reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

A ja dziś pomyłam w 2 pokojach okna,firanki poprałam powiesiłam i idę na jakieś zakupy...mam nadzieję że mi nie zaszkodzą te okna bo czytałam różne opinie..miłego dnia mamuśki a dziś śliczna pogoda
 
reklama
oj dziewczyny, tak was czytam o tym sprzątaniu i już mi się nie chce. Jak sobie jeszcze pomyślę że za 2 tygodnie mamy się przeprowadzać i wszystko musimy umyć, posprzątać, wyprać dywany....... och mogę tak pisać i pisać. Do tego jeszcze święta i też trzeba posprzątać coś upichcić... ach na samą myśl mnie skręca.
Idę zrobić sobie herbatkę z imbirkiem bo mi niedobrze się robi :-(
Pozdrawiam i miłego dnia, u nas też słonecznie więc pewnie też zaraz wybędę na jakiś spacerek.

Zapomniałam jeszcze dodać że 13 maja mam USG :-)
 
Witam sie dziewczyny :-) U mnie dzisiaj tez piekna pogoda,ja juz jeden spacerek zaliczylam idac do poloznej a drugi zalicze za jakies 2h bo ide do lekarza rodzinnego :-) a potem moze na jakies zakupy ale jeszcze nie wiem.
Madzia tunika fajna tunika :-) Ale ja to bede raczej chciala szukac cos bardziej dluzszego zebym mogla do leginsow ubrac :-)
Mam totalnego lenia dzisiaj :oo2:
 
andrzelika okien tez mi nie pozwolono umyć. Z wewnątrz myła mama a z zewnątrz mąż. W zasadzie mnie pozostanie przygotować ciasta, zetrzeć kurze z 2 półek i pozmywać podłoge w sobote.
Reszta sprzatania to nie moja działka :tak: Ale tak jak pisalam już w pierwszej ciąży przezwyczailam sie że nie moge robić wszystkiego, i teraz nawet milo jest mi troszke odetchnąć.
Zreszta zamierzam odpoczywac ile moge bo od listopada bede mogla tylko pomarzyc o odpoczynku i znów będę chodziła jak bomba zegarowa - wiecznie zła na wszystko. A na razie lajcik :-)

julieet teraz jest bardzo duży wybór długich tunik, takich do legginsow, przynajmniej w moim pobliżu :tak: a jak nie znajdziesz nic fajnego w sklepach to poszperaj w Allegro/
 
Sprzątanie mnie omija, bo wracam jutro wieczorem, w sobotę jedziemy na święta do rodziny, a zaraz po świętach na kontrole do lekarza po Chinach i na wczasy do Sopotu (całe dwa tygodnie).
Posprzątam kiedyś przy okazji.

Co do zwiedzania to zwiedziłam: lotnisko w Moskwie bardzo dokładnie, lotnisko w Shanghaju trochę pobieżnie, a następnie hotel, zakład bardzo bardzo dokładnie, nawet 2 restauracje i pobliskie centrum handlowe.
Tyle mojego zwiedzania.

Wesołych świąt Wielkiej Nocy Drogie Ciężarówki.
 
Nimfii, obejdzie się bez allegro :-) kupiłam sobie dwie tuniko-sukienki do legginsów w Orsayu, akurat były przecenione więc wpadły mi sam raz i to w pierwszym sklepie, do którego weszłam, takie zakupy to ja lubię :tak:

A mi dzisiaj koleżanka powiedziała, że widać mi brzuch ciążowy hehe, wydęło mnie po sytym obiadku u babci, a że brzucha już wciągnąć nie mogę, no to pewnie coś tam widać
 
W związku z fantastyczną pogodą, spędzamy czas poza domem. Chłonę wiosnę, uwielbiam tę porę roku :)

Tomka - z dzidzią wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki.

angie - fajnie, że tak ciepło przyjęto Twoją ciążę, to bardzo miłe, żeby zawsze takie wieści słyszeć.
 
HEJ KOBIETKI ale się stęskniłam za pisaniem z WAMI mam niezłe tyły bo pare dni nie miałam netu :( - ale już jestem :))))
Jutro idę do nowego gin. i nie mogę się doczekać aż zobaczę kropkę :) Wam też brzuszki rosną już ?? bo ja jeszcze trochęnie nie dam rady ściemniać w pracy - bo mam juz większy wiec chyba w maju oznajmię im tą nowine. Dziś nawet klientka mnie zaskoczyła bo zauważyła że się zmieniłam i że chyba wie dlaczego :) he he :szok:
pozdrawiam serdecznie
 
Witam dziewczynki

oj Kati- na niebezpieczne tory zeszła ta twoja klientka:-)

widzialam było o wypiekach. proponuję założyć wątek kulinarny, gdzie mozemy się dzielic dobrymi sprawdzonymi przepisami.
ja osobiscie ubóstwiam blog kulinarny (a przede wszystkim wszelkie ciasta i makarony) Kwestia Smaku - Przepisy kulinarne
jeszcze sie nie zdarzyło zeby danie z tego blogu nie wyszlo. nawet m się zachwyca

julieet- tak, mało spię w nocy, własciwie zasypiam nad ranem. mam bardzo dziwne bóle stawów (takie tez mialam w pierwszej ciązy) nie wiem skąd to się bierze, ale nie pozwala mi spac, mam caly czas wrazenie ze mi mdleją nogi i ręce. Dosypiam w dzien. boje sie ze mi tak zostanie

nimfii- mama! jak ja cię doskonale rozumiem....;-) ale korzystaj z lenistwa. ja czasem wykorzystuję gorszy dzien i prosze m zeby posprzątał chatę, ze niby sie zle czuję, wczoraj posprzątał łazienkę, wymył podłogi i powycieral kurze. mi pozostalo ogarnięcie nieładu, bo niestety moj facet i owszem brud widzi ale bałaganu juz nie

Madzia- fajna tunika! ja się zbieram na zakup spodni na lato, mam ciązowe ale na zimę, przydadzą się na koncówkę

Tomka- myslalam, ze trafi ci się choc jeden dzien wolny na male zwiedzanie :)

ja mialam isc jutro do ginka ale za pozno zrobilam badania, wyniki beda w niedziele, czyli pojde do niego w poniedzialek
 
reklama
Dzień Doberek dziewczyny, ależ piękna dzisiaj pogoda!
Ja już od dzisiaj mam L4, ale przyszłam do pracy pozamykać wszystko, przekazać itp, zostanę do 12.00 i WOLNOŚĆ, ale się cieszę. Będę mogła dojść do siebie, może będę mniej wymiotować, nie bede taka przemęczona i zestresowana. Pogoda cudowna, mieszkam koło lasu, więc odżyję i będę mogła cieszyć się ciążą.

Miłego dnia babeczki.
 
Do góry