reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hejka ;-)
Mamy od wczoraj 5 ząbków :-)Każdy od początku wychodzi pojedyńczo :-)
W Sobotę i wczoraj z Martynką kąpaliśmy się w basenie ale się cieszyła jak ryba w wodzie ;-)Dziś mamy już pogodę paskudną i czasem kropi deszczyk.
onanana super już pewnie dni odliczasz do wyjazdu,aby tylko pogoda była:-)
martus biedulka ta twoja Ewunia dużo zdrówka dla niej i ciebie cierpliwości :-)
mary gratki dla Mia:-)masz teraz gryzonia w domku ;-)
Anek fiu fiu teraz to tylko cały czas się uśmiechać jak prościuteńkie ząbki będą :-)
mirelka fajnie że dzionek wczorajszy się udał :-) A babka ty obrotna aż podziwiam ;-)
gola nasza pyśka też już pogryziona na buźce niezłe diody ma biedna :-(ale kupiłam fensitil i staram się szybko smarować jak już ja jakiś dziad ugryzie a na wsi tego mnóstwo u teściów nie nadążamy za nimi.Przykro mi że z D macie różne dni,masz rację słoneczko kiedyś wyjrzy.
Mikado u nas też jak mała zaczeła raczkować to zwineliśmy dywan taki włochaty bo dużo do niego się przyczepiało i mnóstwo moich włosów było a nie tak łatwo było odkurzyć i kupiliśmy wykładzinę z króciutkim włosem i super jest do utrzymania czystości bo nie chciałam aby mała po terakocie śmigała.
 
reklama
hej :-)
u nas lepiej :-)
dzięki temu artykulowi co podesłała mary-beth staram sie jakoś zrozumieć moje dziecko i spokojniej do tego podchodzić ;-) jeszcze raz dzięki :*
anek "brzydula" to fajny serial był:-p no a poza tym brzydula wypiękniała, więc i twoje ząbeczki dodadzą Ci napewno uroku:tak: Mi też się marzą takie równiutkie, ale wszystko rozbija się o kasę... Przykro mi, że Twój zepsuł Ci dzień:-( Ech Ci faceci...:-(
U nas trochę chłodniej :-) W końcu da się żyć:nerd:
 
Witam poniedzialkowo:-)

DZis mam wreszcie wolny dzien po tych 11 dniach maratonu w pracy jestem wykonczona na naxa ze nawet nic mi sie nie chce... Leze kolo mojej Wiki. Ta w7 niebie bo mamunia jesr obok:-)


w pracy atmosfera srednio zrobilam juz ponad swoj cel. Mam do nadrobirnia mnostwo stron...

Przepraszam ze tak tylko o sobie.

Dla wszystkich bobikoe majacycg swoje miesiecznice qszystkiego dobrego<3:-*
 
Hejka kochane:)
Nocka suuuper! jedno karmienie i pobudka uwagaaaaaa -------> 7:40!!:-D:rofl2::laugh2: To nie moje dziecko! :) Chyba mi w nocy podmienili, bo Polcia najważyej do 6:30 pospała i to zliczę na paplach jednej ręki!
Teraz śpi już od ponad godziny :)Obrałam jabłka, zrobię młodej soczek, chyba zrobię pomidorówkę na rosołku z wczoraj.
onanana - mnie też to czeka! mamy jechać 18tego, ale jeszcze nocleg nie załatwiony, a jedziemy w 4 baby: ja, Polish, moja mama i Hania chrzestna Poli...
Niuniunia- witaj kochana, masz rację nic nie rób, leżakuj ile się da należy Ci się :tak::tak::tak: Brawo za taki wynik w robocie, a pamiętam jak pisałyśmy, że to duużo i , że nie idzie tego wyrobić
martttika - tak trzymać :))))
mirelk o- u nas też dziś superancko, wstanie POliszonek, zje rosołek i idziemy spacerować :)))
DZiewczyny mam dziś dobry humor, wyspana jestem i nawet mój 5 centymetrowy odrost mi nie przeszkadza:cool2:
 
Ankusch, gratuluję zęboli! My właśnie kupiliśmy taką włochatą wykładzinę jak Filip zaczął raczkować (mocno stymuluje zmysł dotyku), po prostu codizennie ją odkurzam, już mi to nawet nie przeszkadza.

Któraś z Was pytała się mnie czy odciągam mleko jak przestaję karmić. O dziwo tego nie robię i karmię w dzień po ok 12 godzinach (od 8:00 do 20:00 mam przerwę) a w nocy nawet co 1,5h... i mnie nic nie boli! Zobaczymy, co będzie potem, ale idzie na razie bardzo bezboleśnie i Fifi z nie marudzi mocno. Co prawda ostatnio obraził się na kaszki a tylko w tej formie dostaje MM bo w "płynie" nie lubi... no ale zobaczymy jak to będzie, na razie daję mu częściej a mniejsze porcje i jakoś idzie. W weekend A. mi pomagał ale dzisiaj już jestem sama i o dziwo Filipek bardzo dużo bawi się sam, nawet teraz przy niezłym zmęczeniu (nie śpi od 7:30). Nawet na spacerku (w deszczu) nie spał i przez godzinkę nie marudził tylko siedział cichutko. Może zębole przestają męczyć (mamy już 9 a idą kolejne :szok:).

