reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

hej kochane u nas fajnie mała zasypia ok 21 o tak bez budzenia do 7-8 rano wiec nocki spoko ale 2 dni więcej mnie absorbuje więc baterie mam na wyczerpaniu
czekam na męża obiad gotowy pranie zrobione a ja padam
MARtIKA
co za głupie i bezczelne babsztyle !!!!!!!!!!!!!! olej te pipy zazdrosne - nie pamięta wół jak cielęciem był!!!!!
ja w ciąży też miałam przykrą sytuację w urzędzie w Polsce to norma - chamstwo ludzkie nie zna granic !!!!
no ale sobie powyzywałam no tak ale nie cierpię tego typu akcji :baffled:
 
reklama
spacerowałam 3h dzisiaj..bolą mnie nogi...:sorry2:

Gola wózek sobie chwalę, gondola jest duża, stelarz też ok...wagowo może być ciężki, nie wiem ile waży ale ja nie muszę go nigdzie wnosić.Ja zapłaciłam za wszystko(łącznie z foliami p/deszczowymi,śpiworkiem,koszem na zakupy) około 1000 zł mniej niż w PL to kosztuje!
 
dziewczyny, czy któraś z Was ma jakieś wieści od mim o Grzesiu?
Ma blog i tam sie udziela,jesli masz ochote to mozesz poczytac ma tam sporo zdjec Grzesia :tak:
http://www.mimowanie.blog.interia.pl

No a mysmy zalatwili co mielismy zalatwic,Sami ma zdjecia na paszport teraz tylko trzeba wypelnic formularz(juz wypelnilam 2 i zrobilam bledy oczywiscie oraz byly przez to dzisiaj klotnie :wściekła/y: ) szkoda gadac jednym slowem......
 
Majuska usmialam sie :-)))
Dziewczyny,takie pytanie na szybko,jaka wit.D w dobrej cenie mozna zamowic w aptekach DOZ?? wydaje mi sie,ze Nimfii cos kiedys pisala.
 
Hey dziewczyny nie mam nawet czasu napisać do każdej z was osobna... Byłam dziś ten pierwszy dzień w pracy i w sumie podobało mi się ;-) tłum ludzi :tak: dawno nie pracowałam i stęskniłam się trochę jednak jak jest się w towarzystwie człowiek inny nawet jeśli w pracy, bo tu na wiosce ciągle sama w domu i z nikim nie mam o czym gadać. Ogólnie mam pistolet kleje boczki do wersalek i na ten klej popsikany daje piankę i watę , smród jest od kleju darmowe ćpanie :-D haha.... no i pistolet w ręce , ale w sumie nauczona jestem, jako fryzjerka zawsze trzymałam suszarkę i była ona dość ciężka i masywna, no i wąchałam farby to też smród... Mąż też koło mnie nie daleko robi w przerwy jemy razem śniadanie ;-) podoba mi się już wchodzę do wprawy w tym klejeniu.Alanek był w miarę grzeczny teraz już śpi :tak: tęskniłam, ale nie miałam kiedy też myśleć o tym, a jak mały się cieszył jak wróciłam uśmiech bezcenny...Na godz mam 11zł myślę,że to nie jest źle jak na początek i plus premia uznaniowa na koniec + 80zł za wąchanie kleju , że trujące :-) liczę,że w końcu wyjdziemy z problemów finansowych... U mnie w domku bałaganik ehhh, jak wróciłam z pracy, Alan pospał razem z nami 2 godzinki ... buziaki dziewczynki miłego wieczorku
 
reklama
andrzelika no widzisz nie było tak źle...musisz być dumna ze swojego małego mężczyzny, że dał radę bez mamusi a ty bez niego.no ikaska sie przyda

lecę do wanny,bo właśnie wróciłam ze zumby i jestem spocona jak....
 
Do góry