reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Dzien dobry mamusie :)
Widze, że dziś jest u nas pusto ;)
margo - super miałaś dzionek, też już się stęskniłam za takimi babskimi posiedzeniami przy winiaczu ;):tak:
onanana - podziwiam Cię za te baseny! Najważniejsze, że z ojcem nie mieszkasz i masz swoje życie, ja niestety z moim muszę się męczyć ( na mamę nie narzekam i cieszę się, że z nią mieszkam)
mirelka - ja to jakbym na noc włosy zrobiła, to rano od razu musiałabym poprawaić ;) A wygodniej byłoby m ito robić wieczorem...
Na raze u nas szaleńswa z cepełkiem n polu nie am, ale ma być ładnie ;)
miłego dnia laseczki:)
 
reklama
Hej maminki :-)
U nas nocka ok,poranek juz zaczelismy od 7 i tak dajemy czadu :tak: Pogoda u nas tez nie jest fajna,mglisto jest i chlodno ale mam nadzieje ze sie popoludniu troszke rozpogodzi tak jak wczoraj :tak:
margo super ze Ci sie wypad do kolezanki udal :tak:
onanana z tym basenem jestes niepokonana.podziwiam Cie kochana ;-)

Milego dnia kobitki ;-):-)
 
czesc dziewczyny,

u mnie nocka spokojnie choc cos sie mojej Kindze poprzestawialo i zamiast jesc o 3.00 i potem o 7.00 to je o 1.30 a potem przed 6.00, nienawidze wstawac tak wczas zwlaszcza ze potem juz nie chce zasnac. O 7.00 moj wraca z pracy to ja calkiem wybudzi. Dzis rano mielismy ja kapac bo woreczek zaczal przeciekac, a zawsze robimy to w dwojke, ale zanim tata zjadl sniadanie to Kinga zasnela, wiec ja zostawilam ale jak sie obudzila o 8.30 to juz nie bylo szans by ja tak zostawic a za to tata spal. Wiec zabralam sie za to sama, musze sie przyznac ze pierwszy raz sama kapalam Kinge ale wiedzialam ze jakby co to po prostu bede go wolac do pomocy ;-) ale dalysmy rade, gorzej jest z woreczkiem bo ona od razu pakuje tam roczke i trzeba jej ja jakos trzymac i do tego zalozyc ten woreczek a to dosyc precyzyjna robota ale bylysmy dzielne i dalysmy rade same:-) jestem z siebie dumna :-D tata spi nadal i nawet nie wie co sie dzialo.

Kinga teraz na macie a ja jem sniadanie. U nas zapowiadali piekna pogode na nastepne kilka dni a tu narazie pochmurnie, mam nadzieje ze sie polepszy a na spacer i tak pojdziemy


Gola super mialas dzien wczoraj, nam tez sie marzy wlasny domek, dzialke juz kupilismy, w Polsce oczywiscie ale teraz wszystko wzielo w leb bo wole zeby Kinga tutaj dorastala, znacznie lepsze mozliwosci dla niej i spoleczenstwo duzo lepiej nastawione. Zobaczymy jak bedzie, moze na starosc sobie domek postawie.

onanana jeszcze raz podziwiam, ile razy w tygodniu chodzisz na basen, przy takiej dyscyplinie raz dwa stracisz bardzo duzo i to w zdrowy sposob.

ponko powodzenia na egzaminie

mirelka u mnie nie ma szans wieczorem robic wlosow, rano i tak musialabym zaczac od nowa.

Aaa wczoraj pielegniarka wazyla mi Kinge, ma juz 4,88kg i 56 cm, wiem ze jest malutka w porownaniu z waszymi dziecmi ale ja jestem zadowolona, dostalismy tez siatki centylowe dla dzieci z zD i na ich tle wyglada bardzo dobrze i ladnie nadrobila od momentu wyjscia ze szpitala.

Udanego weekendu Wam zycze
 
Ostatnia edycja:
angie brawo dla Ciebie,że dałaś sama, Kinga ładnie waży i mierzy, nie masz co patrzeć na nasze dziciaczki

a my z Zosią już byliśmy na krótkim spacerze w nosidełku, bo musiałam iśc się zapisać na zumbe, a to na piętrze więc wózkiem za cholerę bym nie wjechała a to ok. 5 minut drogi od domu, ale cholera ciężka.
no i nie mogę szoguna samego zostawiać, wiem że ona jest więrci pięta.ale teraz nawet w łóżeczku odstawia swoje szopki z brzuszkiem i blokuje mi się w szczebelkach i chwyta, może kurde czas obniżyć łóżeczko bo ja cały czas na tym najwyższym mam.teraz położyłam ją na podłogę na macie a i tak juz leży od 5 minut na brzuchu
tak rano buszowała po łóżeczku:
S5006804.jpg
 
