reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
niuniunia ja to bym caaaały dzień leniuchowała :-) tez mam telewizor kineskopowy i zakupiłam sobie dekoder i śmiga jak szalony :-) polecam:yes:
helenka jak będziesz miała czas to zaglądaj częściej :-) najważniejsze, że juz wiecie co Waszemu maluchowi jest i może skończy się ta ciąganina po szpitalach:tak: Tego Wam życzę z całego serducha!:-)
mamaa witaj i się rozgaszczaj :wink:
mary-beth pewnie lada chwila sie przebiją:yes: cierpliwości życzę, bo wiem jakie to wyczerpujące:frown:
 
Nimfii C5 NOkie polecam, jak sprzedawałam w salonie to nie było n niego narzekać. Ale w każdej marce zdarzają sie buble. Ja miałam dużo telefonów nokii, obecnie mam HTC i też nie narzekam.
 
hej kochane
mamaa - witamy Ciebie i Tymonka :)
mary-beth jak Mia?? Ile miała tej temp?? Jak na noc bedzie b. wysoka, to dobrze tez małą rozebrać i siebie i odjąć jej trochę temp + okłady- u nas przy ząbkach bardzo pomogło + czopek nurofen. Mam nadzieję, że nocka będzie spokojna...
martttika - kiedyś już miałam spytać i umknęło mi : dalej robisz w pizzerii? Bo nie pamiętam wiem, że jakieś problemy wyszły z umową
helenko - witaj kochana, myślałam ostatnio co u Was, bo dawno nie pisałaś, najważniejsze, że już wiadomo co małemu dolega i , że wyniki reszta ok. Ale zdolniacha z Waszego Oleńka! My to jeszcze daaaleko za Wami ;)

Dziś jestem po 3 długich spacerach, Przetrzymuje Polę, żeby chodziła później spać i wstawała też później.
 
Ankusch noo kochana musisz coś postawić na tego nowego ząbka:-D Ja popełniłam falstart ostatnio bo Mai jeszcze te dójki u góry nie wyszły.. Nie da se małpka pooglądać i nie wiem jak dziś..
martttika dobrze że u Was dziś lepiej!! No właśnie, jak tam z pracą??
Niuniunia bidulko mam nadzieję że naładowałaś dziś akumulatory!! Ale nastukałaś tej kasiory!! Brawo kochana!!
Gola super Ci Pola dziś spała!! Na jakie godziny chcesz ją przestawić?? A co do wyjazdu to super że w takim miłym gronie!! A gdzie jedziecie??
Ponko ja właśnie po ostatnim Twoim poście pisałam ze cycki są kumate i wiedzą kiedy mają produkować:-D Mam nadzieję że dzięki teściom odpoczęłaś dziś troszkę!! Moich nie wzrusza nieoglądanie Mai choćby przez miesiąc...Za to moja Mama już się zastanawia jak wytrzyma bez Mai jak na wczasy pojedziemy..
helenka witaj kochana:tak: Wiesz..współczuje przypadłości małego ale z drugiej strony dobrze że już wiecie co mu dolega i jak sobie z tym radzić. mam nadzieję że będzie już dobrze!!
mama1988 witaj wśród nas!!! Będzie Co tu dobrze!! Pochwal się umiejętnościami swojego Bąbla:tak: Nasze dzieciaczki się tak różnie rozwijają że szok!!
mirelka ale wałek z tym prądem.. ciekawe co popsuli!! Fajny maraton dziś miałaś!! Na nogach to wszystko obskoczyłas czy autkiem??
mary-beth mam nadzieję że zebalki nowe szybko wyjdą i skończą się męki!!


