reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

winki współczuje, nie lubie tego paskudztwa, ale przeważnie to taka 3 dniówka
syl rozbój w biały dzień, ja jak ze spaceru wracam to też na dole wózek zostawiam, żeby małżon wniósł a co, i zawszę modle się by ktoś go nie powinął
Margana wyjazd pewnie będzie udany, tylko uważajcie byście drugiej Natalki nie zmajstrowały
 
reklama
Witam niedzielnie babeczki :-)

Powiem Wam, że u mnie powiew prawdziwej zimy - śnieżyca, że hoho:szok: Świata za oknem nie widać!:confused: Nie wiem czy to nie pokrzyżuje moich dzisiejszych planów, bo na 14 wybieram się z pyśkiem do kościoła, a narazie nie zapowiada się, żeby miało przestać:-:)-(

onanana przeoczyłam Twój post wczoraj i dopiero dzisiaj doczytałam. Jakie wstrętne babsko:wściekła/y::wściekła/y: Co jej do tego!! Nawet jeśli miałabyś być w ciąży to to nie jest jej sprawa:wściekła/y: Może chciała się dowartościować?:sorry2:
winki znam ten ból:-( Ja takie trzydniówki bardzo często wcześniej zaliczałam... Raz na pół roku to był standard, za to w ciąży zwymiotowałam dwa razy - raz wypiłam wapno z rana, a raz po sałacie (przez całą ciążę później nie mogłam patrzeć na jakiekolwiek zielone warzywa:eek:)
syl chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo!!:wściekła/y: Aż zaczęłam się bać, bo ja też zostawiam na klatce :dry:
gola no to zaszalałaś na zakupach nie ma co!:tak:
niuniunia ja nie miałam wątpliwości, ze tort wyszedł pierwsza klasa:-):-):-)

Moja pijawka właśnie padła. Ufff... Strasznie dziś krzyczy na mnie od rana:-( Oczywiście tatuś wczoraj nie dojechał, ale już sama nie wiem czy mam z tego powodu się smucić czy też nie. Jakoś zrobiło mi się to obojętne...

Miłej niedzieli dziewczęta :-)

P.S. I lepszej pogody niż ta u mnie!!:szok::-)
 
Hej Wszystkim!
U mnie męczący weekend, miałam urodziny i dzisiaj jestem lekko wczorajsza;-) Na szczęście M. dzielnie wstawał do Franka!
Aha: mamy 1 ząbek!
Dziewczyny nie mówcie o wadze, ja odkąd przestałam karmić piersią przybyło mnie 2kg:szok: niestety moja tarczyca mi nie pomaga, co prawda mam wagę sprzed ciąży, ale cialo inne, tu jakieś boczki, brzuch wisi, nie mówiąc, że ważę 75 kg:szok: strasznie chcę wrócić do swojej normalnej wagi, ale najpierw muszę powalczyć z tarczycą, bo przy dziecku zaniedbałam leki i dlatego waga idzie mi od razu do góry:dry: Na moje szczęście mojego M. przybyło w trakcie małżeństwa 10 kg, więc nicmi nie mówi, bo się szybko odgryzam, że razem idziemy na dietę a on kocha jedzenie:-)
Angie udanej wizyty teściowej:-)
Anek fajnie, że tatuś Zosi sobie przypomniał o swoich obowiązkach, mam nadzieję, że nie na chwilę...
Winki, Kasiente wiem, co przeżywacie, mam nadzieję, że to tylko jeden dzień u nas trwało to chyba tydzień:wściekła/y:
Syl chamstwo i nic więcej... współczuję!
Gola super zakupy, fajnie, że Pola na nie "pozwoliła" i byla grzeczna!
Winki zdrowiej szybko!
 
Hej maminki :-)
U nas nocka super,Sami poszedl wczoraj spac o 20:30 potem jedzonko o 23:30 i razem poszlismy juz spac a potem dopiero o 4 i 7:30 :-D mam nadzieje ze mu juz tak zostanie :tak: U nas za to pogoda jest bombowa,slonecznie i cieplo dziewczyny,jem sniadanko,szykuje sie i cuiekam na spacerek oczywiscie sami bo tatus pojechal z kumplami na wystawy samochodowe do Birmingham i zejdzie mu pewnie caly dzien,ehh jest mi troszke przykro bo taka sliczna pogoda to mialam nadzieje na wspolny jakis wypad gdzies a tu dupa znowu sami :-(

Przesylam sloneczko do was dziewczyny ;-)
winki kochana zdrowka zycze,kuruj sie kochana no i oby to cholerstwo szybko sobie poszlo.
Gola super zakupy,nalezy Ci sie mamuska :-) milego dnia dzisiaj ;-)
Cocca Wszystkiego Najlepszego kochana,spoznione ale szczere :*** a dla Franusia Najlepszego z okazji Pierwszego Zabka !!!!
martttika oby sie u was troszke rozpogodzilo kochana,szkoda ze tatus nie dojechal.
 
