reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

Gola nieźle zaszalałaś na zakupach:-) i dobrze trzeba się przestawiać na wiosnę, a cygaretki tez zamierzam sobie kupić bo mi się bardzo podobają.
syl ja jestem w szoku co za chamstwo!!!
Cocca wow juz 1 ząbek:-)gratuluję!
My dziś cały dzień poza domem powiem Wam że padam ze zmęczenia ale fajnie bylo odwiedzić rodzinkę i się pośmiać bo pogoda nie sprzyjała spacerowaniu a tak to ruszyliśmy się bynajmniej z domu. Z mniej fajnych wieści to Zuzia 4 dzień nie robi kupki:-( jak to jest u Waszych Bobików i jak sobie z tym radzicie.
 
reklama
ja tez mam karte multisportu. Wejdz sobie na benefitsystem.pl i poszukaj w swoim miescie basenow:))) tam jest caly wykaz partnerow:)))

kasiente - wiem jak wyszukać baseny, problem w tym, że znalazłam już zajęcia basenowe dla maluszków w 2 miejscach, ale w obu miejscach, mimo, że to na basenie, gdzie obowiązuje karta Multisport - tych zajęć ne obejmuje i trzeba płacić dodatkowo
 
My już na nogach. Noc super, bo pierwszy raz od dwóch tygodni Igor budził się w nocy tylko dwa razy, kilka tygodni temu to była norma, gdy nagle się popsuło i budził się jak noworodek co 2 godziny z jedną dłuższą drzemką po kapieli. Więc wrócił dziś na dobrą drogę co mnie cieszy bo niedosypiałam. Wczoraj zamówiliśmy wózek: zdecydowaliśmy się na peg perego pliko switch - może jutro będzie już u nas to powiem coś więcej, na razie nie mogę się doczekać. W zasadzie to jestem zadowolona, bo będzie 4-kołowy (wczesniejszy wózek, który nam ukradziono to mutsy 3 rider, o ile mutsy polecam, to stelaż 3 kołowy dziadostwo - podjazdy spędzały mi sen z powiek) no i z gondoli nasz słonik już i tak wyrastał, a spaceówka z mutsy jednak i tak jest cięższa od peg perego. Zobaczymy jak małe kółka się spiszą, pewnie nie będą tak amortyzowały jak pompowane, to jasne, ale najważniejsza dla mnie w tej chwili jest niska waga.

U nas dziś deszczowo i ponuro, ale na szczęście i tak czuć wiosnę. Siłą rzeczy z braku pojazdu siedzimy dziś w domu, to może zaplanuję sobie jakieś większe sprzątanie.

miłego dnia.
 
Witajcie dziewczyny!

Mój Młody spał od 19.00 do 7.30 :szok::szok:, oczywiście z przerwami na jedzonko, ale jadł na śpioszka, podobnie jak Twój Kasiente :-)
Pogoda rzeczywiście nie rozpieszcza, dobrze że jeszcze u nas nie pada.

Syl, ale chamstwo, ciekawe co zrobia teraz z samym stelarzem??? Fajnie, że znalazłaś już nowy wózeczek!
Gola ale zaszalałaś, zazdroszczę cygaretek, ja bym się w ten fason niestety nie wbiła..
Andrzelika trzymaj się dzielnie, myślę, że wszystkie tu trzymamy za ciebie kciuki!!!
Cocca gratulujemy pierwszego zabka Franusia!!!
Ssabrina jak wyszedł spacerek? My też korzystaliśmy z pięknej pogody, nawet 2 razy dziennie chodziliśmy na spacerek.
Martttika ale pogoda u was, u nas tylko w sobote trochę pokropiło, a wczoraj przepięknie. A tatuś widać miał jakieś ważniejsze zajęcia niz spotkać się z synkiem.... smutne.
Margana zazdroszczę wyjazdu w takie piękne okolice!

Miłego dzionka mamuśki!
 
Witam!!!

A u nas pogoda nas rozpieszcza!!!Jest super aż miło będzie na spacer wyjść...

Jeśli chodzi o to co złodzieje zrobią z samym stelarzem to odp. jest prosta-można dokupić samą gondolę lub spacerówkę!
Syl fajnie że masz już nowy wózior, ja mam mutsy4rider-nie decydowałam się na 3 kołowy bo wiedziam że mi nie będzie odpowiadał.
 
Hej maminki :-)
Ale tutaj pustki :szok:
U nas nocka ok jedna pobudka po 3 :tak: a wczorajszy dzien byl super spacerki zaliczone praktycznie siedzielismy od 11 do 14 na swiezym powietrzu z mala przerwa na bitle a potem jeszcze w ogrodzie bylismy :tak: a dzisiaj juz jest szaro i ponuro ale i tak pojdziemy bo dzisiaj idziemy robic zdjecia na paszport dla Samiego :tak:
syl szkoda slow co za chamstwo,zeby ukrasc dziecku stelaz do wozka:wściekła/y: super ze juz masz cos nowego oby wam sluzyl dlugo ;-)
andrzelika powodzenia kochana,badz dzielna,zobaczysz wszystko sie jakos ulozy ;-)
Angun super nocke mieliscie :tak:
 
Dzień dobry kochane :)
Syl - najważniejsze ze już coś znaleźliście, a stelaż można zawsze nieźle w komisie lub na allegro opylić, ech brak słów na takich ludzi...:-(
Angun kochana - ZAZDROSZCZĘ! ale pospaliście, choć i u nas źle nie było jedzonko o 23:00, po 1 i potem po 3 i już rano o 5:tak:
Ssabrinaa , Ann u nas dziś szaro i brzydko i w dodatku mży cały czas. Ssabrinaa pochwal się zdjęciem :-)
Dziewczyny, mój kuzyn się zaręczył (ten od sesji ciążowej) i ślub na przyszły rok, a wczoraj się dowiedzieliśmy, że zaręczył się mój brat w piątek i ślub też prawdopodobnie na przyszły rok :-) Fajnie, tylko z kasą będzie krucho.
Mój brat ma 32 lata, miał się hajtać 3 lata temu, ale laska Go zostawiła po 9 latach razem , na miesiąc przed ślubem! Mam nadzieję, że tym razem wszystko już będzie dobrze i będzie wreszcie szczęśliwy :)
Kobity u mnie niewesoło , masa problemów jestem przeorana psychicznie strasznie:-( Trzymajcie kciuki żebyśmy dali radę :-(
Mój dziadzius juz lepiej ,ale nadal Go boli i teraz w dodatku swędzi, a tak już by chciał widzieć Polunię....
 
andrzelika trzymam kciukasy za pracę, będzie dobrze
Gola to juz chyba zacznijcie kasę odkładać, będzie lżej,trzymam kciuki, żeby Twoje problemy też sie rozwiązały

a my dzis pospałyśmy do 10.20:-D oczywiście wcześniej były pobudki, ale ta przed 6 była najlepsza jak się obudziła zaczęła śpiewać i dalej poszła spać:-D
 
reklama
Coca - GRATULACJE DLA FRANUSIA! Niech pozostałe zębole okażą się łaskawsze i ich wyrzynanie niech nie będzie tak bolesne!:tak:
PS Aneczka też fajnie pospałyście :-D
 
Do góry