reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Cześć Panienki (jak mawiała moja nauczycielka w szkole średniej;-))! Jesteście niesamowite, mam do nadrobienia 26 stron:szok: U mnie już lepiej, choć długo byłam osłabiona. Teraz już wróciłam do normy, w długi weekend nawet zaliczyliśmy wizytę w zoo, bardziej dla nas dla relaksu niż dla Franka, dla niego jako spacer. Wczoraj Franuś skończył pół roku, ale ja miałam bardzo przykry dzień, bo byłam na pogrzebie cioci, która walczyła z rakiem przez 12 lat, cały czas kipiała optymizmem, mimo, że śmierć zaglądała jej głęboko w oczy, lekarze sami się dziwili, że tyle wytrzymała, miała niesamowitą wolę życia. To była bardzo bliska osoba, więc ostatnie parę dni miałam takie smutne, choć wiem, że już nie cierpi... Dlatego też tyle tu nie zaglądałam, nie miałam jakoś ochoty....
AniaSm u mnie też mąż nie wstaje sam, tak jak Angie ja słyszę Franka, szarpię brutalnie męża i dopiero wtedy mogę iść spać jak on wstanie:-)
Gola ani kłótnie ani ciche dni nie są dobre... mam nadzieję, że się u Was też poprawi! Kurcze byliście niedaleko mnie:-) w tym skansenie jest kościół z mojej miejscowości!
Mikado zdolną masz córkę i piękną:-) bardzo zresztą do Ciebie podobna! Mój nigdy nie zasnął na brzuszku, boleję nad tym...
mim dobrze, że to tylko tak się skończyło!
Angie każda ma z nas gorsze dni a co dopiero przy chorym dziecku, nie patrz na to, że termin odległy, tylko, że w końcu go macie! Tyle czasu czekaliście... Trzymam mocno kciuki, Kingusia i tak już za dużo wycierpiała. Widzisz, Kingusia Ci wynagrodziła przewrotką:-) mój umie tylko na brzuch...
Ankusch my ostatnio wymienialiśmy niekapek kupiony na allegro (brakowało smoczka niekapka), w środku w opakowaniu przesłali nam kasę za przesyłkę, byłam zaskoczona:-)
Niunia podziwiam z tym pieczeniem, uwielbiam gotować, ale niecierpię piec... tam wszystko trzeba odmierzać a ja lubię pofantazjować:-)
Onanana dobrze, że z Majeczką już trochę lepiej. Też nic nie brałam, pamiętaj tylko o nawadnianiu, jest też taki proszek chyba Orsalit, jak kupisz dla dzieci to chyba możesz pić, to na odwodnienie.


Dziewczyny trzymam za Was kciuki za powroty do pracy!

Dziękujemy za życzenia! Najlepsze życzenia dla Poli i Tymcia!!!
 
