reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

czesc dziewczyny,
u mnie nocka srednio, Kinga jadla o 1.30 i o 5.00 a potem po 7.00 juz wstala. Od kilku dni budzi mi sie dwa razy na karmienie ale chyba dlatego ze ostatnio w ciagu dnia zjada mniej. Ale niebardzo chce mi sie tak wstawac, zwlaszcza ze jakos nie umie sie polozyc wczesniej, zawsze dopiero po 23.00 laduje w lozku.
Pogoda u nas tez deszczowa, musze sie wybrac do sklepu, mam nadzieje ze uda nam sie znalezc przerwe w deszczu.

Ponko trzymam kciuki, no zaskakuje nas twoj Filipek swoimi umiejetnosciami.

Ssabrinaa no to nocka taka sobie, u mnie tez pogoda powoduje ze nic tylko bym spala.

Julianna ja mam takie lozeczko turystyczne, Babylo Twinkle Travel Cot – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores Kinga jak narazie lubi sie tam bawic i dla mnie tez jest bardzo wygodne.

anus witamy ponownie, dobrze slyszec ze u was wszystko dobrze, Marika zdobywa nowe osiagniecia i rosnie zdrowo
 
reklama
Hej kochane!! nadrabiam Was od 8 rano. Ja juz dziś w pracy. Nie czuje sie za dobzre ale szkoda mi urlopu a na L-4 nie chcę iść. Dziś juz potrafię coś jeśc i pić. Wczoraj zwracałam wszystko
:-( Wczoraj się popłakałam że nawet nie mam siły z Majcią sie pobawić a ona moja perełka się do mnie śmiała:-( Mój mąż zajmuje się małą superowo. Jestem bardzo dumna z niego. Sam sobie ze wszystkim radzi. Maja jest za nim głupia jak nie wiem, aż zcasem jestem zazdrosna, no ale lepiej tak niż w drugą stronę;-)
Ankusch u mnie z bufetem jest tak samoJ
Gola dla nas nie problem zaglądać do komisu- przynajmniej jest jakiś ”cel” spaceruJ Wizyta dot. rozszerzania diety chyba Cię nie zadowoliła?? Mam nadzieje że pójdzie Wam to gładkoJ A co do Ciebie to koniecznie zrób badania!! Powodzenia z biznesem kochana, trzymam kciuki&&&&&&
Niuniunia tort wygląda bardzo smakowicie!! Masz talent!!
Anek kuźwa teraz czytam o tej niani!! Co za babsko!! Kochana mam nadzieję że szybko znajdziesz kogoś odpowiedzialnego dla Zosieńki!!!
Mikado Maja nie śpi na brzuszku, tzn kilka razy zdarzyło jej się uciąć drzemkę na brzuszku ale w nocy śpi na pleckach.
Angun wow!! Daleka trasa przed Wami!! My chyba nad Bałtyk w tym roku, także ok. 600 kmJ Czekamy na zdjęcie Artura w krzesełku!!!
Gola, Cocca, Anna najlepszego dla maluchów!!!!!
Angie mam nadzieję ze dostaniecie zielone światło na rozszerzanie diety!!
Winki jesteś niesamowita!!! Zazdroszczę tych wszystkich podróży!!
Ssabrinko a te krosteczki to nie potówki??
Ponko super że wyjazd taki udany!! Ale z Filipka sprawny chłopaczek!!
Martttika może będzie lepiej??
Andrzelika super że jesteś zadowolona z pracy!! To bardzo ważne!!
Margo super że tak aktywnie spędzacie czas!! Korzystaj kochana, bo Tobie się też niedługo kończy!!
Ania Sm trzymam kciuki za Kubusia&&&&&&&& Na pewno wszystko będzie dobrze!!
Mirelka ale będzie miała teraz życie!! Sama dziecka nie dała leczyćL
Cocca kochana współczuję Ci śmierci cioci!! Biedna, tyle lat walczyła:(
Anus witaj kochana. Ja też mniej zaglądam w związku z powrotem do pracy, ale bez BB nie umiem żyć.
 
Julianna współczuje nie wyspania i tego, że zostaniesz teraz sama.
Ponko Fifi raczkuje, to musisz uważać, żeby Ci nic nie ściągał...powodzenia na egzaminach
marttika kurde, szkoda że się rozczarowałaś tą pracą, może w międzyczasie szukaj czegoś innego
onanana współczuje choróbstwa, ale chyba ostatnio wirusówka w powietrzu wisi, bo mój tak na majówkę się załatwił,że się go aż pytałam, czy z wc sie ożenił
Gola kciuki trzymam za biznes, fajny pomysł, myślę, że będzie wzięcie jak Wam się uda otworzyć, tyle dzieci się do przedszkola nie dostaje
anus0207 witaj spowrotem, a każde dziecko się rozwija indywidualnie

