reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Teraz znów mi gorzej... masakra. Muszę jakos do 15 wytrzymać. Nie zrobiłam dziś kompletnie nic w pracy:-(

Mikado jak dla mnie nr 1. Bardzo elegancka:-)
 
reklama
My już dziś po spacerze, od rana byliśmy dwie godzinki. Igor w tym czasie pół spaceru podziwiał a pół spał. Był bardzo grzeczny i w nagrodę zaczęliśmy wprowadzanie glutenu:) Pierwsza łyżeczka za nami. Zobaczymy, trzymajcie kciuki, zeby było ok. Podaję w formie kaszki z nestle.

No i dziś u nas bardzo ciepło więc pewnie jeszcze jeden spacer przed nami, planujemy wyskoczyć do Rajskiego Ogrodu po jakieś sadzonki na balkon. No i dziś normalnie moje dziekco było dopajane z łyżeczki i w tej formie to nawet woda mu smakuje, butelka jest wciąż be.

mikado - u nas spanie na brzuchu odpada, Igor nie potrafi tak porządnie i spokojnie głowy położyć, dlatego bardzo sporadycznie śpi. A co do fryzury to też uważam, ze pierwsza.

aneczka87 - mam nadzieję, ze Zosi spacerówka przypadnie do gustu.
 
Hejka mamuśki!!
Podczytuję was, ale jakoś nie nadążam odpisywać. Zanim znajdę czas na pisanie, temat już nieaktualny :-) W ciągu dnia nie daję rady, jak wy to robicie, że piszecie pomiędzy rozwieszeniem prania, przemieszaniem zupy a zabawą z maleństwem? Czy to ja jestem taka niezorganizowana czy moja Mała taka absorbująca? Włączając myślenie pozytywne - stawiam na to drugie, żeby się nie dołować :-)

Od wczoraj jesteśmy u moich rodziców, jest 36C w słońcu (!), plażujemy się na kocu w ogrodzie, fauna i flora mnie kąsa - jak ja tego nie cierpię!!

gola
- powodzenia z realizacją planów biznesowych!! Takich miejsc na pewno potrzeba przy obecnych problemach żłobkowo-przedszkolnych

margo - ja też jestem uzależniona od książek, a teraz nie mam jak czytać przy Małej, więc jestem na głodzie literek :-)

mikado -1sza od lewej, taka romantyczna :-)
 
U nas tez dzisiaj ladnie wiec jak wyszlysmy na spacer o 10 to wrocilysmy o 13.30 zostawic wozek i pojechalysmy po malego do przedszkola.
Dziewczyny przezylam szok normalnie...Na spacerze slyszalam jedna babke- szla z dzieckiem, dziewczynka lat ok 3 i jak to dziecko nie chciala sluchac a ta do niej " ty gnoju" ,"debilu"
Ja mam 2 dzieci, synek ma 3,5 roku i nie raz tez mnie zdenerwowal ale nigdy w zyciu tak do niego nie powiedzialam, serce by mi chyba peklo jakbym sie tak do dziecka odezwala...
 
Mikado mnie też sie 1 podoba
Syl jak najbardziej przypadł do gustu odrazu ładnie sobie usiadła, wszystkie możliwe zakamarki podotykała, troszku popróbowała (nie była by soba gdyby coś do buzi nie wzięła):-D
 
Witajcie dziewczyny!
Padnięta jestem po dzisiejszym spoacerku i zakupach, słoneczko nieźle daje!

Cocca witaj z powrotem, bardzo mi przykro z powodu cioci, masz rację, że niby jest czas, żeby sobie uświadomić to, co nieuchronne, jednak zawsze trudno się z tym pogodzić...
Niitka b.dziękujemy za radę w sprawie krostek, właśnie się zastanawiałam, co kupić mojemu Arturowi, bo od kilku tyg.ma takie krostki pod dolną wargą (od wkładania wszystkiego do buzi, od smoka, uczulenie??) i nie wiem, co będzie dobre. szkoda tylko, że krem dość drogi (ponad 30 zł),ale jeśli dobry, to kupię.
Ponko &&&&&za egazminy!!!!!
Julianna ja kupiłam do rodziców używany firmy Brevi, b.się sprawdza, mały ma w nim zabawki i poduchy. Kupowałam przez tablicę.pl, dałam śmieszne pieniądze, bo 80 zł. Co do bucików, to zakładam obecnie 19-ki.
Ssabrinka mi Mały tez chciał wstać wcześnie, ale wzięlam go do nas i na brzuchu pospał.
Anus witaj po długiej przerwie, z tym czase a w zasadzie jego brakiem, to się tobie nie dziwię przy 2 dzieci. na pewno jesteś dobrze zorganizowana!! Zaglądaj częściej!!
Angie może Kinia ma skok rozwojowy i potrzebuje więcej jedzonka??
Onanana pewnie już jesteś w domku, regeneruj siły kochana! Beawo dla męża, że tak sprawnie przejął twoje obowiązki!!!! Ta długa podróż trochę mnie przeraża, ale będzie dobrze, najważniejsze, że pierś zawsze w zasięgu Małego, także podróż też sprawniej idzie, trzeba się będzie tylko zatrzymywać na karmienie.
Mikado mi tez się podoba fryzura nr 1. Kwiatek będzie pasował, byle nie za duży :-)
Syl ja tez planuję kupić jakies drzewka na balko, bo narazie goły :-)
Maggipka fajnie jest się zrelaksować na łonie natury, ja ostatnio reozebrałam Artura w te upały i leżał ze mną na leżaczku, na tarasie u rodziców. Sielanka :-)
Filipkowa mama- normalnie jakaś patologia z tą babą, margines społeczny. Kto się tak odzywa do dziecka???!!!
 