reklama
Sami juz spi od 19 czasem sie wierci i domaga sie tego smoka co jakis czas ehh zaczyna to byc meczace zwlaszcza jak jestem w trakcie jakies roboty w kuchni rece upaprane a ten pojekuje,oczy zamkniete i czeka az mu ktos da tego smoka :eek:
martttika przykro mi z powodu tej sytuacji w pracy jest az chore ze na rozmowie inaczej a w rzeczywistosci jeszcze gorzej,duzo sil Ci zycze mamusiu ;-)
Mikado no niby sie nie podaje ale angielska doradczyni w sumie kazala dawac od 6 miesiaca do obiadku tak po 1-2 lyzeczki takiego mleka i obserwowac :tak: a tak to w wielu obiadkach w sloiczkach z Hippa po 6 miesiacu wlasnie jest mleko krowie no i gluten tez nawet w niektorych deserkach :tak:
Gola ale mialyscie super dzien az zazdroszcze bo u nas ladnie bylo tak do 11 a potem juz sie zepsulo i deszcz przylazl znowu :eek:
margo no to super ze Lenka Ci dala tak poczytac ;-) a dobra ksiazka czasem potrafi wciagnac ze az sie nie chce przestac czytac :tak::-)
Angun no wlasnie ze nic nowego mlody nie dostal,jadl wszystko to samo co zawsze jedynie ta odrobina tego mleczka ale tego bylo normalnie kilka kropel ale pewnie taka ilosc mu wystarczyla,no nic zobacze co bedzie jutro czy przybedzie chrostek czy jak.No to czekamy na foteczki ;-)
margo ale intensywny dzien was czeka jutro,juz teraz Ci zycze udanego jutra ;-)
angie super ze wizyta z fizjo sie udala i ze Kingusia grzeczna byla i zadowolona,trzymam kciuki za nauki raczkowania,zobaczysz ze Kingusia szybko sie nauczy dzielna dziewczyna z niej jest ;-)
mirelka super ze i wam sie dzien udal na swiezym powietrzu ;-)
Cocca fajnie ze zaliczyliscie taki wypadzik do zoo a Franus moze teraz nie bardzo czerpie frajde z takiego wypadu ale pewnie nastepnym razem juz tak :tak: wyrazy wspolczucia kochana z powodu straty cioci,rak to jest cholerstwo wiem cos o tym moja mama zmarla na raka 8 lat temu a walczyla 6lat :-(

Zycze milej nocki maminki ;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Ssabrina mam nadzieje ze nocka Wam minie spokojnie, kiepsko z tym smokiem. Ja nie mam takiego problemu, Kinga na noc wogole nie uzywa smoka, zasypia i spi bez, jedynie w ciagu dnia jak ma problemy ze zasnieciem to dostaje smoka, ale jak zasnie to go wypluwa i spi bez. W sumie to bardzo malo go uzywamy.

Cocca witamy po przerwie, dobrze ze juz jestes zdrowa i udal Wam sie wypad do zoo, takie dni relaksu nam sa potrzebne. Bardzo mi przykro z powodu smierci cioci. Wiem co to znaczy walka z rakiem, moja babcia 13 lat walczyla z rakiem pluc mimo iz lekarze nie dawali jej zadnych szans na poczatku.
Niestety jeszcze nie znamy daty operacji, 28.05 dopiero mamy spotkanie z lekarzem zeby to ustalic.
 
hej dziewczyny, ja z reguły tylko was poczytuje :) ale mogę podzielić się teraz poradą co u nas pomogło na krostki. moja zosia miała wprowadzane "słoiczki" powoli a jednak przegapiłam sprawę i jak pojawiły się krostki to za cholerę nie wiedziałam od czego. na początku myślałam że to od kropelek na kaszel ale niestety po odstawieniu krostki były nadal. ostatnio udało mi się ogarnąć że to chyba od brzoskwiń hippa bo jak zjadła cały słoiczek to na drugi dzień cały brzuch miała wysypany. po całkowitym odstawieniu było o niebo lepiej. przez kilka dni w ogóle jej odstawiłam wczystkie dania i teraz powoli znów wprowadzam. a na zagojenie - kąpałam ją przez 2 tyg w krochmalu - teraz już wróciłam do oiltatum, a do smarowania najlepiej sprawdził się krem atopra med. po 2 dniach już efekty były. także jeśli któraś ma problem z pozbyciem się krostek to poza odstawieniem alergenu polecam ten krem.
 
Hej, ja tuż przed egzaminem wpadam się zrelaksować na BB :) Filip znowu usiadł dzisiaj sam i znowu mnie zaskoczył więc nie zauważyłam jak to robi :-D to dla mnie zagadka na razie.
Zjadł też trochę kaszki bananowej na śniadanie, dumna jestem, bardzo mu smakowała ;-)

Angie cieszę się, że macie tę wizytę niedługo, oby termin Wam szybko wrzucili, trzymam kciuki! Fajnie, że się z Mikado widzicie, Wy w Irlandii obok siebie a ja tu w Gdańsku nie mam nikogo obok ;-)
Gola, trzymam kciuki za biznes, poszukaj może info o jakichś dotacjach, zawsze fajne na start :tak:
 