Zośka już po drzemce, jemy i idziemy na dwór dziś pierwszy raz w spacerówce, pierwsze wczorajsze próby przymierzania jej się podobały.muszę Wam się pochwalić, że wczoraj Zosia ucięła sobie 40 minutową drzemkę na brzuchu gdzie ona nie umiała główki kłaść a od paru dni tak sobie na spokojnie na chwilkę próbuje kłaść na tak dłużej:-D
 
hej
Julianna u mnie zamiast kojca był mały basenik wypełniony pluszakami i innymi zabawkami którymi Kuba sobie nie mógł krzywdy zrobić i teraz też tak zrobię , tylko basenik znajdę :tak:
Sabrina oj u mnie pogoda podobna no i ja też najczęściej rozpuszczalną ,chociaż czasami robię sobie zwykłą kawe ale w zaparzaczu bo jakoś lepiej smakuje niż z fusami w szklance ;-)
no i musze zmykać bo się mała obudziła a coś mi marudzi ostatnio , do później
 
I u mnie Sami juz jest po drzemce ale krotkiej bo tylko 30 minut wiec pewnie popoludniu bedzie spal znowu ze 2-3h to i Ja sie pewnie przespie :-D
onanana dobrze ze juz sie lepiej czujesz kochana oby Ci to juz odpuscilo,wielkie gratki dla Twojego ze sobie tak superowo radzi z Majeczka ;-) a co do krostek to potowki to nie sa jestem pewna ze od jedzenia i dzisiaj robie malemu przerwe i moze i jutro i bedzie jadl tylko mleczko :tak: a w jednym ze sloiczkow ktore mu podawalam bylo mleko oraz cos przennego wiec pewnie od tego :tak: przy zakupie pewnie cos przeoczylam i nie zauwazylam co ma w skladzie ten sloiczek :tak:
AniaSm Ja to kiedys pilam kawe normalna ale zawsze sie kiepsko po niej czulam brzuch mnie bolal czesto itd i jakos nigdy nie wiedzialam od czego az przeszlam na rozpuszczalna i problem mam z glowy :-)

Ale mi sie spac chce dzisiaj :eek:
 
AniaSm nie bałaś się, że mały wywróci basenik przy próbach wstawania? Szukam kojca na tyle stabilnego,bo 9kg mauszek go nie wywrócił, jeśli się będzie podnosić i podróżować po brzegach kojca ;)
 
Gola bardzo fajny pomysł z tym Klubem Malucha bo i mogłabyś się z Polą nie rozstawać. Tym bardziej trzymam kciuki && !
margo też jestem a raczej byłam molem książkowym bo teraz kładę się, zaczynam czytać i momentalnie zasypiam. Ostatnio we wczesnej ciąży przeczytałam 4 książki a pod koniec ciąży działały na mnie usypiająco jak głos Krystyny Czubówny :-D Jak odeśpię to wrócę do tego nałogu;)
AniaSm trzymam kciuki za Kubusia oby sprawnie i bezboleśnie poszło!
angie 11-12 mi jak najbardziej pasuje, tylko nie zaśpij:) Mam nadzieję,że prognoza się sprawdzi, ma być słońce!
cocca bardzo współczuję z powodu cioci, przykro tak patrzeć jak ktoś odchodzi, <przytulam>
Ssabrinaa znam to ze smoczkiem, miałam tak z córką, najgorsze było w nocy szukać smoczka po ciemku. Filip na szczęście nie używa pomimo usilnego wciskania mu do buzi, nie nauczył się.
Julianna buciki mamy ale nie używamy, kojca nie kupię bo to będzie kolejne legowisko dla kota, kot łóżeczko, wózek i przewijak już zaliczył i przez to prawie zmienił właściciela. Teraz za karę śpi w kuchni na krześle:)
anus0207 fajnie,że znów zajrzałaś :)
onanana tylko pogratulować,że mąż daje radę z Majusią, wiem jak to cholerstwo - jelitówka potrafi wymęczyć, ja po tym (po kroplówkach z odwodnienia) spalam 2 doby non stop. Na szczęście dochodzisz do siebie!

Pytałam Was o spanie na brzuszku bo nie wiedziałam czy można dziecku pozwolić. Filip uwielbia spać na brzuchu. Sam się odwraca ale,żeby sobie rączki nie przygniótł to go kładę zwłaszcza nad ranem i nawet ostatnio spał tak ciągiem 4 godziny od 4 w nocy. Bardzo się tego bałam ale jak już sprawnie głowę trzyma i przekręca to strach mija i jeszcze monitor go pilnuje.

Jeszcze z innej beczki : wybrałam fryzurę na wesele córki, doradzicie którą? Kolor brązowy będzie.
gallery-81078597-500x500.jpggallery-83442836-500x500.jpgzdjecie,b,7875_0,.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mi się bardzo podoba pierwsza :) Zwłaszcza, jeśli do takiej fryzury zostanie dobrany jakiś kwiatek lub inna ozdoba do włosów w kolorze sukienki :) Tak to sobie wybrażam :)
 
reklama
Mikado Ja mam 2 smoczki wrazie wlasnie jakby mi gdzies zapodzial tego jednego w nocy ale nie zawsze ma takie nocki ze musi go miec ostatnio wlasnie jakos tak gorzej sie mu spi nie wiem czemu ale przypuszczam bo cos u nas w pokoju zaczyna byc dosc duszno i cieplo i pewnie temu nie spi sie mu za dobrze i wtedy domaga sie tego smoka :tak:
A co do fryzurki to mi sie podoba srodkowa :tak:
anus milo ze wrocilas ;-)
 
Do góry