nadzieję, że trochę się ogarnął p oostatnich akcjach z Nim w roli głównej. Pewnie gdybym pracowała, tak samo ciężko byłoby mi w robocie nie myśleć o Poli - taka już jestem, choć wiadomo zdrowiej dla nas byłoby wyluzować
onanana - mamy jechać do SZczawnicy, albo Krościenka , ewentualnie Rabka - nic jeszcze nie załatwiłyśmy:/ Ale się mamuśka uśmiałam z Twojego posta!!:-D:-D MNie by się też taka nagroda przydała:zawstydzona/y:
mary-beth - super, że Mia ma się lepiej, udanego spotkania :)
 
Hej maminki :-)
Sorki ze takmalo sie udzielam teraz alejestem wyczerpana wroce do normalnego toku po poscie kochane ;-)
U nas nocki ok cale szczescie ale pobudki za to robi dosc wczesnie ehh 6 a Ja bym jeszcze se z mila checia choc troszke pospala a tutaj sie nie da przy tym wrzaszczku :sorry2::nerd: maly jak zwykle rozrabia na calego ze juz mam dosc a dopiero jest 8:baffled::no:
Pisze jedna reka bo druga trzymam mlodego na kolanach bo inaczej sie nie da :nerd:
mama1988 witam Ciebie i Tymonka :-) milo ze dolaczylas do naszego grona ;-):-)
mary-beth wspolczuje kiepskich nocek mam nadzeje ze zabek sie szybko przebije ;-)
Gola powodzenia z przetrzymywankami mam nadzieje ze Polunia bedzie spala dluzej ;-)
onanana a to mialas dzien pelen wrazen i bylo co ogladac:-)

Dziewczynki sorki ze nie wszystkim odpisuje ale moj krasnal mi juz na wiecej nie pozwala,wybaczcie ;-)
Milego dnia mamusie :-)
 
Sabrinka - mam nadzieje, ze dobre samopoczucie szybko wroci. Przepraszam, ale ja jestem kompletnie niedoinformowana - jak dlugo trwa Twoj post?

Gola - jeju, wspolczuje niesprzespanej nocki! Sama mam tak, ze jak cos mi do glowy wlezie, to nie spie... Mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy miedzy Wami szybciutko! Faceci to jednak dupki sa, malo rozumieja i trzeba o tym pamietac... :sorry2:
 
Witam mamusie :-)
u nas nocka ok.pogoda na razie taka sobie:tak:

onanana ale mi się mordka śmiała jak czytałam o błękitnych oczach dentysty i instruktorze fajnie tak czasem oczy zawiesić na przystojnym facecie i pomarzyć :tak:autkiem tak sobie jeżdżę po sklepach, też wczoraj dzień zakupowy miałaś:tak::tak:
Gola trzymam kciuki oby Polunia dłużej pospała u nas dziś była pobudka o 5.00 eh zła byłam jak nie wiem co a odkąd odkryła że można się wspinać po szczebelkach to już mogę zapomnieć o tym że się jeszcze zdrzemnie więc wzięłam ją do naszego łóżka, poskakała trochę i przysnęła i pospałyśmy do 7.00:tak:
Mary-beth udanego spotkania
Ssabrina poczekamy, wróć po poście a właśnie do kiedy on trwa i ty w ogóle nic nie jesz nic nie pijesz, fajnie że nocka ok. pozdrawiam

Liwia ucina sobie drzemkę ja wzięłam się za obiad i co m wczoraj noże naoszczył i se palca przycięłam krew się lała ale już ranka przyschła można iść robić dalej :wściekła/y::szok:

Miłego dnia:tak:
 
hej hej ;-)
Gola, onanana nie pracuję teraz nigdzie (dlatego częściej bywam na BB:yes:). Z pracą wyszło jak wyszło, nawet nie chce mi sie juz o tym opowiadać, bo dużo złego tam się wydarzyło i trochę boje się o tym pisać. Póki co czegoś sobie szukam, ale do końca lata pewnie i tak będę musiała siedzieć w domu, bo u moich rodziców teraz sezon i nie miałabym z kim małego zostawić. Druga babcia też ma bardzo dużo na głowie, bo dziadek ma raka:sad: A K pracuje 1,5 etatu:-p no cóż ktoś musi...:-)
onanana hahaha :-) dobra jesteś :rolleyes:
Anek niestety piwsko i cała reszta to tak działają na tych bezmózgich chłopów!:angry: Mój brat też znowu w tangu. A nie tknął ani kropli od sylwka:szok: Szkoda tylko jego rodziny, bo ma dwie cudowne babeczki i nie potrafi tego docenić:frown:
mary-beth kciuki zaciśnięte!&&&&&:-)
gola wiesz mój mały też tak wcześniej wstaje, a chodzi spać ok 20 najpóźniej. jednak zdażyło mu sie parę razy paść dopiero ok 22-23 (jak gdzieś wychodziłam z nim, albo ktoś u nas był) i zawsze budził sie o tej samej porze :-(

Ja oczywiście od5.30 na nogach:frown: też już powoli zaczynam mieć dość takich wczesnych pobudek, ale u mnie podobnie jak u mirelki, wspinaczka po łóżeczku i nie ma spania!:shocked2: Wieczorem też zanim uśnie to się nalata po łóżeczku jak dziki zwierz:baffled:
 
Boze, chyba dostalismy miejsce w przedszkolu!!! Teraz! Gdy ja juz podziekowalam za studia, gdy staranka juz w toku... :szok::szok::szok::szok::szok::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2: Chyba sie juz teraz nie zdecyduje, co innego, gdybysmy je dostali, gdy jeszcze mialam czas na podjecie decyzji, co ze studiami... Ze tez takie rzeczy dzieja sie w takich momentach!!! :no::angry: Zamiast sie jakos tam cieszyc, to ja jestem zla... Ehhh!
 
Hej dziewczynki u nas nocka beznadziejna Olusia bolał brzuszek nie wiem po czym bo nic nowego nie jadł, może to od zębów bo marudny jest od kilku dni i czasem ma stan podgorączkowy, a napewno jest zdrowy bo lekarz go oglądał. Zasnał spokojnie dopiero o 4 a o 6.3 koledzy mojego męża zadzwonili do niego z żartami że ma wstawać i obudzili małego. Teraz kima ciekawe jak długo .
Miłego dnia laseczki .
 
cześć mamusie:) bardzo dziękujemy Z Tymkiem za tak miłe przywitanie:)

mój mały umie już samodzielnie siadać ,pełza po podłodze,przesypia pięknie noce choć czasem obudzi się raz, umie zrobić papa, w łóżeczko próbuje podnosić się za szczebelki i kołysze się w rytm muzyki:) gdy plącze albo chce na ręce woła mama:-)
 
reklama
mary-beth zaczal sie nam 20.07 a skonczy prawdopodobnie 18.08 :-) wiec jeszcze troszke mi zostalo ;-) przykra sytuacja z tym przedszkolem ehh jak pech to pech i szkoda ze tak pozno sie dowiedzieliscie.
mirelka nic nie jemy ani nie pijemy przez okolo 17h ale te godziny sie zmniejszaja :-) nie jest az tak zle :-)
helenka wspolczuje kiepskiej nocki,oby to byly zabki i szybko wylazly.

Trzymajta sie lasencje bede wpadac jak tylko bede miec jakas chwilke ;-)
 
Do góry