reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Angun teraz jest świetny moment(wiek) na przenoszenie małego do jego pokoju.I pamiętaj bez lampki niech zasypia! Ja też się zbieram:tak:...szkoda tylko że całej nocy nie przesypia:-(...
 
reklama
Hehe apropo tej lampki co wspomniała Anna ostatnio kolega mojego męża(ma dziecko 3miesiące) pyta kiedy przestaliśmy spać bez lampki... a mój a po co mu lampka?? czy w brzuchu miał widno?? :-D:-D a ten odpowiedział aby mały się nie bał ,kiedyś coś mój wspominał że w nocy wstaje i spać nie chce ich ten mały ...ale w domu się śmieliśmy my nigdy nie świeciliśmy jak coś się działo to włączałam na tak tylko tylko bo mam dotykową ogarniałam temat i dalej spać bez żadnego gadania czy bawienia.
 
Kochane nie nadrabiam Was bo nie mam siły. Ja dziś urlop- od rana siedzę na wc i leci ze mnie woda i wymiotuję. Czuję sie fatalnie. Tabsów za bardzo ni można jeść bo karmienie i muszę sama jakoś to zwalczyć.
 
ponko powodzenia kochana na egzaminach &&&

ankusch i u mnie sloneczko dlugo nie poswiecilo ehh ledwo co wylazlo a juz chmurska przylazly i zrobilo sie zimno :-(

syl Gratulacje za kolejnego zabka !!!Ja to malego od kilku tygodni kapie caly czas w emillient a krostki to ma od czegos co zjadl.

Martttika kochana a co sie dzieje?mam nadzieje ze wszystko ci sie ulozy.

Onanana duzo zdrowka kochana,pij duzo wody.

Dostalam dziewczyny wiadomosc od naszej Margany :
''Bardzo dziekuje wszystkim za pamiec!U nas wszystko w porzadku.Przygotowywujemy chrzciny,a do tego Natalka zrobila sie bardziej zajmujaca.Czesto nie mam czasu nawet wlaczyc kompa.Bardzo tesknie za wmi i postaram sie niebawem zajrzec
na forum.Sciskam wszystkie mamuski i dzieciaczki :-* ''
 
Ostatnia edycja:
Julianna jakie mleko dajesz, mój Alan też dostał zatwardzenie po zmianie z 1 na 2, bąki puszcza no i twarde klocuszki po trochu robi, ale nie płaczę tylko biedny się męczy dzwięki przy kupie oddaje tak stęka, teraz daję mu dużo picia

ssabrina mój Alan na brzusiu miał potówki małe też nagle wyszły
 
sabrina oczywiście wynagrodzenie już inaczej się przedstawia niż na rozmowie i tak ogólnie nie jest lekko...
Dzięki, że pytasz :)

onanana moja koleżanka też wczoraj przeszła podobną męczarnię... Dzis wyglądała jak trup :-(
 
Martika-też byłam w takiej pracy gdzie niby rzekomo miało się zarabiać najmniej 2000zł, a się okazało, że jeszcze ja im praktycznie do interesu dołożyłam, bo mieli taką opinie, że nikt nie chciał tam chodzić i traciłam po 600zł na dojazd a dostałam 800zł a całe dnie na dwie zmiany byłam :/ teraz chodzę do FM Bodzio i bardzo sobie chwalę
 
angie zapraszam w piątek :-)
Gola trzymam mocno kciuki,żeby biznes wypalił! Ja Ciebie doskonale rozumiem z przemęczeniem bo sama karmię co 2-3 godziny i dodatkowo wstaję żeby ułożyć dziecko, poprawić kocyk itp. że czasem jestem nieprzytomna nad ranem. W soboty miewam lepiej bo nakarmię około 7 rano i mąż mi dziecko zabiera na dół a ja czasem dosypiam 2-3 godziny, to dla mnie bardzo dużo. Do tego ciągle u nas pochmurno a kawy nie pijam często i jestem ciągle śpiąca. Dzieci nam rosną, zęby wyjdą, cycek się skończy i już będzie tylko lepiej ze snem;)
Angun ja planuję po roku przenieść łóżeczko bo do roku zamierzam karmić ni nie chciałoby mi się nosić dziecka do karmienia bo karmię na śpioszka w moim łóżku. Jak wyjdzie? czas pokaże..
Ssabrinaa całkiem możliwe,ze to uczulenie na mleko krowie bo tego sie nie podaje do roku.
ponko &&&& za egzaminy.


U nas zimno, mokro itp. monsunów ciąg dalszy:(
 
reklama
Andrzelika1988 Gerber nr 2 obecnie. Masakra jest jakaś, robi bobki a nie kupy :/ Bąki go męczą i ogółem nie wydaje się szczęśliwy :/
 
Do góry