my już też po jendym spacerku, połączonym z zakupami, teraz robię obiad, a po obiedzie zaliczymy drugi spacer. W nocy karmiłam o 23.30, 2 i 4 więc sporo, do tego pobudka o 6.00, więc poodejrzewam, ze bez popołudniowej drzemki się nie obędzie ( mojej bo Igor to na bank jeszcze z dwie sobie zrobi). Chatkę ogarnęłam wczoraj wieczorem więc tylko posprzątam po obiedzie i można korzystać z pogody, a jest pieknie, słonecznie i ciepło. Jak byliśmy w parku koło 10, to już wiosną i rosą pachniało, a rano mgła była.


Uciekam, do później:-)
 
Kobitki byłyśmy 1,5 godzinki na ogrodzie u mojej koleżanki ze SR ( mieszka z 200 m od mojego bloku) Pola cały czas spała. Wróciłyśmy odebrałyśmy chlebek po drodze, w domu cycek i teraz szaleje na macie:) Zaraz będzie mój brat z narzeczoną na obiedzie i potem jedziemy do mamy Marzeny na zaręczyny :)
Syl - kochana nasze dzieci jadły dziś w nocy identycznie!! A pobudka 5:30 więc niemal też tak samo ;)
angie - ślicznie Wasza mała wojowniczka przybiera i rośnie! Gratuluję samodzielnej kąpieli:tak:

Ssabrinaa - przesyłam wirtualnie nasze dzisiejsze słoneczko :)
 
My to juz jestesmy ale po sprzataniu,Sami dzisiaj wyjatkowo grzeczny byl chociaz od samego rana nie spal to dal mi wysprzatac dom a obiad mam od wczoraj wiec mam z glowy gotowanie,babel teraz spi a Ja mam chwile dla siebie :tak:
angie super ze sobie sama poradzilas z kapiela kinguni i woreczkiem ;-) no i super juz ma wage Kinga i rosnie jak na drozdzach dziewczyna :-)
Aneczka niezla akrobatka z Zosi jest :-) ale slicznie wyglada :-) Ja mam od samego poczatku ustawione na srodkowy z tego wzgledu ze jak mielismy na tym najwyzszym i wsadzilismy materac(13cm ma ) to nie zostalo tego miejsca duzo wiec od samego poczatku mamy troszke nizej no ale ten materac duzo podnosi nam :-)
Gola dzieki kochana ;-)
 
Witam mamusie

u nas ciepło ale nie słonecznie niebo w chmurach od 11.30-14.30 mała spała na tarasie ja w tym czasie sprzątałam, gotowała, posadziłam sobie bratki do skrzyneczki i postawiłam przed drzwiami co by wejście zdobiło,
mała teraz leży za 30min dam jej zupkę rano nie było kiedy i wyjdziemy jeszcze na dwór.
angie super że tak sobie świetnie poradziłaś ze zmianą woreczka,
Kingusia fajne przybiera na wadze
Ssabrina fajne że Sami grzeczniutki dziś i że mogłaś sobie ogarnąć mieszkanko
Gola no to miłej imprezki, gratulacje dla brata, nie ma to jak wolny czas spędzony w miłym towarzystwie
Aneczka oj mała akrobatka Wam rośnie, moja też tak się przemieszcza w łóżeczko

Miłego dnia i słonecznego bo u nas coś słoneczko zawiodło:tak:
 
reklama
Dziewczyny, czy WY wkładacie juz swoje dzieciaki do spacerówek, ale w takiej pozycji pol - leżacej? Bo moje Dzieciatko bardzo chcialoby juz miec poglad na swiat... a nie mam adapterow fotelika do wozka, wiec tak jezdzic nie mozemy :/

!!!


Kuba jezdzi w gondoli a wiec na plasko, ale w ostatnich dniach kiedy jest ladna pogoda to pod koniec spaceru go na chwile wyjmuje i trzymam na rekach aby poogladal świat.
Moze za miesiac przejdziemy do wersji spacerowej a na razie wygodnie mi z gondola.


Dzis troszke porzadkowania za nami i dlugiii spacer....
Teraz jeszcze mąż z Mackiem pojechali nad zalwe pokarmić łabedzie. Kuba śpi to mam kilka minut dla siebie :tak: Licze ze tej nocy troszke odespie bo ostatnie noce byly bardzo kiepskie....
 
Do góry