Dzisiaj wpadają do mnie teściowie (nie było ich tydzień to się stęsknili za małym) więc trochę odpocznę i pewnie więcej nadrobię. Tęsknię za Wami mocno!:-)
 
Ponko moja Wiki co prawda już cyca nie ssie ja jeszcze troszkę pokarmu mam ale od ponad 2.5 miesiąca mnie piersi ani razu nie bolały z nadmiaru więc myślę że i u Ciebie nie będzie już żadnego bólu jak robisz takie przerwy z karmieniami bo laktacja już dawno Ci się unormowała;)

Co do MM to moja je go 2-3 razy na dobę max. I to też mało bo po 200ml na dobę to max. Czasem ma tak ze zje tylko 2 razy dziennie mleko czyli rano po obudzeniu się i to tak z 60ml i o północy zje drugie 60ml. W dzień dostanie kaszkę opitoli ją całą czyli 150ml to tylko tutaj dostaje jeszcze mm. Ona w ogóle jakoś za mlekiem nie jest chyba ma to po mnie bo ja mam tak samo. Za to dajemy jej więcej zupek, owoców i obiadków. Uczymy ją też samodzielnie jeść wędlinkę, chlebek itp bo wcześniej tego nie robiłam bo ząbków nie miała. nadal mamy tylko 2 zębale ale no już dzieci w tym wieku powinny jeść więcej niż tylko słoiczki...

Mery-beth ja kochana ciągle zapominam Ci pogratulować odwagi starania się o kolejnego maluszka ale zarazem trzymam kciukasy za Was żeby jak najszybciej się udało;*;*;*

Goluś obijam się dzisiaj ile się da, nie chce mi się po prostu robić. Później powalćżę z prasowańskiem bo mam mega nawał prasowania (chyba cały miesiąc nie prasowałam). Ja kochana też mam mega odrost i się nim nie przejmuję chociaż jako fryzjerka to mi głupio trochę bo przecież pracuję w salonie i żebym miała odrost to wstyd...

Laski czy Wam (te co mają zwykłe analogowe kanały w tv nie cyfry+ itd) działają Wam normalnie kanały? Mam telewizor jeszcze kineskopowy ale z tych nowszych i co się okazuje nie mam co oglądać w tv bo przecież żaden kanał nie odbiera jak powinien i tylko widać szary migający obraz... czas zakupić dekoder albo nowy telewizor

Ankusch gratulacje dla Martysi i jej ząbków;)
 
Hej dziewczyny w końcu udało mi się zajrzeć do was ale niestety mam 100 stron zaległości i nie dam rady nadrobić wszystkiego. Bardzo mi brakowało was ale nie miałam dostępu do kompa.Jesteśmy po szpitalu, naszczęście nic mu nie jest miał tylko dużo badań robionych. Mamy już wyniki badań krwi małego no i wiemy że ma skazę krwotoczną bez możliwości leczenia, w razie urazów i krwawień musi mieć podawane osocze, więc bardzo uważać musimy na niego dlatego ja narazie nie idę do pracy chyba że znajdę coś naprawdę ciekawego to wtedy będzie zostawał z babcią. Mały nauczył się już wstawać sam i robi kroczki przy meblach ale i tak większość dnia spędza na czworakach albo sobie siedzi na dywanie i grzecznie się bawi.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki
 
Witam mamusie :tak:

u nas prądu nie było od.9.00-15.00 masakra chyba już 3 raz w tym miesiącu :szok: w tym czasie wyskoczyłam na małe zakupy, odwiedziłam Pecpko, Biedrone, Lidla, hurtownie z zabawkami gdzie kupiłam Liwii piękny duży ręcznik 100/100 i wskoczyłam na szybko do ciucholandu wyszperałam 2 bluzeczki z H@M i sweterek w kolorowe paseczki :tak:



Gola fajnie że Pola tak ładnie dziś pospała, ja też zazwyczaj z rosołku po niedzieli robię pomidorową którą uwielbiam
Niunia odpoczywaj i naciesz się Wiktorią
Helenka witamy i gratki za postępy Olusia
Ankusch gratki za kolejne ząbki
marttika super że u Was lepiej u nas dziś też chłodniej
mama1988 witamy, śmiała możesz dołączyć, napisz coś więcej o Was:tak::-)

Liwia ucina sobie drzemkę czekam aż się obudzi chcę okno umyć w sypialni strasznie brudne od much:tak:

papa
Miłego dnia
 
reklama
Czesc dziewczyny!

My sie meczymy z zabkami... Nocka tragiczna... Mia nic nie spala, miala straszna goraczke... :sad: Cale szczescie, ze moja mama mi z PL przywiozla srodki przeciwgoraczkowe dla maluszkow! A dzien tez straszny... Moje malutkie nie moze przysnac na dluzej, budzi sie po 15 min. z okropnym wrzaskiem... :-( Goraczka jakby spadla, ale nadal jest rozgrzana... No, chyba, ze mam termometr do d***... :oo: No i juz ciezko mi wyczuc, czy te jedynki jej sie przebily, czy nie oraz czy meczymy sie z tym, czy z czyms nowym... :confused:

Niuniunia - dzieki, kochana!

Witam sie z nowymi mamusiami!


Zycze Wam milego dnia. Nie mam silki na wiecej, ale bede wlatywac. Buziaki!
 
Do góry