AniaSm nie bałaś się, że mały wywróci basenik przy próbach wstawania? Szukam kojca na tyle stabilnego,bo 9kg mauszek go nie wywrócił, jeśli się będzie podnosić i podróżować po brzegach kojca ;)
nie było szans żeby wypadł z baseniku ,co najwyżej wypełzał ;-), a wstawać zaczynał przy wyższych meblach :tak: ,o znalazłam zdjęcie https://picasaweb.google.com/102767602632685402639/KubaCz2#5482251334737592978
on dostał basenik na dzień dziecka gdzie akurat skończył pół roczku , a Lena teraz sporo czasu na macie spędza albo na puzzlach piankowych i nie chce jej ograniczać kojcem ;-)
mikado mi się podoba ta środkowa fryzurka ;-)
 
filipkowa mama to nic- moja koleżanka z klasy urodziła dziecko nie planowane mały zaczął jej płakać pod marketem, a ona do niego cicho bądź bo ci kurw... kości pora****e !!! Jak ja to usłyszałam to uszy mi zwiędły dziecko rok miało. Nienormalna jakaś...

Mikado mi się podoba fryz nr 1

Onanana- wracaj do zdrówka :*

sorki,że do wszystkich nie piszę, ale jakbym miała poczytać wszystko i odpisać każdemu nie dałabym rady brak czasu no i mąż o 20 codziennie w domu.Więc sama muszę jakoś sobie radzić rano na 6 do pracy o 14,15 w domu to zaraz karmienie Alana, obiad ,zabawy jak uśnie chwila na net, prasowanie, pranie mycie naczyń, kurzu podłóg itp, i karmienia, no i pod wieczór szykowanie śniadania, kąpanie Alana i o siebie dbanie na sam koniec później obejrzę na wspólnej a o 21,30 lulu idę :p tak siadam, dobrze,że Alan od 20 śpi do rana
 
hej :-) no nie mogłam sie powstrzymać, żeby nie nadrobić co u Was :-)

Gola super pomysł z własnym biznesem! Tylko sie nie poddawaj kochana!:-)
 
reklama
Witam Was w ten cudowny choć parny wieczór!

Mikado
najbardziej podoba mi się pierwsza z lewej,
Julianna, a nie martwisz się że trochę ograniczysz pole widzenia małego jak go wsadzisz w kojec? Myśmy oglądali kojce w poniedziałek i w sumie to szkaradne i trochę jak więzienie, ale oczywiście to tylko moje zdanie ;-) Filip już raczkuje a my bez kojca jakoś sobie poradziliśmy, na panelach rozłożyłam bardzo gruby koc i jak z niego schodzi to go tam kładę z powrotem.
Andrzelika, Filipkowa mama, ja nie rozumiem takiego traktowania dzieci, nigdy w życiu nie powiem czegoś takiego do swojego dziecka, dla mnie to jakiś horror.

Byliśmy na szczepieniu, Filipek dzielnie to zniósł a potem zasnął :tak: W ogóle dużo dzisiaj spał i dużo się bawił. Okazuje się, że to nie jeden ząbek idzie a trzy. Tak więc niedługo Filip będzie miał pięć :szok:
Ogólnie waży 7200, mierzy 66cm. Ach, cudny dziś dzień choć skwar potężny, w tramwaju jak nie było klimy to prawie zemdlałam, Fifi w krótkim rękawku i szortach bez skarpetek, inne dzieci tak grubo poubierane, widziałam nawet dziecko w kurtce a było ponad 30 stopni:szok: no ale chyba tylko ja zimno chowam, jak obserwuję na ulicy...
 
Do góry