U nas też pogoda wiosenna, +15 stopni na termometrze, na spacer ruszamy po 13 i pewnie zabawimy 3 godzinki, tak jak wczoraj.

Cocca gratuluję pierwszego ząbka!!! U nas też nie wiem czy się coś nie zaczyna, chyba na górze...ale na 100% to pewna nie jestem...
syl po prostu szkoda gadać z tym stelarzem, jak bedziesz kupowała spacerówkę to fajna rzecz jest że siedzisko montuje się w obu kierunkach jazdy...Ja powiem szczerze że jeszcze z taką typową parasolką to bym poczekała, takie małe dziecko to lubi sobie czasami jeszcze drzemnąć na spacerach i dobrze jest rozłożyć wtedy siedzisko...no ale decyzja należy do Ciebie.
 
winki współczuję choróbska. Mam nadzieję, ze szybko przejdzie!

Aneczka poprzedni wyjazd był zaplanowany w celu lepienia Natalki:-) W tym roku nie przewiduję:-D

cocca gratulacje z powodu pierwszego ząbka!
 
Witam mamusie:tak:
u nas też pogoda nie zachęca do spacerów jest po prosu brzydko, deszczowo:no:
Margana udanego wyjazdu życzę, bawcie się dobrze
Cocca o pierwszy ząbek już macie super, gratulacje u nas jest tak że jak ktoś zauważy u dziecka pierwszy ząbek stawia flaszeczkę
Gola oj zaszalałaś z zakupami
syl co za naród ukraść stelaż od wózka dziecku brrrrrrry

Życzę miłej niedzieli i udanych spacerków
:tak::-)
 
cześć kochane, dziękuję za słowa otuchy. No cóż co się stało, się stało więc trzeba iść dalej. Ja jednak zdecyduję się na spacerówkę lekką,ale nie parasolkę. Tę dopiero planuję kupić latem, a spacerówka musi mieć przekładaną rączkę lub siedzisko, bo moje dziecko chyba za małe jeszcze żeby mnie nie widziało podczas spacerów. Widzę, że mamas & papas ma takie fajne spacerówki z oparciem na płasko (oczywiście używane) - i tego mi trzeba.

Miłej niedzieli.
 
hey dziewczyny widzę,że wiele się dzieje na forum ;-)
Tu ząbki idą dzieciaczką tu zumbe tańczycie fajnie :-)

Mój Alan też marudny zamówiłam mu dwa gryzaki, bo wszystko by gryzł z nerwami takimi ,że hey dobrze, że umie trzymać itp...wiele teraz robi wyciąga wkłada smoczek, zabawki bierze sobie do buzi po kolei, rączki wyciąga jak wystawiam do niego i chcę iść na ręce, śmieje się jak stary rośnie dziś ma 4 miechy :-)ale czas leci, ostatnio mówię do niego wskocz do brzucha mama trochę odpocznie hehe...

Pisałam właśnie podania i cv do pracy, bo jutro na 6 idę do roboty a w przerwie mam podnieść papiery i umowę podpisać :tak:
Ciekawe co mi tam dadzą do roboty hehe... nie znoszę pisać cv to bezsensu jestem fryzjerką idę na produkcje i mam pisać jakie kursy i uprawnienia w tym zawodzie i gdzie pracowałam ... :confused: jakby to miało jakikolwiek sens :-D

Alan śpi ja makaron do rosołu gotuje, bo dziś później obiad przez lenistwo :sorry2: chciałam iść na dwór, bo słonecznie, ale wiatr może nas porwać więc nie ryzykuje...

Ehhh będę tęsknić za moim syniem mówiłam mężowi,że ma mi nie mówić, o Alanie w pracy,bo się popłaczę :cool:
 
reklama
syl wstawiam linka zobacz jaka fajna spacerowka ponoć mało używana !!!!
cześć kochane, dziękuję za słowa otuchy. No cóż co się stało, się stało więc trzeba iść dalej. Ja jednak zdecyduję się na spacerówkę lekką,ale nie parasolkę. Tę dopiero planuję kupić latem, a spacerówka musi mieć przekładaną rączkę lub siedzisko, bo moje dziecko chyba za małe jeszcze żeby mnie nie widziało podczas spacerów. Widzę, że mamas & papas ma takie fajne spacerówki z oparciem na płasko (oczywiście używane) - i tego mi trzeba.
syl zobacz jaką fajną spacerówke znalazłam przypadkiem dobra cena i firma wstawiam linka
MAMAS PAPAS PEG PEREGO O-ZON WÓZEK JAK NOWY (2197250466) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ponoć użyta parę razy :)

Miłej niedzieli.
 
Do góry