Kochane ja dziś się nalatałam trochę ale zostało mi wynagrodzone.. zaraz powiem jak:-D:-DPo pracy poleciałam do dentysty jakieś 2 tyg temu max mnie ząb bolał i musiałam iść). Poszłam do nowego (kiedyś do babki chodziłam ale była do bani) i tam w tym nowym przyjął mnie przystojny pan błękitnych oczach a naprawianie zęba było bezbolesne. Musze poleczyć zęby bo to masakra i wstyd co mi się z nimi porobiło... potem do szmatka poleciałam i kupiłam kilka rzeczy Mai- 3 bodziaki i piżamę. (A w ogóle to wczoraj jej w smyku nakupiłam- super wyprzedaże). Potem do domku, pobawiłysmy się, kąpiel, cycuś i nyny a ja z wywieszonym jęzorem na zumbę pojechałam. No i tam spotkała mnie nagroda. Z urlopu wrócił nasz instruktor. Młody, przystojny, fajnie zbudowany (trochę chudy ale umięśniony), opalony jak nie wiem(po wczasach), ubrany w trykotkę (bokserkę) i jeansy potargane no i sobie godzinę mogłam popatrzeć. Do tego jeszcze super się rusza... no i to byla moja nagroda hehe

Dobrej nocki kochane!!!
 
Anek Szkoda że B Wam spierdzielił niedzielę!! Ale chyba generalnie ostatnio sie poprawił??
Kochana, nie niedzielę - cały weekend a zaczął w czwartek w moje imieniny i tak poszło przez 4 dni (pivvvsko, voooda i .... ehhhh lepiej nie pisać):no: Ryczeć mi się chce.

onanana - Niezłe miałaś widoki - i to jednego dnia i dentysta i instruktor;-) Jesteś pewna, że Twój małżon nie podczytuje BB? Ale by się dowiedział ... hihih


Gola
- to jak Pola teraz wstaje/kładzie się a jak byś chciała?



Laski, boję się tego tygodnia w pracy - mamy zamknięcie miesiąca a ja równocześnie robię jakieś pliki excelowe babie z TAXpointu do kontroli podatkowej za 2010 i 2011 rok. Kurcze za dużo mam tego na raz a tu w głowie tyko, czy Zosia śpi, czy ładnie zjadła.... bossshheee w pracy myślę o Zosi a w domu o pracy - oszaleję:rofl2:
 
Anek kochana Ty weź spróbuj nie myśleć tyle w pracy o Zosi!! Mała jest teraz z nianią?? Bo pamiętam że miała jakieś problemy zdrowotne?? Wiem że nie jest lekko nie myśleć o małej...
Tego Twojego B. to możesz kopnąć w doopsko ode mnie na opamiętanie!! Przeca on juz chyba młody szczyl nie jest?? To by mądrzejszy mógł być...

A mój mąż to chyba ma juz takie moje uwago gdzieś. on mnie pyta jak u dentysty dziś. ja mu mówię że mnie nie bolało bo tak mnie pochłonęły błękitne oczy doktora że zapomniałam o bólu. Powiedział "acha, to dobrze". He he...
 
onanana - no faktycznie, przejął się małżon błękitem oczu Twojego dentysty:-D

A co do B. to on stary pryk już jest... 34lata! A w głowie dalej 21... to max. Tata mi mówił, że "starych gaci się nie bierze do..." ale widziały gały co brały i mam za swoje. Póki ja imprezowałam razem z nim, jakoś nie bardzo mi to przeszkadzało, ale teraz szlag mnie jasny trafia jak na niego patrzę - włączył mi się agresor... może go nie utłukę.




Ale gapa ze mnie, mama1988 - witaj Listopadóweczko!!!! Zadomawiaj się u nas, Ty i Tymon oczywiście.
 
reklama
Hej laski

ja jeszcze wyleguje sie w lozku ale zaraz ide ogarniac sie do pracy...niestety. Biore tabletki lesinelle i mialam @ 9dni temu po 3dniach przerwy znowu jej dostalam:-( szlag mnie trafil....

Akumulatory slabo sie naladowaly dzis w dodatku mamy porobic wszystkie raporty i miesiac zamknac ech nie chce mi sie.

Anek kochana moja Ty wez mu zasadz porzadnego kopa niech przestanie zyc jak dzieciak. Wspolczuje Ci...

Mamaa witaj kochana i czuj sie jak u siebie:-)
 
Do góry