reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Nie mamy umowy, bo robił u nas na słowo kiedyś robił nam na umowe i miał wszystkie dane i podpis mojego męża, a teraz sobie wziął podmienił pierwszą stronę kartki z większą kwotą i inną datą spinając ją szywaczem, nie ma na pierwszej stronie nawet parafki, ani nic, a druga karta jest orginalna, gdzie jest praktycznie tylko podpis, sąd zamiast patrzeć na to, że to jest spięte spinaczem jedna kartka krótsza od drugiej i bez parafki to ja nie wiem jak on to robi, nie ma sprawiedliwośći. Zobaczymy co to będzie...

A u nas dziś też piękna pogoda posprzątałam wszystko i czekam na męża, bo jadę na usg :) Miłego dnia wam wszystkim...
noo to tym bardziej sie odwolujcie!!!! Przeciez mozecie zaprzeczyc ze nie bylo umowy. I oskarzyc pana o falszerstwo! Trzymam kciuki! Walczcie!!!
 
reklama
Sprzatanie przedświąteczne to istny koszmar gdy do tego dojdize moja mama :p
Dzis mama jest w domu i ... pomaga w sprzataniu. A raczej przeszkadza, bo przez to mam zburzony plan dnia, ech....
Ona strasznie dużą wage przyklada do tego aby wszystko było idealnie. Z jednej strony fajnie, bo mniej do zrobienia dla mnie.
Ale z drugiej strony ona angażuje mnie w prace domowe a co do tego mam dość... Wole robić po swojemu i powoli.
 
Kasiente- dzięki :)

Nimfii- ja też jestem zła, bo nie mogę umyć okien,mama ma mi dziś umyć wiem, że dobrze to zrobi, ale fakt najlepiej po swojemu, ja jak pomyśle, że jeszcze lampy trzeba wytrzeć i inne to masakra, przecież nie będę wykorzystywać ich, a poza tym ja jestem taka, że w każdy kąt weszłam i sprzątałam codziennie to samo, a teraz dupa zimna i nie mogę tak szaleć. Ja już myśle, że jak tylko urodzi mi się baby i będzie grzeczne da mi może jeden dzień lżejszy to zrobię w domu rewolucje sprzątania chyba takiego dokładnego.
 
witam dziewczyny!
u nas dzisiaj też piękna pogoda, zaraz zbieram się na zakupy tunikowe, a jutro wyjazd do teściów bleeeeeeee
 
reklama
Madzia, fajna, tylko ja chcę jakąś dłuższą, najlepiej do kolana, do leginsów, to już bardziej pod sukienkę podchodzi niż tunikę, może coś znajdę
 
Do góry