Witam mamusie :-)

jakie pustki od rana, :-)u nas pogoda dziś słoneczna dzień spędzimy na ogrodzie, spacerkach siostra ma wpaść w odwiedziny więc będzie miło:tak:
u nas nocka ok mała spała do 8.30 z pobudką ja jedzonko o 5.00,

nitka
dziękujemy za twoje rady może któraś z mam skorzysta
martttika przykro mi że w pracy okazało się inaczej wiem jak się cieszyłaś z tego że idziesz do pracy a tu się okazało co innego, trzymaj się dzielnie kochana:-)

Życzę Wam miłego dnia
ja zmykam na ogród,papa
 
hej kochane, u nas nocka średnia, mały kręcił się, ale tylko do 2.30, później spał ładnie do 5.50, wstał, pobawił się,pomarudził i od godziny drzemie U nas ładne słoneczko za oknem, może wypali jakiś spacerek w wózku lub nosidełku ;)
Szukam jakiś bucików dla małego , jakie rozmiarówki noszą wasze pociechy :)?

ach, a powiedzcie mi, kupujecie już kojce ;)?? bo ja się rozglądam i nie mam pojęcia jaki by wybrać.....
 
Ostatnia edycja:
Hej maminki :-)
U nas nocka w miare ok jedynie Sami obudzil mnie przed 3 swoimi opowiadaniami i gadaniem,myslalam ze juz ma po spaniu no ale po butli poszedl spac tylko juz zemna.Pobudke juz mi zrobil kolo 6 rano,jestem jakas nietomna dzisiaj a do tego pada deszcz od wczoraj,cisnienie jest chyba niskie bo mi sie normalnie oczy same zamykaja,kawe juz zaliczylam,rozpuszczalna bo innej nie pije a to raczej tak nie daje kopa jak normalna wiec pewnie kilka dzisiaj wypije tych kaw :eek:
ponko powodzenia na egzaminie &&&&&&& no i Gratki dla Filipka za samodzielnosc,super ze juz sam sobie siada :-)
mirelka milego oraz udanego dnia ;-)
nitka dzieki za rady ;-)
Julianna Ja sie nie rozgladam za kojcem,raczej nie mialabym gdzie go postawic :sorry2:
 
reklama
Julianna_Szcz u mnie kojec sie nie sprawdził przy pierwszym Dziecku. Moje nadpobudliwe dziecko czuło sie w nim mocno ograniczone. Ja miałam takie zwykłe jakby łóżeczko turystyczne,kupiłam w UK w tesco za 20F bo czesto sie przemieszczamy i myślałam, ze sie przyda, ale synek ani nie chciał w nim spać ani sie bawić. no ale jak to sie mówi jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :))))
zobaczymy jak bedzie z Córeczką,jak zacznie sama siadać to jej rozstawie na próbe.

witamy Was po dłuższej przerwie :))
u nas wszystko dobrze. Dzieci rosną szybko i zdrowo. Marika ma dwa zęby i ciagle sie budzi na jedzenie co 2-3 godziny. o mleku modyfikowanym nawet nie mysli, tylko nim pluje. z osiągnieć ruchowych to strzela obroty z bpleców na brzuch, z brzucha na plecy wiec najbezpieczniej jest na podłodze. ja to nie mam czasu na nic i tak sie zastanawiam czy to wina meza czy moze za dużo sobie planuje każdego dnia :))
widze, ze Wy sie tu ciagle regularnie wspieracie,pocieszacie, dzielicie osiągnieciami Maluszków - fajnie, bo często jest tak, że forum po narodzinach Dzieci umiera, a tu ciagle jest gwarno i wesoło.
No a Wasze Dzieciaczki sa cudowne i jakie zdolne, jestem w sozku, że niektóre siedzą, niektóre prawie raczkują :)) BRAWO, BRAWO. ja jedyne co robiłam w ostatnich dniach miesiacach to tylko zawsze z radościa oglądałam galerię naszych Bobików.
życzymy udanego dzionka :*
 
Do góry